• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    CUKI
    CUKI --- ---
    CLOWN: Jo v Anglii je to s kočováním trochu jiné než ve zbytku Evropy. Tam to vyloženě zakázaný není. Problém je jak bez bydliště sehnat práci a získat účet v bance... Nicméně kočujících lidí v Anglii je poměrně dost. Možná hlavně kvůli přemrštěným cenám za "normální konzumní" bydlení.
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    TSOH: Chris jezdis time pocele anglii, super clovicek. Bydli v tom celorocne.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Nakonec jsem si pohrál se zámkovkou podloženou betonovym orubníkem a prošlo to i přísnym zatěžkávacím testem. Tak snad se mi to za tejden nesveze :)
    TSOH
    TSOH --- ---
    PEEP
    PEEP --- ---
    KOOTCHA: marinu mame taky na spalkach, driv jsem zkousel dilenske trojnozky s nosnosti 4t- ty sly do kopru, jak kdyby byly z papiru -holt cinan.jinac pod spalkama mame ty plastove veci, ktere se davaji na zem pod docasne znaceni u cest-nejaky gumoplast.
    TSOH
    TSOH --- ---
    KOOTCHA: špalkum věřit určitě můžeš... dal jsem si dubové a neni s tim žádný problém... pokud máš měkkou půdu jak píšeš tak co pod špalky hodit dlažbu at se roznese váha ? (např - http://www.prahanadlani.cz/inzerce/51343590741.jpg )
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    To je otázka, co? :))
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    máte něakej dobrej nápad čim podložit zvednutou marinu? Mám trochu měkkou půdu. Koupim jsem betonový obrubníky, zvednul to a na obrubníky vyskládal betonovou zámkovku. Neni to úplně stabilní, řekl bych :) špalkům se mi taky neche moc věřit, ale zas do toho nechci nic moc sypat. Když tu tak čumim na ty palety na tý fotce...
    JUZUELKA
    JUZUELKA --- ---
    jedna letní, letos jsem na zahrádku moc času díky práci neměla, ale na příští rok už mám vymyšleno co kam zasadit ;-)

    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Je to trošku podivín.... Naše ma 7 nebo 8m
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    PEEP: = D
    super, idealni, parada..
    PEEP
    PEEP --- ---
    HEINZZ: kdyz se divam na tento obrazek co jsem nasel u nej na strankach, tak myslim ze vetsi nemas :)
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    BALOSH: a kolik ma ta vase marina..?
    jinak dik, cena fer
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    HEINZZ: My sme řešili pána tady z n nástěnky:
    Odtah

    Miroslav Rücker
    +420 602 338 806
    20 Kc/km
    http://www.firmy.cz/detail/2100543-miroslav-rucker-velky-osek.html





    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    ahoj vsichni, poptavam nekoho s velkym podvalem, potreboval bych aby to dalo alespon 7t a 9,2m (rozvor bude kolem 6m odhadem)... mate nekdo kontakt na nekoho lacinyho?
    BRUXMAN
    BRUXMAN --- ---
    Já mám 8m návěs Orličan, 1 osý masńák a na naložení jsem potřeboval Tatra 148 AD 20. V3S by to nezvedla.
    https://i.nyx.cz/files/00/00/14/23/1423484_bb06fa6c421436eebfce.jpg?name=2015-03-18%2009.44.27.jpg
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    R6ANDREW: Mám osmimetrovou (asi orličan) a má cca 4 tuny..... 3m bude asi ta jednoosá lesanka.

    Je to poloviční délka,
    má to poloviční rám a
    má to 1 osu místo dvou

    Troufl bych si říct že by mohla vážit půllku čili klem těch dvou tun.
    R6ANDREW
    R6ANDREW --- ---
    BALOSH: mam cloveka co muze tahnout jachtu za autobusem plnym lidi, ale zase ho nechci vystavovat riziku prekroceni vahy, tak zjistuju..
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    R6ANDREW: na Bčko řidičákto nebude
    LAMIA
    LAMIA --- ---
    R6ANDREW: já bych naopak potřebovala odhad na "nejtěžší" 9m orličan kovovej. Do budoucna jej budeme možná muset přesunout přes zeď, což se mi zdá nemožné. Ale prý "mají hasiči ve vesnici jeřáb a s tím by to šlo". Nechce se mi věřit.
    Díky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam