• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    HANSDUTOSWARC
    HANSDUTOSWARC --- ---
    na podzim chci koupit maringotku na bydleni ale chtel byych tu sirokou nejlip treba nakou cirkusovou....shanim ale zatim sem jich moc nevidel nevite nekdo nejake stranky ???
    ZONKER
    ZONKER --- ---
    Zdravím lidičky.prominte že otravuju,ale napadlo mě se zeptat. Nemáte někdo nejaký typ na maringotku okolí české lípy?musím se do konce měsíce vystehovatTtřebas je tu někdo takový.
    Projíždím bazoše a anonce,nevíte ještě o nějakých servrech?
    Předem moc děkuji za pomoc.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    LUUCA: mas za ni pochvalu. je dokonala, presne mi padne ke stolu .)
    LUUCA
    LUUCA --- ---
    KRALIK: a zidle vitra v marine, to si nekdo zije .-D hezky to mas!
    MASOO
    MASOO --- ---
    KRALIK: to ti dlouho nevydrzi, obzvlast, budou-li u tebe prespavat navstevy (s detmi);)))
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    progress: vymalovano, novy podlahy, elektrifikovano...

    2013-06-08_marina-interier | fotogalerie @ kralik
    http://www.kralyk.com/pub/gallery/index.php?d=2013-06-08_marina-interier



    // historie: [ KRALIK @ lide z maringotek ] a [ KRALIK @ lide z maringotek ] ...az si rikam, ze ted je to presprilis cisty
    TSOH
    TSOH --- ---
    pri vyberu maringotky bych doporucil aby mela kovovou ramovou konstrukci na ktere je ,bouda, postavena... z dlouhodobejsiho hlediska pripadnych oprav nebo presunu je to urcite lepsi nez kdyz je rám ze dřeva a oj je take nakotvena do dřeva...
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    KRALIK:
    1/ novy lak neznamena zrenovovana mana
    2/ vyres si prevoz, nez si placnes s prodavajicim
    3/ zkus do dreva dloubnout, at vis, co se pod lakem skryva. a to na vice mistech (steny, rohy..)
    4/ chtej slevu za vsechno co nebylo v inzeratu receno
    5/ zvaz, co je v tvych silach udelat DIY a kolik nainvestujes
    ...a dal samozrejme spousta klasickych figlu.
    Co se naopak ROZHODNE nehodi:
    1/ vyjadrovat se ohledne prodavajici osoby
    2/ kverulovat ohledne veci, ktere lze snadno prizpusobit obrazu svemu
    3/ nezaplatit za manu ;-)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    KRALIK: a uvedte to heslem „TIP“, at muzu nasledne filtrovat. ac nepredpokladam, ze by jich bylo tolik
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    KRALIK: psal jsem nedavno, ale opakovani je matkou moudrosti:
    pozor na maringotky "repasovane" panem Navratilem ze Zap a jeho partou, jsou to fuseri..
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    nahodte kazdej svy tipy pro novacky, co se chystaj kupovat. sepisu to, ucesu to a hodim na nastenku. at se nemusime porad opakovat.
    MASOO
    MASOO --- ---
    KRALIK: :)
    zatim jsem nefotila, ale zvenku to vypada takhle:

    foto by KRALIK:)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    MASOO: muzes sem se vsim, i s vlastni kuzi, i se svym soukromim
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    HIPPIES: je to různé, videla jsem za 30 000 pojizdnou, s funkcnim podvozkem, brzdama(bez spz), lec vnitrek na prestavbu (ikdyz pro otrle by se v tom asi nejakou dobu dalo vydzet, samy sololit, lino a tak)
    ja si ji koupila za 12, ale bylo to na komplet rekonstrukci
    no a za 30 - 40 000 se daji koupit treba nove zrekonstruovane, zaizolovane oblozene, nove okna, ale bez jakehokoliv zarizeni...
    Doporucim ti akorat sledovat nabidku na internetu at si o tom udelas svuj obrazek... A LALOBA ma s tim odtahem pravdu...
    LALOBA
    LALOBA --- ---
    HIPPIES: 30 000, levnejsi bude s vysokou pravdepodobnosti prohnila a sama dira. Nutno ale připočítat ještě odtah
    PAW_LINKA
    PAW_LINKA --- ---
    HIPPIES: myslím, že nějaká solidnější tak cca 40 000 kč, pokud si šikovný tak i levněji, mrkni na bazarové nabídky
    HIPPIES
    HIPPIES --- ---
    ahoj ctěl bych se zeptat za kolik se dá sehnat maringotka chtěl bych ji na trvalo později bych chtěl spojit dvě j sobě
    MASOO
    MASOO --- ---
    muzu sem i s karavanem?:)
    TSOH
    TSOH --- ---
    MARINGOTKA vybavená vhodná pro kempování či rybáře (3264982683) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/maringotka-vybavena-vhodna-pro-kempovani-ci-rybare-i3264982683.html
    ALF
    ALF --- ---
    KATCHABABA:nejspis maringotky ale na miste kde se da hospodarit , to asi znamena dost setrit :))

    prace mi nevad :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam