• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    SANCHA
    SANCHA --- ---
    Ahoj vespolek. Chtěla bych se zeptat, co si mám představit pod pojmem zateplená maringotka? Mám na mysli čím bývají zateplené a jak silná je ta vrstva třeba. Děkuju
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    RAJCAK
    RAJCAK --- ---
    NOMAAD: malý kamna Petry . Koupíš je v kdejakym bazaru za pár korun . Trenýrková teplota do patnácti minut .
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    Je to tu,čas instalovat kamna.Poradíte někdo jakej je ideální výkon kamen do maríny?Aby vytopily,ale abych se neuvařil?Počítám že 5Kw kamna jsou OK?sdílejte prosím zkušenosti s s jednotlivými typy.Na co ještě dát pozor?nějaký rady na instalaci(řešení průchodek stěnou třeba)Dík moc!.
    LITTLEPUNKK
    LITTLEPUNKK --- ---
    Zdravím , mám možnost koupit marinu , nevím co je to přesně za typ ( dlouhá cca 6m , dveře uprostřed dlouhé strany..) bohužel má propadlou střechu (min. 4 bukový žebra jsou prasklý,plech se zdá být ok) a další bohužel je dřevěný skelet ....tak hrozně špekuluju ..nechat si udělat železný skelet , nebo zůstat/opravit stávající dřevěný . Z čeho nová žebra střechy (kov,dřevo,nějaká lepenina?) řemeslně jsem schopný ,odvážím se říct ,ale marinu jsem nikdy neopravoval :) chtěl bych ji jako letní byt ...
    jinak cena je 12tis což je více než lidové myslím a v pneumatikách je stále vzduch :))
    KITIARA
    KITIARA --- ---
    Vítej kdo něco dobrého přinášíš..
    http://vmechuakapradi.netstranky.cz/#zavreno
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    LUKK: No sam se do toho puštět nebudu :) každopádně díky
    LUKK
    LUKK --- ---
    BALOSH: jsem z frydku....trochu z ruky....:( ....muzu alespon poradit
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    LUKK: Marina je v Praze - Dolní Měcholupy / Hostivař
    LUKK
    LUKK --- ---
    BALOSH: odkud jste?
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Jsme zaseklí, nekdo ti
    p na klempíře, který by nám doplnil plechovou střechu na marigotce než začne bejt opravdu hnusně?
    HARRIS
    HARRIS --- ---
    Ahoj, mám naivní dotaz. Je v Praze a v okolí nějaká maringotková komunita či prostě komunita se zahradou či jednotlivec lidumil, zkrátka někdo, kdo by pronajal místo pro maringotku? Máte nějaký tip? Jsme s rodinou nuceni k přesunu z Brna do Prahy a nedaří se nám najít žádné přirodnejší bydleni tak jak jsme zvyklí.
    TSOH
    TSOH --- ---
    jeste jeden dotaz... kominova trubka bude uchycena venku na objimku a kotvena do dřeva... predpokladam ze se objimka bude rozpalovat a teplota se bude prenaset do dreva... jak resit toto ? zase tam nacpat mezi trubku a objmiku ten provaz ?
    (neco takoveho http://dum.laydakk.net/image/Kamna_dilna_2.JPG )
    QYDO
    QYDO --- ---
    TSOH: mam vyvod nahoru, takze neresim koleno kominu za kamnama a mam je max asi 10cm od steny... ted nejsem doma...

    stena z cetrisu a izolovana vatou
    TSOH
    TSOH --- ---
    EMK: 18 cm od tela kamen ? a to by znamenolo ze je trubka (12 cm) uplne u zdi ne ?
    NYA:dik..
    NYA
    NYA --- ---
    TSOH: měla jsem na straně, co byla u zdi, naskládané cihly, ty to odizolovaly od stěny a zároveň akumulovaly
    EMK
    EMK --- ---
    TSOH: já to mám kolem 18cm a úplně v pohodě.
    TSOH
    TSOH --- ---
    kolik matre kamna od stěny ? objednal jsem si Petry s tim prosklenim a v navodu je ze maji byt 40 cm od steny... ma cenu to dodrzovat ? drevena bouda a kolem kamen plech bude..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam