• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TANAELVolby v ČR a poté
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    LALINA: já ti nechci brát iluze, ale řekni mi nějakej příklad anarchie která nefungovala???
    LALINA
    LALINA --- ---
    KUKIDE: rozložit stát? jako anarchie? to nefunguje.
    nebo ten Calergiho plán na rozmetání evropských národů a hranic a namixování pologhramotného hnědého otroka, kterým celý kontinent zaplaví? Inu jakožto pesimista bych řekla, že to udělat (násliím) lze, ale jako realista vím, že by to stejně (dlouho) nefungovalo...
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    LALINA: hele nejsi nějaká náročná... co pak je nějaká strana co měla šanci a nestojí za hov...? Je na čase rozložit stát a poslat politiky do důchodu.
    LALINA
    LALINA --- ---
    Piráti mě fakt serou. Volili je i jenom hloupí, co o nich prd vědí..... To asi jako mela být pro ne protestní strana???? Nebo se k multikulti smažkam přidali zelený mozky který nesnášej teplouše... Zkrátka je to špatný, strany, který nad chtějí zavést přímo do epicentra islamskyho průseru mají většinu.

    A dementi s krátkou pamětí volili modrou mafii?? Co naděláme jakej lid, taková vláda, asi si taky o lidech dělám iluze,..... ačkoli zase tolik ne.... Někdy vůbec :))))))
    LALINA
    LALINA --- ---
    NECROMAN: nevim, proč je to tak zajímavé, stejně by spolu nešli...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ANO + SPD + KSČM nemá ústavní většinu, ANO + SPD ani většinu, to je dobrá zpráva!
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    The darkest place is under the candlestick 2017 Prague | Vladimír Turner
    http://sgnlr.com/works/outside/the-darkest-place-is-under-the-candlestick2017prague/

    biking : mladak
    http://mladak.cz/



    Pod svícnem je největší tma
    “Největší gangsteři nesedí ve stínu vězení, ale ve světlech reflektorů.”

    Vladimír Turner, Ondřej Mladý
    thanks_ Martina Růžová, Punx23
    Prague_ 2017

    Political boards assembled in a cone shape under a lamp. Made during first day of parliament election in Czech Republic.







    LALINA
    LALINA --- ---
    HOUH: tak si užívej, dokud můžeš, až k nám Bartoš a spol navezou muslimské inženýry, až Evropa rychle zhnědne a imamove zaveli k přebírání moci, tak ti narvou tu tvou trávu do krku, než ti ho podříznou a už nikdy nebudeš mít problém, koho volit :))))
    LALINA
    LALINA --- ---
    PAULMUADDIB: přesně jak říkáš... je to hloupá ...naivita, no... silných uživatelů...
    Může se ještě napsat "naivita", žejo?
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Andrejko jim v koalici povolí hulení, ale jen pod podmínkou, že výlučným pěstitelem trávy bude ANOfert...
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    HOUH: Ale je.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HOUH: ač nekuřák souhlasím. Stíhat lidi za to, že si na dvorku vypěstovali pár rostlin pro svojí potřebu, je šílený. Nastavit pravidla jako v Amsterdamu by bylo dle mého ideální řešení.
    HOUH
    HOUH --- ---
    LALINA: já jako silný uživatel volím piráty vlastně pro dekriminalizaci konopí. To procento lidí kteří u nás běžne hulí, pěstují, mastičkují a žijí tím "mimo zákony" je už tak velké, že chtějí a zaslouží si svůj vlastní hlas v PS. Já vím, je to naivní představa, že by něco prosadili... ale i tak je to lákavé. A hlavně to není hlas pro Agrofert.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    BOUCHI: LOL
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    Něco k tomu vítačství a Antifě.
    TOP 9 mýtů šířených o Pirátech - Pirátské listy
    http://www.piratskelisty.cz/clanek-1750-top-9-mytu-sirenych-o-piratech
    LALINA
    LALINA --- ---
    NECROMAN: koluje vtip : po stropnickeho comingoutu míří strana zelených nekam ke čtyřem procentům :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Z jiného soudku:
    Jsem gay, přiznal Stropnický. Načasování je podezřelé, voliče to ale neovlivní, říká politolog
    https://zpravy.aktualne.cz/.../r~eb902b6eb4ba11e780320025900fea04/?_e_pi_=7%2CPAGE_ID10%2C7159303850
    LALINA
    LALINA --- ---
    ted mi psala taková duchovně založená známá a tady je její úžasné vysvětlení, proč chce volit Piráty:

    tak asi budu volit Piráty - v ČB (české budejovice) oni též podporovali kandidaturu T. Fischerové, jsou mladí a doufám, že ještě nezkažení....

    to jsem se nasmála... někdy ta naivita zralých lidí je do nebe volající....copak mladí, ti mají na iluze nárok, ale ona?
    O blízkosti s Antifou známá asi neví a tánička fišerová je přesně ten důvod, proč NE.
    LALINA
    LALINA --- ---
    BOUCHI: hádat se nebudu, možná si to blbě pamatuju, kdyýž jsem s nima kamarádila a volila je, dávali mi taky nějaký letáky a tam někde stálo, že spolupracují s německou organizací a že tam byla nějaká inspirace... možná to bylo obráceně, že se němci inspirovali u nás? Inu, nebudu se hádat, nakonec na tom zase tak nesejde, já hlavně poslouchám to, co říkají teď a jakmile někdo řekne, že chce bejt v hjádru EU, tak vím, že to se mnou nemyslí dobře. tečka.
    A při demonstracích jsem kolikrát viděla antifu v akci a stačilo mi to. To fakt NE.
    BOUCHI
    BOUCHI --- ---
    LALINA: Není to "odnož" mezinárodní organizace. Ta organizace (která mimochodem existuje víceméně jen papírově, nebo snad víš o nějakých jejích aktivitách) vznikla až rok po českých Pirátech a několik let po švédských.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam