• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    GOMERA
    GOMERA --- ---
    FEEX: My se podkladali kartonem, jinak to palilo do zad, samozrejme jde pod sebe vychytat neco elegantnejsiho...
    PAPEZ
    PAPEZ --- ---
    z FB:
    Nomaddikt wear shop

    FEEX
    FEEX --- ---
    ohen pod vanou funguje, kdysi sme to praktikovali, jen to chce prikladat opatrne a v silnym mrazu michat vodu telem :)
    RFK
    RFK --- ---
    WASHO23: tam kde bude vana je kaslík.bude vobložená polyšem.no a dekl nad vanou holt bude muset mít těsnění.a když přez to ještě třeba budu mít decentní kobereček,tak neni šance.
    QYDO: jako proč ne?zespodu je taky tlustej plech.
    PETPET
    PETPET --- ---
    RFK: Parada! Doufam ze sem pak das fotky - jsem zvedava na realizaci! Ale napady mas super :-)
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    QYDO: why not, but...
    RFK: tou vanou ti tam pěkně potáhne v zimě. vychytávka dobrý ale šikovně to odizolovat aby se to dalo jednoduše odklopit na koupel bude asi docela sraní. ale tak prej si šikovnej tak si poradíš viď :)
    QYDO
    QYDO --- ---
    a pod vanou ohnicek
    RFK
    RFK --- ---
    PHRASE: max výška je 4,8m.nejde o povolení,ale tak jsou vysoko návěsti na dálnicích.mimochodem ,ted jsem si koupil maringotku.plechovýho orličana.a mám v plánu taktéž zvýšení střechy,ale pouze v části nad postelí a právě kvuli té maximální výšce bude muset být ta nástavba rozebírací.neni to nic složitého.k demontáži bude potřeba min 3lidí.další uchylárnu jsem vymyslel tuto:vana v podlaze.prostě vevnitř bude dekl a pod nim vana.:)
    DA_ANDRACKA
    DA_ANDRACKA --- ---
    RADUZA: luxusní
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    PHRASE: ...take jsme zvedali - vprostred mame asi o pul metru zvysenou. prostor hned vypada o poznani jinak.
    PEEP
    PEEP --- ---
    FEEX: no metr a pul by byl hreben te strechy, takze vevnitr si vem krokve a izolaci a nebude tam moc k hnuti..
    FEEX
    FEEX --- ---
    PEEP: takhle .. me nenapadlo delat druhy patro na 1,5m, kdyz tam chces delat spani takby ses i s tou striskou mohl vejit v klidu do 4m ...
    FEEX
    FEEX --- ---
    RODWY
    RODWY --- ---
    PEEP
    PEEP --- ---
    FEEX: no kdyz si vezmes maringotku - tj ne nizky vlek jak dole na obrazku - tak mas podlahu ve vysce kolem jednoho metru, plus dva metry na "podlazi" a metr a pul na prvni patro - tj, ses na 4m coz je nejvyssi pripustna vyska, pokud nejsi special, takze zapomen na papiry, a prevoz na podvalu bude jako nadmerny naklad protoze budes nad 4m
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    PEEP: díky výšce? Jaká je maximální povolená výška na převoz? už se tu někdo ptal, ale filtr mlčí
    nepředstavovala bych si nic monstrózního, do 3 metrů v té nejvyšší části
    FEEX
    FEEX --- ---
    PEEP: proc bys to nemohl vezt ?
    PEEP
    PEEP --- ---
    PHRASE: uvazoval, ale je to na komplet prestavbu mariny - musis zesilit vsechny nosniky, aby uneslo patro. Nejvetsi nevyhoda je, ze uz to nikdy neprevezes..
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    PHRASE: ja trochu zvedal...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam