• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BIGTRAGEDDrogy s rozumem
    Co sem patří

    Jak užívat drogy s co nejmenším negativním dopadem na Vaši mysl, organismus a okolí? Základní safety rules. Set and settings. Které drogy ano, které ne a proč. Co se dá mixovat, co raději ne. Dávkování. Triky jak co nejvíce snížit dopady na organismus. Historky "s ponaučením", o tom jak se to kdy nepovedlo. Praktické informace k užívání drog – aplikace, uchovávání atd.

    Co sem nepatří

    Nabídka, poptávka. Návody na výrobu drog. Zbytečný gaychat.

    -
    Tento klub jsem založil pro sdílení užitečných informací a zkušeností jenž nabýváme léty užívání drog. Většina z nás si jistě prošla obdobím kdy chyběly zkušenosti i informace a první kontakt s s drogami byl spíše punkového charakteru. Někteří z nás si i jak se říká nabili držku. Někdo více, někdo méně. Důležité ovšem je se z těchto zkušeností poučit, což bohužel někdy nedělají ani dlouholetí uživatelé.
    Na spoustu témat které se v tomto klubu mohou objevit, by se jistě našly specializovanější kluby, věřím však, že i zde se časem oběví dostatek lidí schopných fundovaně odpovědět. Odměnou snad budou praktické informace shromážděné na jednom místě.
    -
    Časem se začnu věnovat nástěnce, budou tam odkazy na užitečné informace, ale hlavně užitečné informace získané od Vás. Nestyďte se přidat i vědomosti, jenž Vám připadají triviální, případně si jen ověřte na nástěnce, zda se tam již neoběvily.
    -

    Tento klub zde není jako pobídka k užívání drog. Má pouze ponaučit jejich uživatele, jak je užívat co nejbezpečněji!
    rozbalit záhlaví
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    INK_FLO: ale máš pravdu, že prostředí hodně ovlivňuje, i když se teda mezi hc smažkama zrovna nepohybuju
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    PNXNTDD: ono je to asi i tím, s kým se srovnáváš, mezi jakou společností se pohybuješ a co je pro tebe tím pádem standard. Když jsi v běžným styku s HC pernikářema apod. tak ti pak může tvůj mod ve světle jejich užívání v pohodě. Ale imho to, co jsi popsal (kombinování 3 amfetaminů, přes den pak pátý přes devátý, zahlušování pikonespavosti práškama chlastem apod.) má do nějakýho užívání drog s rozumem hodně daleko....
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    VYHULENY_UFO: asi jsou na jiným levelu :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PNXNTDD: jenze to je tvuj pohled, oni to treba tak nevidi :P
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    VYHULENY_UFO: No tak to pozor, tohle právě není zcela pravda... častokrát vídám na parties lidi co opravdu s rozumem neberou, zato ale jakékoliv množství... Takový ty týpci, co vyjedou gram speedu, zažerou to hrstí hub, na to si daj fifteen cans of Stella a jdou se našít...To pak dopadá tak, že se do Klokočova volá sanitka a potom pohřebák... Takže ten rozum a hodnocení toho co ještě zvládnu je vždy na místě...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PNXNTDD: v podstate vzato, kazdy uzivatel at bere jakykoliv mnozstvi, vzdy bere s rozumem :P
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    INK_FLO: Kéž by fungovala všem...
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    tak hlavně že ti funguje sebereflexe...
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    INK_FLO: Znám svoje limity a drogy beru s rozumem...takže ne nespletl.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    PNXNTDD: nespletl sis auditko?
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    VYHULENY_UFO: Ale tak asi jo, dát toho víc plus ňákýho panáka... vyzkouším příště :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PNXNTDD: dva-tri hypnogeny a spis i kdyz nechces :P
    //imho sem rad, ze o takovejch experimentech muzu jenom cist a ze ty devadesatky byly co se tyce drog, takovy jednodussi :P
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PNXNTDD: :P
    ja mival dobrou zkusenost s hypnogenem
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    VYHULENY_UFO: No :D znáš něco lepšho na spaní ? Mě napadá snad jen chloroform ...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PNXNTDD: to je dobre s rozumem, ketak na spani... :P
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    JESSE_MORENO: Moc to řešíš... Dej si to, na co bude v tu správnou chvíli chuť..
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    ILIANA_PESHOR: Super dik za radu s tím 2cb jsem se setkal už několikrát na zahraničních fórech tak jsem rad že ho zmiňuješ. Nebyl jde si doteď jistej jestli taky nezdima serotonin

    A pokud bychom nesehnali nic jiného tak dobry vedet ze ho mužem jet víckrát ;)
    ILIANA_PESHOR
    ILIANA_PESHOR --- ---
    JESSE_MORENO: JESSE_MORENO: Dobré řešení je 2CB, pokud máš rád LSD a MDMA, bude se ti taky líbit (je to trip na cca 5h, který v sobě zároveň má něco z MDMA, podobá se trochu candyflipu). A nemá společnou toleranci s tripama ani houbama a samo o sobě nemá zásadní krátkodobou toleranci, takže se klidně dá dát 2 dny po sobě. A v Německu podle mě je šance, že ho seženeš, na velkým festivalu dobrá, je tam docela oblíbený.
    Obecně, odpovědí na tvou otázku jsou podle mě hlavně takovéhle látky, tedy ty dobré věci od Shulgina. Nemají krátkodobou toleranci, nemají společnou toleranci s tripama. Podotýkám, že třeba 2CB není žádný research chemical, je známo a vyzkoušeno asi 30 let.
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    MATEJICEKKK: budu se snazit navstivit vse :o)


    Jinak nakonec to vypada ze fakt pujdeme "jen" s jednou noci na tripu, druhou regeneracni a treti noci na Mku s tim ze ale tu prvni noc zkusime ten trip protahovat opakovanou davkou cca po trech hodinach... bud dame dva nebo tri papiry (tri jsem jeste nemel)

    tak uvidime co to udela :)
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    JESSE_MORENO: Každopádně Fusion ti závidim, užij s to...A nezapomeň navštívit Bachstelzen stage a podat report!
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    MATEJICEKKK: beru si fotak takze si to kdyztak pak vybavim z fotek :oD

    Ne vazne, ja nejsem zas nejakej ubervyndanec, mam rad nad sebou jeste jaks taks kontrolu... alkohol jsem uplne skrtnul uz driv, coke uz moc prave nechci, vetsinou z toho az tak super stavy nemam akorat pak konzumuju spoustu vseho a nemam z toho nic...

    Prosel jsem ruzna fora co jsem vyhrabal a zatim jsem presvedcenej o LSD prvni noc a MDMA treti noc... stale hledam co delat tu druhou, vim ze houby by po tripu uz nefungovaly, premyslim jeste o nejakych stimulantech ale tam mam zkusenost jen s Cokem a Pikem, prvni mi dela malo ale stoji hodne, druhy me jen hrozne vyzvejkne a mam na to fakt docela depresivni a divny zdravotni reakce druhej den...

    Mozna to dopadne tak ze budu odpocivat, nemusim bejt nutne vodmastenej porad ale ani nevim co bude k dispozici takze jsem spis chtel mit zasobu napadu co delat muzu a nebude to ohrozujici zivot pripadne zbytecny (tolerance)

    Jinak ted jsem si overil ze Mko mi s rozestupem 8 dnu neudelalo skoro nic, jeden vikend cca 1/4g, druhej vikend zas... prvni vikend to bylo uplne kraaasny, druhej vikend toho bylo tak malo ze to klidne mohlo bejt placebo a ne stav...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam