• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOVybal to! aneb obsahy vasich kabelek
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    BLONDYNKA: ne, pomoci toho trychtyre striknes, kam mas. nepreliva se to, prestrikava.
    ANYSA
    ANYSA --- ---
    Mám přesně tohle, ale cenu nevím, dostala jsem to, ale podle mě to budou mít běžně v Sephoře nebo tak...

    Travalo Pure | Refillable Perfume Atomizer Bottle | travalo.com - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=lGnM96xkCGM&feature=player_embedded
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    REFAN parfemy a flakony
    http://vankat.refan-parfemy.cz/
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    VERO: jj, ten název znám :)
    VERO
    VERO --- ---
    ILLUZE: a pry se tomu rika atomizer;) V sephore ti do nej dokonce nastrikaji 5ml parfemu podle tveho vyberu. Tam stoji cca 300,- a jinde se da sehnat za 80 -100,-
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    COQUINE: díky
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    ILLUZE: prestrikas, v sephore (a jinde) prodavaji za par slupek trychtyr urceny primo na tohle. zivotnost toho odstriku je potom kratsi, nez v samotnem parfemu (cca rok, ne horizont tydnu :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    ANYSA: a jak to do toho dostaneš z klasických balení parfémů?
    NEJVICLEF
    NEJVICLEF --- ---
    ANYSA: Jezis to musi byt opruz to prelejvat, ne? Popravde, ja bych ten parfem snad ani s sebou tahat nemusela. Ja se tim poleju rano, a jeste vecer, kdyz prijdu domu, tak mi pritel rika, jak hezky vonim. (A to jsem kurak.) A to fakt v pripade tohohle striknu do vzduchu a projdu oblakem, pripadne 1x - 2x striknu na sebe a jdu. Na leto pouzivam toaletni vody, tam uz i ten davkovac vidim jako smysluplnej, protoze tahat s sebou toto: http://www.cosmo.cz/i/items/kenzo-flower-by-kenzo-edt.jpg fakt nejde. A to ani verze s 50 ml balenim.

    Ja bych spis celkove potrebovala zredukovat pocet tahanych veci, protoze, kdyz jsem uz dobry dve minuty vyndavala drobnosti z tasky a skladala je na zem pro fotku, tak jsem uvazovala, co z toho vlastne denne potrebuju. Ale nejak jsem nemela to srdce zadny z kramu nechat doma, protoze co kdyby se mi to nahodou mohlo hodit. :-) (Ale napr. to siticko jsem nepouzila jeste ani jednou).
    ANYSA
    ANYSA --- ---
    NEJVICLEF: na parfém je ideální dávkovač do kabelky, namátkou google třeba tady http://zena-in.cz/clanek/davkovac-parfemu-do-kabelky-uz-mate-tuhle-vychytavku :-)
    NEJVICLEF
    NEJVICLEF --- ---
    OUBI: no trisknout tim nekoho po hlave, tak ma asi otres mozku :D Ty klice samotny maj pomalu ctvrt kila... ale to je asi - spolu s vonavkou nejtezsi polozka. Celkem to muze mit tak dve kila?!
    Jenom se bojim, ze az budu mit dite, tak budu nosit krosnu :D
    OUBI
    OUBI --- ---
    NEJVICLEF: to musi bejt jak kdyz tahas cihly ne? :D
    NEJVICLEF
    NEJVICLEF --- ---
    No.... kramu teda taham pozehnane... chybi mi snad jen kapesni nozik :) (a diar, ale ten nosim u notebooku). Docela me prekvapilo, ze se to do ty tasky pohodlne vejde. (A to si tam rano davam i svacu do prace)


    z toho by moh byt zajimavej sociologickej pruzkum :)
    NEJVICLEF
    NEJVICLEF --- ---
    Zajimavy :-) zejtra, az prijdu z prace to taky blejsknu a dam sem. Sama uz ani nevim, co tam vsechno nosim :-)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    MADIETTA: všimla jsem si :) není špatnej, už jsem si na něho od léta docela zvykla
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    :) tak peněženka, telefon, klíče, nákupní taška, dva balzámy na rty, pidi deodorant, zapalovač (stále mě o něj někdo žádá), dámské vložky (rovněž mě o ně stále někdo žádá - za život jsem jich vydala už asi sedm) :), tampony, kondomy, papírové kapesníky, ubrousky, sterilní rukavice, zrcátko, pouzdro na brýle, skákací kuličky
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    moje mamka :-) koukala jsem, ze na shopu je nema vlozene, ale pokud ti jde o jednoduchou etui z kuze nebo kozenky, tak si jsem jista, ze jich ma plnou krabicku a jsou levny :-) zkus napsat www.pima.cz a ze ti to rekla Dasa :-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    GEISHA: ne, to nevím
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam