• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek

    V prvni rade pro ty, kteri se chteji castecne vymanit z okovu otrokarskeho systemu, pro kutily i zahradkare, divky i chlapce, podiviny i samotere. Maringotka jako domov. Tuning, tipy a triky, kazdodenni tvrda drina a pocity sladke, kysele i hořké. Vitejte doma, lide z maringotek.

    nastenka: Pruvodce nakupem maringotky (resp. prednakupem) ...aneb nekupuj zajice v pytli

    related: [ Malá bydlení nejenom mobilní ]

    rozbalit záhlaví
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    TWORBO: jen mi to napadlo,uvidis za par tejdu az budou jine teploty.
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    CLOWN: nezaznamenal jsem zatim, ale kdyz budou, tak uz s tim maloco udelam....
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    TWORBO: jediny co me hned trklo tak by mohla bejt rani kondenzace na tech plastovejch oknech.
    FEEX
    FEEX --- ---
    Nevim no, kdyz neco stavis novy na novym podvozku, a porovnas to s cenama novejch karavanu tak ta cena odpovida... Krom toho neco stoji i schvalovani a administrativa..
    Samozrejme, ze si ji muzes postavit levneji sam, ale zas zadnej zlatej dul to pro nej nebude...
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    bych se spíš zeptal, kolik těch maringotek za ty peníze je :-)
    V2SV
    V2SV --- ---
    DARUMA: No není to zrovna málo.
    A cena je komplet s rozvodama, koupelnou atp. viz. uvedené foto, nebo nějaká základní?
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    V2SV: Zjištěno. 400 000,- Kč. Haha.
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    TWORBO: je to jednoosa "lesanka" puvodne.
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    a tady ta moje mala budka.
    dostal sem babinku za odvoz. strecha byla propadla, kdyz sem odstrojil vnitrek, zjistil sem ze vyhorela a byla poskozena celkova konstrukce, takze krom srtrechy se vykopl zadni stenu. znova zkonstruoval a "zazdil" osb deskou.
    strechu jsem zvedl a udelal "klasickou" opet osb na tom terpapir, nahore takovej ten stresni vlnkovitej material guta + dve stresni neotviratelny okynka z dutinkovyho polykarbonatu.
    zatepluju polisem 6 cm, nebo mineralni vatou /v miste planovanejch kamen/
    pobijim palubkama

    TWORBO
    TWORBO --- ---
    ohledne izolaci, nejaky netradicni moznosti, je treba se prokousat mnozstvim prispevku a vyzobat si....
    atypická stavba - jurta a její zateplení - Diskuse TZB-info
    atypická stavba - jurta a její zateplení - Diskuse TZB-info
    http://forum.tzb-info.cz/106291-atypicka-stavba-jurta-a-jeji-zatepleni/vsechny-prispevky
    MASOO
    MASOO --- ---
    kdyby nekdo hledal a nenachazel
    [ Karavany a přívěsy ]
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    KCE, TSOH: ani muj napad to neni :) okoukal jsem to z jedny mariny na kokorinsku. byl to stejnej typ co mam ja (nemecka) a pouzity byly UD profily (viz
    TSOH). ja pouzil sirsi CD (sirka 6 cm) a pridelal to snejtovanejma eLkama. urcite zalezi na presahu strechy. mne to takhle vyslo akorat od mariny az za strechu. no a o uzitecnosti nelze pochybovat. i co se kapani na steny mariny tyce. s okapama je sucho.
    V2SV
    V2SV --- ---
    DARUMA:
    Na to ti odpoví pan Šnábl.
    Netroufám si odhadnout a vystavit se veřejnému linčování .D
    Linknul jsem to pro potěšení oka a mezitím mi peněženka strachy emigrovala neznámo kam...
    Zaujalo mě že se tomu věnuje někdo v ČR jako výrobce.


    KCE:
    Ovšem tomuto říkám INSPIRACE! Díky ,)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    V2SV: A cena?
    FEEX
    FEEX --- ---
    Jaka je vyska tech klasickjch drevenejch s kulatou strechou ? Premyslim ji riznout a dat na tohle http://suchen.mobile.de/...-12-31&features=FOUR_WHEEL_DRIVE&negativeFeatures=EXPORT&grossPrice=false
    Aby tam vznikla alkovna
    KCE
    KCE --- ---
    mega-archiv, je tam i dost maringotek a wagoonu
    thx to feex

    http://www.flickr.com/photos/7240226@N02/with/8539842970/
    V2SV
    V2SV --- ---
    FEEX:
    asi překvapí ,)
    Šnábl Eurookna
    http://www.snabl-eurookna.cz/maringotky.php




    FEEX
    FEEX --- ---
    V2SV: pekna, nakej link?
    V2SV
    V2SV --- ---
    V2SV
    V2SV --- ---
    PRASTAMAN:
    Držím palce, ať se daří!
    Malí poznatek ze života > neušijte na sebe byč v podobě perma bo jiných systémů a berte od všeho co selský rozum pro daný kus půdy přijme ,)
    Radosti zdar a sílu!
    KCE
    KCE --- ---
    no, to preju hodne stesti, nas je na to 6 + lot of friends a furt nestihame;)
    kolik mate ha ten sad?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam