• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BIGTRAGEDDrogy s rozumem
    KUNKU
    KUNKU --- ---
    nevíte jak sehnat kodein s rozumem?
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    Zajimavy rozhovor o houbách :)
    Toxikolog: Muchomůrku červenou fasovali vojáci místo alkoholu, já po ní dobře usnu | Média | Lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/...jaci-v-bitvach-misto-alkoholu-p63-/media.aspx?c=A140807_154055_ln-media_sho
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MATEJICEKKK: no vidis, a ,kdybys napsal tam kam sem te poslal, mohl si mit uz odpovedi :0)
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    VYHULENY_UFO: Proč bych neměl umět číst? Jen píšu že by mě to taky zajímalo...Nekéruj ufo:)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MATEJICEKKK: taky neumis cist?? ==> VYHULENY_UFO: && VYHULENY_UFO:
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    CUBICULA: TO mě taky zajímá..
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CUBICULA: je to trestny, zeptej se v auditku dlouhodobych zkourencu co se deje, kdyz ti najdou jen papirky nebo stery, kdyz jedes z dovoleny.
    travu si tam vem, ale pocitej s rizikem. pokud pojedes busem nebo vlakem, pocitej, ze jestli mas dredy nebo nejaky jiny vyznamny znaky znacici prislusnost k alternativcum, mas jasnou kontrolu. navic chodej s coklama.
    zena jela do nemecka pred 3ma tejdnama a byla prohlidka busu.
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    Ahoj vespolek,
    vi nekdo o drogove legislative v nemecku? Jedu na festival a zajima me, co mi hrozi, kdyz u me najdou gram travy. Nasel jsem pouze, ze uzivani drog je nelegalni, ale nic o drzeni, ci vyznamu mnozstvi. Taky bych rad vedel, za jakych okolnosti mi policie muze prohledat veci.

    Dekuju
    VKLF
    VKLF --- ---
    R.I.P. Sašo..
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    PANKAAC: jo byl to frajer!
    Policisté ho dnes vidí jako hlavního strůjce fenoménu, kterému se říká designer drugs. Shulgin svým výzkumem ukázal, že stačí velmi jemně pozměnit složení látky a psychoaktivní substance rázem vypadává ze seznamu narkotik; stává se legální, ačkoli nadále silně mění vědomí.
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    to je když bys na chvíli přestal úplně fetovat a zjistil, že ti to nedělá jen dobře..
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VKLF: dojezd je okamzik, kdy hledas dalsi drogy, abys mohl zase frcet....
    VKLF
    VKLF --- ---
    ..co je to dojezd?
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Virapen je dobrej, nicmene pokud nekdo chce lepe ozdrojovanou literaturu napsanou clovekem, ktery farmakologii i celemu jadru problemu (!) rozumi vic nez jen laicky, at si precte novou Goldacrovu 'Bad Pharma' (u nas nedavno vyslo pod nazvem Zkorumpovana farmacie).
    NIKOLIINO
    NIKOLIINO --- ---
    CONTINUITY: Jo virapen o farmaceutickejch intrikach mluvi moc pekne:)
    cely to video, co si sem hazela, sem sice nezkoukla, ale cetla sem tu jeho knizku "nezadouci ucinek smrt" a spadla mi u toho brada na koberec....
    na uloz.to je ve slovenstine a v anglictine...cesky pdf sem nenasla....;-)
    John_Virapen___Neziaduci ucinok_smrt.rar | Ulož.to
    http://www.ulozto.cz/xtkgzVe/john-virapen-neziaduci-ucinok-smrt-rar
    fakt doporucuju vsem precist...
    MORRELLI
    MORRELLI --- ---
    Ještě k tomu máku a taky k důchodcům - repast z ústavu
    [ NIX23 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    VYHULENY_UFO: Otázka je, jak tohleto doopravdy bylo. Protože takhle je to "atraktivní zpráva", média se vždycky ráda přiživí na strašení ohledně zlých léčitelů. Blázniví lidi se můžou samozřejmě vyskytnout vždycky. Tady by musel být blázen i ten léčitel, aby něco takového radil, i matka, která by ho tak důvěřivě poslechla. I to se asi stát může, ale přijde mi, že to je výjimečná extrémní situace. Určitě nese zodpovědnost matka, to je zřejmé, ale jak to bylo s léčitelem, kdo ví, to ani nemusí být pravda....

    Ať je to ale jakkoliv, chtělo by to, aby se častěji objevovaly zprávy typu: "Lékař předepsal xxxx, dítě zemřelo nebo má trvalé následky...."
    Takové věci se totiž dějí, neustále, už byla spousta zdokumentovaných skandálů, kdy farmaceutické společnosti prodávaly nějaký lék, který následně poškodil nebo zabil tisíce lidí, a přitom se o jeho rizikovosti vědělo, a zjevně se to děje i dál....to se ale rozhodně nevláčí médii tak často, jako léčitelé.
    Mám s tím i osobní zkušenost, v prvních 5 letech života jsem asi 3x málem umřela na léky a léčbu předepsané a aplikované lékaři. A co jsem tak slyšela příběhy jiných lidí, není to nic až tak výjimečného.

    Tady ten má k tomuhle tématu hodně co říct:
    Dr. John Virapen On The Drug Industry
    http://www.youtube.com/watch?v=jTweQVGAwVo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam