• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    KRALIK: přesně tak, tady máš dokonce tu starou cirkusáckou
    Mám starou Moru, přetryskovanou, ale tuším že se stala někde chyba, začal mi utíkat plyn kolem čudlíku na troubu, tak jsem koupila novou (protože čudlík se uplně zasekl) a tam se stalo během měsíce to samé, tak jsem to rozebrala, vypadá to na těsnící gumičku a už asi dva měsíce nejsem schopná zajet do zeleného domečku...
    BEDLA
    BEDLA --- ---
    KRALIK: klasickej velkej ctyr varic s troubou
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    KATCHABABA: vy mate v marine klasickej velkej plynovej sporak s troubou nebo jen 2plotynku?
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    KATCHABABA: jo to je furt dokola to stejny misto :)
    tady par fotek pro predstavu: http://www.kralyk.com/pub/gallery/index.php?d=2012-09-13_maringotky-cerniky
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    HANSDUTOSWARC: videla jsem dve tady http://maps.google.cz/maps?q=50.100681,14.822831&num=1&t=h&brcurrent=5,0,0&z=19 je to pozemek svetskych, maji tam hroozne moc maringotek v ruznych stavech. Tu starou cirkusackou maji snad jeste v originalni vybave, ale mam za to ze v ni nekdo bydli. Nemam zkusenosti s obchodem s nimi, nemuzu soudit, ale kdyz jsme prijeli na cumendu, byli ochotni a rikali ze kvuli te cirkusacke tam jezdi pry i filmari :)) nevim co je na tom pravdy, z venku vypada ze by potrebovala trochu opravy. Jinak dle prvniho pohledu soude, maji jejich maringotky v poradku podvozky, ale vnitrky fakt radsi na prestavbu, nejsem vanouskem sololitu a lina. Ceny myslim zacinaji na 30 000. Mozna to stoji za osobni exkurzi.
    MASOO
    MASOO --- ---
    HANSDUTOSWARC: cirkusova nebude uplne vyhra, bych rekla
    (jeta, nevkusna, pripadne zbastlena a udelana na oko nebo naopak s mikrovlnkou a rohovou vanou:D)
    HANSDUTOSWARC
    HANSDUTOSWARC --- ---
    na podzim chci koupit maringotku na bydleni ale chtel byych tu sirokou nejlip treba nakou cirkusovou....shanim ale zatim sem jich moc nevidel nevite nekdo nejake stranky ???
    ZONKER
    ZONKER --- ---
    Zdravím lidičky.prominte že otravuju,ale napadlo mě se zeptat. Nemáte někdo nejaký typ na maringotku okolí české lípy?musím se do konce měsíce vystehovatTtřebas je tu někdo takový.
    Projíždím bazoše a anonce,nevíte ještě o nějakých servrech?
    Předem moc děkuji za pomoc.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    LUUCA: mas za ni pochvalu. je dokonala, presne mi padne ke stolu .)
    LUUCA
    LUUCA --- ---
    KRALIK: a zidle vitra v marine, to si nekdo zije .-D hezky to mas!
    MASOO
    MASOO --- ---
    KRALIK: to ti dlouho nevydrzi, obzvlast, budou-li u tebe prespavat navstevy (s detmi);)))
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    progress: vymalovano, novy podlahy, elektrifikovano...

    2013-06-08_marina-interier | fotogalerie @ kralik
    http://www.kralyk.com/pub/gallery/index.php?d=2013-06-08_marina-interier



    // historie: [ KRALIK @ lide z maringotek ] a [ KRALIK @ lide z maringotek ] ...az si rikam, ze ted je to presprilis cisty
    TSOH
    TSOH --- ---
    pri vyberu maringotky bych doporucil aby mela kovovou ramovou konstrukci na ktere je ,bouda, postavena... z dlouhodobejsiho hlediska pripadnych oprav nebo presunu je to urcite lepsi nez kdyz je rám ze dřeva a oj je take nakotvena do dřeva...
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    KRALIK:
    1/ novy lak neznamena zrenovovana mana
    2/ vyres si prevoz, nez si placnes s prodavajicim
    3/ zkus do dreva dloubnout, at vis, co se pod lakem skryva. a to na vice mistech (steny, rohy..)
    4/ chtej slevu za vsechno co nebylo v inzeratu receno
    5/ zvaz, co je v tvych silach udelat DIY a kolik nainvestujes
    ...a dal samozrejme spousta klasickych figlu.
    Co se naopak ROZHODNE nehodi:
    1/ vyjadrovat se ohledne prodavajici osoby
    2/ kverulovat ohledne veci, ktere lze snadno prizpusobit obrazu svemu
    3/ nezaplatit za manu ;-)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    KRALIK: a uvedte to heslem „TIP“, at muzu nasledne filtrovat. ac nepredpokladam, ze by jich bylo tolik
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    KRALIK: psal jsem nedavno, ale opakovani je matkou moudrosti:
    pozor na maringotky "repasovane" panem Navratilem ze Zap a jeho partou, jsou to fuseri..
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    nahodte kazdej svy tipy pro novacky, co se chystaj kupovat. sepisu to, ucesu to a hodim na nastenku. at se nemusime porad opakovat.
    MASOO
    MASOO --- ---
    KRALIK: :)
    zatim jsem nefotila, ale zvenku to vypada takhle:

    foto by KRALIK:)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    MASOO: muzes sem se vsim, i s vlastni kuzi, i se svym soukromim
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    HIPPIES: je to různé, videla jsem za 30 000 pojizdnou, s funkcnim podvozkem, brzdama(bez spz), lec vnitrek na prestavbu (ikdyz pro otrle by se v tom asi nejakou dobu dalo vydzet, samy sololit, lino a tak)
    ja si ji koupila za 12, ale bylo to na komplet rekonstrukci
    no a za 30 - 40 000 se daji koupit treba nove zrekonstruovane, zaizolovane oblozene, nove okna, ale bez jakehokoliv zarizeni...
    Doporucim ti akorat sledovat nabidku na internetu at si o tom udelas svuj obrazek... A LALOBA ma s tim odtahem pravdu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam