• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BIGTRAGEDDrogy s rozumem
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JESSE_MORENO: lsd a mdma ti bohate postaci. candyflip je super kombinace...
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    Nevim zda je tento klub uz uplne mrtvy, kdyztak me odkazte jinam kde by melo smysl polozit takovyto dotaz, me nic lepsiho nenapadlo :)

    S kamaradem jedem na konci cervna na Fusion do Nemecka a radi bychom tam brali spoustu drog ale s rozumem :) Chtel bych se s vami poradit na idealnim slozeni drog na tri noci resp. 4 dny (nemusim byt nutne vyndanej kazdou noc a kazdy den strizlivy a naopak, proste aby byl prostor pro odpocinek a co nejlepsi zazitky)

    Mam sveho favorita coz je LSD na druhem miste MDMA, z dalsich halucinogenu uz pak znam jen houby (ceske i jihoamericke) a salvej (ta se na party moc nehodi) a kdysi davno DMT (coz mi taky na party moc nesedi). Nejruznejsi ketaminy a RC drugs vubec neznam a nemam ozkousene (krom DOB).

    Mate nekdo takovy mix psychedelicko euforickych pripadne stimulujicich latek ktere se takhle po sobe hodi vcetne klidne kucharky na ruzne potravinove doplnky atd. ktere se hodi na takovy typ open air party s ohledem na to ze to na te party budu taky shanet (nic nelegalniho si pres hranice nedovolim vezt)?

    Predem diky za psychonautske rady :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NABUCHODONOR: ty vole, ty ses s tim spamem jak rakovina.... rozlejzla se to a zastavit se neda...
    NABUCHODONOR
    NABUCHODONOR --- ---
    mrkněte na rozumný Kapesní vaporizer SaintSmoke
    TITAN
    TITAN --- ---
    Zdravím všechny,
    hledám pro kamarádku do bakalářské práce pár lidí, kteří mají zkušenosti se závislostí na drogách, byly na skupinové terapii a byli by ochotni k tomu říct něco více, své zkušenosti,...apod.
    Samozřejmě anonymně, pište prosím do pošty.

    Předem děkuji a moc si toho vážím, kdo má chuť a odvahu se podělit, díky, Roman
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    EVZEN99: Offtopicem nemyslím tebe, ale původní příspěvek KUNKU: :)
    EVZEN99
    EVZEN99 --- ---
    ah promiň já myslel že to "s rozumem" je poněkud dalekosáhlejšího významu, možná že by jsi mohl poučovat o offtipc někoho jiného....
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    EVZEN99: ad "s rozumem"

    Myslím si, že ten příspěvek je tu celkově poněkud offtopic. Že by proto, že kluby o konkrétních látkách mají jasně daná pravidla "žádné shánění" ? :)
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    EVZEN99: a z toho plyne, že to nefunguje nebo že jsi zrovna ty měl smůlu ? imho kdyby to nefungovalo, tak to není tak populární, stejně tak kdyby tě v bille pokaždý okradli, nechodil bys tam ;-D
    EVZEN99
    EVZEN99 --- ---
    Kodein s rozumem ? lékař- na předpis.... pro ty co napadne silk nebo darknet celkově,tak radši ať vás to ani nenapadá, jednou jsem silk zkusil, a naposled.
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    A zkusenosti se Silk...d nekdo mate? :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KUNKU: v lekarne?
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    KUNKU: internet? :)...s rozumem
    KUNKU
    KUNKU --- ---
    nevíte jak sehnat kodein s rozumem?
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    Zajimavy rozhovor o houbách :)
    Toxikolog: Muchomůrku červenou fasovali vojáci místo alkoholu, já po ní dobře usnu | Média | Lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/...jaci-v-bitvach-misto-alkoholu-p63-/media.aspx?c=A140807_154055_ln-media_sho
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MATEJICEKKK: no vidis, a ,kdybys napsal tam kam sem te poslal, mohl si mit uz odpovedi :0)
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    VYHULENY_UFO: Proč bych neměl umět číst? Jen píšu že by mě to taky zajímalo...Nekéruj ufo:)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MATEJICEKKK: taky neumis cist?? ==> VYHULENY_UFO: && VYHULENY_UFO:
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    CUBICULA: TO mě taky zajímá..
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam