• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek

    V prvni rade pro ty, kteri se chteji castecne vymanit z okovu otrokarskeho systemu, pro kutily i zahradkare, divky i chlapce, podiviny i samotere. Maringotka jako domov. Tuning, tipy a triky, kazdodenni tvrda drina a pocity sladke, kysele i hořké. Vitejte doma, lide z maringotek.

    nastenka: Pruvodce nakupem maringotky (resp. prednakupem) ...aneb nekupuj zajice v pytli

    related: [ Malá bydlení nejenom mobilní ]

    rozbalit záhlaví
    GOMERA
    GOMERA --- ---
    CUKI: Hele, asi si to zbytecne komplikujes. Proste kup redukcak s hladkym koncem a na to nasad urizlou hadici co ma na druhym konci pozadovany zavit pro tvuj spotrebic (wavky, sporak). To je cely. Nebo co maj ty tvoje wavky za vstup?
    FEEX
    FEEX --- ---
    CUKI: no a obešel jsi naky ty plynarsky potřeby? Já na to vždy koupil.vsechno v těch co jsou v italský,nebo vedlejší ulici, teď si nevzpomínám, možná to byl jikotherm..
    CUKI
    CUKI --- ---
    GOMERA: To vím, ale kde to rozumě seženu, mašel jsem to po kouskách v nekolika e-shopech s neznámou dostupností, ja to potřebuju ideálně někde z kamené prodejny v Praze a okolí.

    Ta hadice potřebuje koncovky tak jako tak a ty koncevky na levotočivej a pravotočivej závit 1/4 je dost umorný schánět. včera jsem proběhal půlku prahy a nic :-(
    GOMERA
    GOMERA --- ---
    ...a na druhy konec te oranzove hadice uz nasadis co je treba k tem wavkam nebo sporaku.
    GOMERA
    GOMERA --- ---
    CUKI: za to patri tak jak tak hadice - bud je hladka koncovka a na to hadice stazena stahovacim krouzkem, nebo zavit a origo hadice se zavitem. oboji je podle normy mozne...
    CUKI
    CUKI --- ---
    Tady by to mohl někdo vědět, jak rozumě připojit plynový spotřebič na ZP po přetryskování na PB?
    Na zemní plyn ve vše v pravém metrickém závitu ale 10KG PB bomba má levej W, za to dám regulátor tlaku (30mbar) a ten bude buď s koncovkou na oranžovou hadici nebo sic 1/4 závitem, ale zase levotočivým. Redikce z tohoto lefotočivého na jakejkoli běžnej pravej je mi záhadou :-(
    Neví někdo o něčem? Jde mi konkrétně o wavky, ale sporák bude stejnej problém...
    VELADA
    VELADA --- ---
    MARINGOTKA VYBĚR 25 KUSU.DELKY 4 AŽ 10 M.RUZNE DRUHY - Brno, prodám
    https://auto.bazos.cz/inzerat/68986235/MARINGOTKA-DREVENA-DELKA-8-MZATEPLENA.php
    ZORB
    ZORB --- ---
    CUKI: Souhlas, já k tomu ještě pochybuju o tom výkonu. Podle mně je reálnej konstatní výkon pár wattů doslova... A když si člověk pořádně chce ohřát, tak to tím vzduchem neuchladíš.
    _PU
    _PU --- ---
    Prodám maringotku 4 až 10 metru - Sbazar.cz
    https://www.sbazar.cz/fink.roman/detail/19218731-prodam-maringotku-4-az-10-metru
    máte někdo zkušenosti s tímhle pánem z prostějova?
    CUKI
    CUKI --- ---
    8Z4S: ...to je výhra dostat ze zdroje cca 1% energie v podobě EE za 25k Kč a to bůh ví kolik stojej normálně...
    8Z4S
    8Z4S --- ---
    Kamna Indigírka na výrobu elektřiny ( Nová ) - Praha 10, prodám
    https://dum.bazos.cz/inzerat/68747017/Kamna-Indigirka-na-vyrobu-elektriny--Nova-.php
    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    FEEX: o estetice tu, ale nepadlo nic... já bych taky měl nejradši starou dřevěnou se světlíkem :)
    FEEX
    FEEX --- ---
    SMYSLOV: zas drevena je pekna! :))
    NYA
    NYA --- ---
    prodávám maringotku. s cenou jsem ochotná jít na 55, pokud bude pro fajn člověka

    [ OFFERINGNABÍZÍM: prodám obytnou maringotku / Liběchov / 60000 CZK ]
    MASOO
    MASOO --- ---
    STYSSKY: dekuju
    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    JOHY: jako promiň my bydlíme v plechovém orličanu a teda já zase nechtěl dřevěnou...
    protože kdybych jí někde otevřel asi bych se rozplakal nebo upracoval... a zatím v plechárně cejtím samé výhody... jen léto je trošku teplejší ale věřim že v dřevěný je to jakbysmet
    MASOO
    MASOO --- ---
    sem lina hledat, hrozne, pardon - na kolik cca vyjde termo folie na okno?
    QYDO
    QYDO --- ---
    nechcete někdo kamna petry v dobrym stavu?
    JOHY
    JOHY --- ---
    LAMIA: plechová, nic moc..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam