• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BIGTRAGEDDrogy s rozumem
    TITAN
    TITAN --- ---
    Zdravím všechny,
    hledám pro kamarádku do bakalářské práce pár lidí, kteří mají zkušenosti se závislostí na drogách, byly na skupinové terapii a byli by ochotni k tomu říct něco více, své zkušenosti,...apod.
    Samozřejmě anonymně, pište prosím do pošty.

    Předem děkuji a moc si toho vážím, kdo má chuť a odvahu se podělit, díky, Roman
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    EVZEN99: Offtopicem nemyslím tebe, ale původní příspěvek KUNKU: :)
    EVZEN99
    EVZEN99 --- ---
    ah promiň já myslel že to "s rozumem" je poněkud dalekosáhlejšího významu, možná že by jsi mohl poučovat o offtipc někoho jiného....
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    EVZEN99: ad "s rozumem"

    Myslím si, že ten příspěvek je tu celkově poněkud offtopic. Že by proto, že kluby o konkrétních látkách mají jasně daná pravidla "žádné shánění" ? :)
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    EVZEN99: a z toho plyne, že to nefunguje nebo že jsi zrovna ty měl smůlu ? imho kdyby to nefungovalo, tak to není tak populární, stejně tak kdyby tě v bille pokaždý okradli, nechodil bys tam ;-D
    EVZEN99
    EVZEN99 --- ---
    Kodein s rozumem ? lékař- na předpis.... pro ty co napadne silk nebo darknet celkově,tak radši ať vás to ani nenapadá, jednou jsem silk zkusil, a naposled.
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    A zkusenosti se Silk...d nekdo mate? :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KUNKU: v lekarne?
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    KUNKU: internet? :)...s rozumem
    KUNKU
    KUNKU --- ---
    nevíte jak sehnat kodein s rozumem?
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    Zajimavy rozhovor o houbách :)
    Toxikolog: Muchomůrku červenou fasovali vojáci místo alkoholu, já po ní dobře usnu | Média | Lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/...jaci-v-bitvach-misto-alkoholu-p63-/media.aspx?c=A140807_154055_ln-media_sho
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MATEJICEKKK: no vidis, a ,kdybys napsal tam kam sem te poslal, mohl si mit uz odpovedi :0)
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    VYHULENY_UFO: Proč bych neměl umět číst? Jen píšu že by mě to taky zajímalo...Nekéruj ufo:)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MATEJICEKKK: taky neumis cist?? ==> VYHULENY_UFO: && VYHULENY_UFO:
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    CUBICULA: TO mě taky zajímá..
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CUBICULA: je to trestny, zeptej se v auditku dlouhodobych zkourencu co se deje, kdyz ti najdou jen papirky nebo stery, kdyz jedes z dovoleny.
    travu si tam vem, ale pocitej s rizikem. pokud pojedes busem nebo vlakem, pocitej, ze jestli mas dredy nebo nejaky jiny vyznamny znaky znacici prislusnost k alternativcum, mas jasnou kontrolu. navic chodej s coklama.
    zena jela do nemecka pred 3ma tejdnama a byla prohlidka busu.
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    Ahoj vespolek,
    vi nekdo o drogove legislative v nemecku? Jedu na festival a zajima me, co mi hrozi, kdyz u me najdou gram travy. Nasel jsem pouze, ze uzivani drog je nelegalni, ale nic o drzeni, ci vyznamu mnozstvi. Taky bych rad vedel, za jakych okolnosti mi policie muze prohledat veci.

    Dekuju
    VKLF
    VKLF --- ---
    R.I.P. Sašo..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam