• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BIGTRAGEDDrogy s rozumem
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    AIM_FREEMAN: ok, kdyz mas uchylku na zuby smazek a musis si je prohlizet, proc ne, ja videl film knoflikari a kazdej ma neco, zejo... :0)
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    VYHULENY_UFO: to nema cenu:-) muj point: s rozumem smazit de facto nelze. smazku od alkace rozeznam a rozebirat to nehodlam.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    AIM_FREEMAN: jasne, takze kazdej kdo prisel o zuby pri nehode nebo jen diky tomu, ze je ma proste spatny, je pro tebe hnedka pernikar.... a von to muze bejt treba jen alkac, kterymu zuby vyhnily spatnou hygienou, chlastem a 40ti cigarama denne....
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    VYHULENY_UFO: ne, kdyz se podivam na zuby tak poznam, jestli je jeste dotycnej ma. byla rec o tom, ze je tezke, aby to cloveku nic nesebralo..ty zuby uz rozumneho cloveka zamrzi. tak proto o zubech a perniku v tomto klubu (see title). kdybys tu piku nedelal reklamu tak se tu o podobnych picovinach nemusime bavit. me je srdecne jedno, co varic a nevaric. meth je sracka a ty co to nerozjebalo nemeli rozum, ale VIC STESTI NEZ ROZUMU.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    AIM_FREEMAN: rikas, ze podle zubu poznas jestli dotycnej nejen smazi, ale i vari, jo? :))
    ale hezky je, ze nekoukas nejdriv na boty a obleceni.
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    NIKOLIINO: mnozi si to rozhodne mysli :] ja jim dycky nejdriv koukam na zuby..
    NIKOLIINO
    NIKOLIINO --- ---
    VYHULENY_UFO: mno, prijde mi dost narocny vyuziat jeho silu efektivne a aby ti to zaroven nic nesebralo... veelice zridka veelice malo se da, ale z meho pozorovani je veelice tezke to udrzet na tyhle urovni;-)
    speed mi jako stimulant prijde lepsi ve vsech ohledech....ale tak to je moje pozorovani, verim ze sou lidi ktery s tou hromadou energie umi efektivne a rozume nalozit....;-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NIKOLIINO: no a ne? kdyz se nevyndavas trikrat denne, tak i to piko se da uzit.. navic je to jeden velkej orgasmus, takze kdyz mas pri ruce partnera nebo partnerku... kam se hrabe koks...
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    GGG: jsem si vygooglil quaaludes, neznal. chem. název methaqualone, což je hypnotikum a (myo)relaxant. únavu to určitě nesnižuje..stres a napětí ano a z toho vyplývá ta euforie. maká to na GABA receptorech. účinkem podobné třeba GHB, jen slabší a tělo více zatěžující.
    NIKOLIINO
    NIKOLIINO --- ---
    piko s rozumem? :D
    BIGTRAGED
    BIGTRAGED --- ---
    SKATEMURAI: amphetamin ....
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SKATEMURAI: piko, neasi vole.
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    SKATEMURAI: mně se osvědčila matcha, stačí pár loků z umíchaného drinku a mám energie na rozdávání :)
    GGG
    GGG --- ---
    GGG
    GGG --- ---
    Někdo zkušenost s MDMC (Molly)? Jaky je rozdil mezi MDMC a MDMA?
    MORDEMY
    MORDEMY --- ---
    ZABAKOVA
    ZABAKOVA --- ---
    je to z jinyho auditka, ale nevim uz odkad, neco je tam zajimavyho
    GÁBOR MATÉ - MOC ZÁVISLOSTI A ZÁVISLOST NA MOCI - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=IqQHZa50G-8
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    AIM_FREEMAN: to je jednoduchy, jaka debilni vlna... to bylo debilni ufo a chtel si mu to dat poradne najevo :0)
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    CONTINUITY: aha, tak sorry, já měl dycky za to, že klepky = benza - tože slovo klepky sem vždycky slyšel jen od smažek co potřebovaly zachrupnout a byly to vždycky benza. ;)

    jinak asi jo, celej přípsěvek zapomenout, nějaký krátký spojení, asi jsem se nalodil na nějakou debilní vlnu, sorry.


    hulit proti úzkosti - jasně, lidi jsou schopný všeho - good luck..bude ho potřeba asi jako při přechlastávání deprese. :) čímž se docela hezky vracíme k tématu drogy s rozumem. třeba já medikaci úzkosti marihuanou a deprese chlastem rozhodně nedoporučuji. ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam