• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOVybal to! aneb obsahy vasich kabelek
    OUBI
    OUBI --- ---
    NEJVICLEF: to musi bejt jak kdyz tahas cihly ne? :D
    NEJVICLEF
    NEJVICLEF --- ---
    No.... kramu teda taham pozehnane... chybi mi snad jen kapesni nozik :) (a diar, ale ten nosim u notebooku). Docela me prekvapilo, ze se to do ty tasky pohodlne vejde. (A to si tam rano davam i svacu do prace)


    z toho by moh byt zajimavej sociologickej pruzkum :)
    NEJVICLEF
    NEJVICLEF --- ---
    Zajimavy :-) zejtra, az prijdu z prace to taky blejsknu a dam sem. Sama uz ani nevim, co tam vsechno nosim :-)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    MADIETTA: všimla jsem si :) není špatnej, už jsem si na něho od léta docela zvykla
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    :) tak peněženka, telefon, klíče, nákupní taška, dva balzámy na rty, pidi deodorant, zapalovač (stále mě o něj někdo žádá), dámské vložky (rovněž mě o ně stále někdo žádá - za život jsem jich vydala už asi sedm) :), tampony, kondomy, papírové kapesníky, ubrousky, sterilní rukavice, zrcátko, pouzdro na brýle, skákací kuličky
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    moje mamka :-) koukala jsem, ze na shopu je nema vlozene, ale pokud ti jde o jednoduchou etui z kuze nebo kozenky, tak si jsem jista, ze jich ma plnou krabicku a jsou levny :-) zkus napsat www.pima.cz a ze ti to rekla Dasa :-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    GEISHA: ne, to nevím
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Jak jsem tu onehdá sháněla kosmetickou taštičku. Nakonec jsem to pořešila objednávkou na Fleru - http://www.fler.cz/evak
    Vřele doporučuji - za pár kaček fakt precizní práce. Obzvlášť z té kočkové mám radost :-)
    KORA
    KORA --- ---
    BARA_ONLY_ONE: odkud kulich, pls? resp. kdybyste nekdo vedel kde - shanim delsiho cerneho/bezoveho kulicha s takovouto "srstnatou" bambuli..
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    CMLKA: Nový J'adore od Diora... krásná vůně :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    BARA_ONLY_ONE: copak si ocuchavala? :)
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---

    Chybí telefon, kterým jsem fotila
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    IM_MORTAL: !!!
    GIO
    GIO --- ---
    protoze tu nemame velbloudy.)
    TIMA
    TIMA --- ---
    ILLUZE: A nejlíp když jde dát přes rameno křížem, protože dvě volné ruce se vždycky hodí a z jednoho ramene taška prudičsky sjíždí.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    BLONDYNKA: závidím, kdo tady ustojí kabelku přes ruku...
    pořád si slibuji, že si také takovou koupím a pak stejně jdu do takové, která jde přes rameno - jakože třeba původně ani ne, ale já ji na to rameno narvu
    jak pořád vláčím tolik věcí a přebíhám z centra za Prahu a pak zase pro dítě do školky, prostě nejsem sto být za dámu :)
    JESTERKAMISA
    JESTERKAMISA --- ---
    MUI: a co ten kipling s tou bloggerkou?nevim ted presne nazev, koupila si ho i pavlina jagrova a nika chic:)
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    taska, mobil, penezenka, klice (prace, domu, auto, flashka), kapesniky, tiktaky, propiska a vizitky.

    Obcas mam v kabelce jeste nejake papiry, slozenky, doklady a obcas take bryle. Nic vic nepotrebuji.

    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BLONDYNKA: počkej, to jako nosíš s sebou šest až osm tužek atd.?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam