• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek

    V prvni rade pro ty, kteri se chteji castecne vymanit z okovu otrokarskeho systemu, pro kutily i zahradkare, divky i chlapce, podiviny i samotere. Maringotka jako domov. Tuning, tipy a triky, kazdodenni tvrda drina a pocity sladke, kysele i hořké. Vitejte doma, lide z maringotek.

    nastenka: Pruvodce nakupem maringotky (resp. prednakupem) ...aneb nekupuj zajice v pytli

    related: [ Malá bydlení nejenom mobilní ]

    rozbalit záhlaví
    TSOH
    TSOH --- ---
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    KRALIK: psal jsem nedavno, ale opakovani je matkou moudrosti:
    pozor na maringotky "repasovane" panem Navratilem ze Zap a jeho partou, jsou to fuseri..
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    nahodte kazdej svy tipy pro novacky, co se chystaj kupovat. sepisu to, ucesu to a hodim na nastenku. at se nemusime porad opakovat.
    MASOO
    MASOO --- ---
    KRALIK: :)
    zatim jsem nefotila, ale zvenku to vypada takhle:

    foto by KRALIK:)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    MASOO: muzes sem se vsim, i s vlastni kuzi, i se svym soukromim
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    HIPPIES: je to různé, videla jsem za 30 000 pojizdnou, s funkcnim podvozkem, brzdama(bez spz), lec vnitrek na prestavbu (ikdyz pro otrle by se v tom asi nejakou dobu dalo vydzet, samy sololit, lino a tak)
    ja si ji koupila za 12, ale bylo to na komplet rekonstrukci
    no a za 30 - 40 000 se daji koupit treba nove zrekonstruovane, zaizolovane oblozene, nove okna, ale bez jakehokoliv zarizeni...
    Doporucim ti akorat sledovat nabidku na internetu at si o tom udelas svuj obrazek... A LALOBA ma s tim odtahem pravdu...
    LALOBA
    LALOBA --- ---
    HIPPIES: 30 000, levnejsi bude s vysokou pravdepodobnosti prohnila a sama dira. Nutno ale připočítat ještě odtah
    PAW_LINKA
    PAW_LINKA --- ---
    HIPPIES: myslím, že nějaká solidnější tak cca 40 000 kč, pokud si šikovný tak i levněji, mrkni na bazarové nabídky
    HIPPIES
    HIPPIES --- ---
    ahoj ctěl bych se zeptat za kolik se dá sehnat maringotka chtěl bych ji na trvalo později bych chtěl spojit dvě j sobě
    MASOO
    MASOO --- ---
    muzu sem i s karavanem?:)
    TSOH
    TSOH --- ---
    MARINGOTKA vybavená vhodná pro kempování či rybáře (3264982683) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/maringotka-vybavena-vhodna-pro-kempovani-ci-rybare-i3264982683.html
    ALF
    ALF --- ---
    KATCHABABA:nejspis maringotky ale na miste kde se da hospodarit , to asi znamena dost setrit :))

    prace mi nevad :)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    TLUSTEJ: mmm, generalskej =) jen nad cenou kroutim hlavou
    TLUSTEJ
    TLUSTEJ --- ---
    Obytný náves - Slovensko, prodám
    http://auto.bazos.cz/inzerat/23270050/Obytny-naves.php
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    Pokud byste nekdo uvazovali o koupi "repasovane" maringotky od pana Navratila ze Zap u Brandysa nad Labem, pak vezte ze to rozhodne nedoporucuji..
    V maringotce kterou jsem od nej koupil jako repasovanou jsem menil 3 totalne shnile tramky, oknem ktere dodelaval tece.. a to nekomentuju styl prace kde je jedinym "drevenym" materialem sololitova plovouci podplaha (ze jsou z ni schopni udelat i latky ktere drzi sklo v okne me opravdu ohromilo), a klempirinu jak od prasete..

    MARINGOTKU OD NAVRATILA NEBRAT!
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    MAHUTA: a v asii jsme na kousek provazů od hamaky natřeli tygří mast pro dobré spaní. 100% učinost. Ještě si to dokáži představit yřeba na provaze se zavěšenými misami s jidlem,---jinak nevim.....
    LALOBA
    LALOBA --- ---
    KATCHABABA: jeden rok touto dobou jsem se k ranu probudila s divnym pocitem. zjistila jsem, ze jsem uplne obalena mravenci. Lezli po celem tele, mela jsem uplne cerne ruce. To jsme jeste nemeli postel, udelali si hnizdo primo pod matraci, kde jsme spali. Vymetli jsme je a osnovali plany, co s nimi, kamarad doporucoval jakousi "kridu" do cesticek, kterou si zanesou na nozickach do hnizda a pusobi to jako antikoncepce. Nakonec to ale nebylo ani potreba. Proste se rojili a behem par dni uplne zmizeli.
    Podobne jsme to meli s invazi srsnu. Najednou v lete se probudim a v marine huci 3 kousky. Vosy jsme zabijeli bez milosti ale srsne mam rada, navic hubi vosy a mouchy, ale zas velkej respekt... Nakoupila jsem v obchode s krestanskymi proprietami kadidla na vykurovani v planu, ze utesnim okna a dvere a hodim to na rozpalenou plotnu tak, aby celou maringotku naplnil kour. ale opet jsem to nepouzila, srsne proste odesli, byla to jen navsteva...
    urcite se daji koupit nejaky chemky proti mravencum a postrikat jim cesticky. Jak pise MAHUTA, kdyz maji co konzumovat, uplne se jich asi nezbavis.
    Ale moje zkusenost je, ze pokud jich je znicehonic milion, roji se a do par dnu zas sami zmizi (kdyz jim pomuzes kostetm)... (mluvim tedy o klasickych cernych mravencich typu Ferda)
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    MAHUTA: dik
    BEDLA: a kdo delal vcera vecer ten oblozeny talir? Rano na lince 6 mravencu a meli snidanove orgie:)))
    BEDLA
    BEDLA --- ---
    KATCHABABA: ti rikam furt uklizej posobe ty drobky z kuchyne
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    KATCHABABA: Co se osvědčilo je všemožně rozmistěný hřebíček. Mravenec se řídí dobře čichem a to ho odrazuje. Pokud maš doma drobky,cukr,med,mouku apd.volně či v papírových pytlikách tak se jich jen tak nezbaviš. Bydlej rádi v květináčích,pod podlahou,dokud majj co konzumovat....
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    mate nekdo problem s mravencema? S prichodem jara se ke me nastehovaly tady ty male stvury a nevim jak se jich zbavit, rika se sypat sul nebo mouku do cesticek, jenze mam takovy pocit ze ty svine chodi pod plovouckou a schovavaji se nekde za lednickou...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam