• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek

    V prvni rade pro ty, kteri se chteji castecne vymanit z okovu otrokarskeho systemu, pro kutily i zahradkare, divky i chlapce, podiviny i samotere. Maringotka jako domov. Tuning, tipy a triky, kazdodenni tvrda drina a pocity sladke, kysele i hořké. Vitejte doma, lide z maringotek.

    nastenka: Pruvodce nakupem maringotky (resp. prednakupem) ...aneb nekupuj zajice v pytli

    related: [ Malá bydlení nejenom mobilní ]

    rozbalit záhlaví
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    NYA: Dík za radu. Jo, to udělám na jaře. Zatím tam budu stejně přebývat jen občas.
    NYA
    NYA --- ---
    JEZINKA: ja vim, uz jsi to jednou psal. A ja uz ti jednou odpovedela :)

    Kdyz budes chtit pomoct nebo poradit neco kolem tvoji mariny, klidne rekni. Doporucovala bych ti sundat jeden sololit a podivat se na konstrukci, driv nez si to zabydlis.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    btw taky ve vasi domacnosti chrani lednicka potraviny pred zmrznutim :) musim teda rict, ze prvni zima v marine zatim fakt pohoda.
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    CUKI: Njn. Čoudily, netěsnily, problém je hlavně kolem horních dvířek. Mordovali jsme se s tím a pak jsme to prostě vyměnili za jiný kamna, co byly po ruce, se kterejma není vůbec žádnej problém. Petry předělám na venkovní topení ve vaně :)
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    NYA: Já se taky trochu divil, ale ceny prostě rostou. A zase se by se mi nechtělo žádnejm valečákům kazit kšefty, abych do toho mluvil a rozmlouval někomu koho neznám koupi od někoho koho taky neznám :)
    8Z4S
    8Z4S --- ---
    KOOTCHA: šňůra kolem dvířek,ta zlobila mne..víc mne nenapadá
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    JEZINKA: o kolik ti natáhl kvuli petrám cenu mariny? o pětistovku?
    CUKI
    CUKI --- ---
    JEZINKA: Pokud kamna netáhnou, nebude to s největší pravděpodobností v kamnech, pokud čouděj, tak netěsněj a to je dáno špatnou údržbou, asi ne nadarmo je na to zákon.
    Petry jsou jedny z nejlepších neakumulačních kamen co do mariny můžeš dát. Protže ohen v nich hoří i při velmi malém výkonu velmi dobře.
    NYA
    NYA --- ---
    JEZINKA: ja majitele tehle maringotky neznam. Videla jsem ji ale a divila se, ze za ni chteji fakt tolik.
    Celkove nejsem pro to, aby se ceny maringotek nesmyslne sroubovaly nahoru a kdyz mi nekdo povi, ze chce neco koupit za cenu, ktera si myslim, ze neodpovida, tak ho na to upozornim. Myslim si, ze je to fer.
    CARLOZ
    CARLOZ --- ---
    JEZINKA: evidente je problem jinde a ne v kamnech..
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    JEZINKA: co znamena ze kamna netesnej? premejslim co muze bejt spatne na petrach. vzdyt je to jen maly ohniste oblozeny samotem :)
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    SIHAJA: Btw. U těch kamen je dost důležitý co to je za kamna a v jakém jsou stavu, ne jen, že "má kamna". Říkám z vlastní zkušenosti, vyhazoval jsem z maringotky kamna co vypadaly docela dobře, i když starý petry, ale netáhly čoudily, netěsnily a musely se nahradit. A to se týpek co mi jí prodal dušoval, jak fungujou a jak si tam v nich topili a taky mi kvůli nim natáhl cenu :)
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    NYA: Hm, není nekolegiální tady diskutovat o ceně, za kterou někdo jiný z Valče prodává marínu? Kdybych to byl já, taky bych za ní zkusil dostat co nejvíc ,)
    NYA
    NYA --- ---
    SIHAJA: zkus tu cenu stahnout na 60. A zeptej se na ni Kuby co v ni bydleli, dali si do kupy maringotku vedle, stoji ted na jejich pozemku. Je to sikovnej clovek, myslim ze ti muze dobre poradit.
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    NYA: Hele je to od známé, která ji ještě dá přes zimu nějak dohromady, alespoň to tedy přislíbila. Samo, že se na ní někdo pojede kouknout, ale až do teď byla obývaná, má kamna a byla by za nějakých cca 70k. Měla by být zateplená a vypadá docela rozumně, tak uvidíme. Není to od překupníka maringotek.
    NYA
    NYA --- ---
    Tamta maringotka neni zateplena, profukuje ze vsech stran a chtelo by ji to celou ocesat, zateplit, udelat podlahu a novy oblozeni.
    Cenu ma imho tak 40, ne 70 nebo kolik za ni ten clovek chce
    NYA
    NYA --- ---
    pardon, se stejnym prepravcem prave..
    NYA
    NYA --- ---
    SIHAJA: bude to tak za 12k, aspon tolik staly odtahy odjinud do Valce s jinym prepravcem.
    Chces koupit tu co je na vrchach? Vsichni vrtime hlavou nad tou fest prepalenou cenou...
    JAMES23
    JAMES23 --- ---
    SIHAJA: no pod bůra to nebude
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    JAMES23: A je to ta odtahovaná vzdálenost? nebo dojezd toho člověka na místo + odtah + návrat k němu?
    JAMES23
    JAMES23 --- ---
    SIHAJA: Odtah

    Miroslav Rücker
    +420 602 338 806
    20 Kc/km
    http://www.firmy.cz/detail/2100543-miroslav-rucker-velky-osek.html


    doporučuje 11/10 nyxáků! Pán moc fajn!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam