• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek

    V prvni rade pro ty, kteri se chteji castecne vymanit z okovu otrokarskeho systemu, pro kutily i zahradkare, divky i chlapce, podiviny i samotere. Maringotka jako domov. Tuning, tipy a triky, kazdodenni tvrda drina a pocity sladke, kysele i hořké. Vitejte doma, lide z maringotek.

    nastenka: Pruvodce nakupem maringotky (resp. prednakupem) ...aneb nekupuj zajice v pytli

    related: [ Malá bydlení nejenom mobilní ]

    rozbalit záhlaví
    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    SUOTAM: ebay.de ale z cen si sedneš na prdel .)
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    neexistuje nakej web s inzeratama na maringotky z nemecka? neco jako mobile.de na auta?
    MASOO
    MASOO --- ---
    Autor Aleš Palán upozorňuje, že před životními pravdami je někdy těžké obhájit si názor, že náš život v "systému" je ten správný. "Když jsem se vracel z rozhovorů z šumavské divočiny, vždy jsem si musel položit otázku, proč se vlastně vracím a zda má smysl se snažit o práci, peníze a vztahy," říká v rozhovoru pro Aktuálně.cz.
    https://magazin.aktualne.cz/...-v-divocine/r~ceefc0d025d711e8ac3d0cc47ab5f122/?redirected=1520940724
    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    k tématu ten jí dal co proto ale
    Maringotka 5 x 2,5m - nabídka - Brno, prodám
    https://auto.bazos.cz/inzerat/86724294/Maringotka-5-x-25m-nabidka.php
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    AYOS: Tak když je "staročeská" :)
    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    AYOS: hele cena nevím jak píšu mít čas a peníze (je to můj sen mít starou dřevěnou maringotku se světlíkem)... ani jedno nemám a z maringotky jsem se přesunul s rodinou do domu
    SPOQ
    SPOQ --- ---
    Ja na to konto projel par inzeratu a koukam, ze ceny stale rostou... Docela cumim.
    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    https://www.sbazar.cz/fink.roman/detail/26941373-prodam-staroceskou-cirkusovou-maringotku-8m

    mít čas, peníze pustil bych se do ní... ještě bych ale chtěl aby měla světlík
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    JINDRICH: Koukam,ze se tam nic nezmenilo:-) v ty zluto modry jsem pred lety par tejdnu bydlel, kdyz jsem varil a delal bar hercum a performerum pres leto:-) kouzelny misto!
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    vozovy park na svestkovem dvore v malovicich...
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    NYA: Dík za radu. Jo, to udělám na jaře. Zatím tam budu stejně přebývat jen občas.
    NYA
    NYA --- ---
    JEZINKA: ja vim, uz jsi to jednou psal. A ja uz ti jednou odpovedela :)

    Kdyz budes chtit pomoct nebo poradit neco kolem tvoji mariny, klidne rekni. Doporucovala bych ti sundat jeden sololit a podivat se na konstrukci, driv nez si to zabydlis.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    btw taky ve vasi domacnosti chrani lednicka potraviny pred zmrznutim :) musim teda rict, ze prvni zima v marine zatim fakt pohoda.
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    CUKI: Njn. Čoudily, netěsnily, problém je hlavně kolem horních dvířek. Mordovali jsme se s tím a pak jsme to prostě vyměnili za jiný kamna, co byly po ruce, se kterejma není vůbec žádnej problém. Petry předělám na venkovní topení ve vaně :)
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    NYA: Já se taky trochu divil, ale ceny prostě rostou. A zase se by se mi nechtělo žádnejm valečákům kazit kšefty, abych do toho mluvil a rozmlouval někomu koho neznám koupi od někoho koho taky neznám :)
    8Z4S
    8Z4S --- ---
    KOOTCHA: šňůra kolem dvířek,ta zlobila mne..víc mne nenapadá
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    JEZINKA: o kolik ti natáhl kvuli petrám cenu mariny? o pětistovku?
    CUKI
    CUKI --- ---
    JEZINKA: Pokud kamna netáhnou, nebude to s největší pravděpodobností v kamnech, pokud čouděj, tak netěsněj a to je dáno špatnou údržbou, asi ne nadarmo je na to zákon.
    Petry jsou jedny z nejlepších neakumulačních kamen co do mariny můžeš dát. Protže ohen v nich hoří i při velmi malém výkonu velmi dobře.
    NYA
    NYA --- ---
    JEZINKA: ja majitele tehle maringotky neznam. Videla jsem ji ale a divila se, ze za ni chteji fakt tolik.
    Celkove nejsem pro to, aby se ceny maringotek nesmyslne sroubovaly nahoru a kdyz mi nekdo povi, ze chce neco koupit za cenu, ktera si myslim, ze neodpovida, tak ho na to upozornim. Myslim si, ze je to fer.
    CARLOZ
    CARLOZ --- ---
    JEZINKA: evidente je problem jinde a ne v kamnech..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam