• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    KCE
    KCE --- ---
    CUKI: ehm. vysku resi zefee ktery chce prevazet vlakem. kola resi hajcuk, ktery se ptal na hmotnost a chce prevazet pravdepodobne na podvalu (proto resi hmotnost).
    navic nevim proc by to bylo svinstvo, kolum to vrati tvar a da se s tim manipulovat, treba traktorem. to se o maringotce bez kol rozhodne rict neda, tam pak nezbyva nez jerab/hydr.rameno.
    CUKI
    CUKI --- ---
    KCE: To je trochu dost svinstvo ne? Kola může úplně odmontovat a bude to nižší.

    Kolik se může převážet na dráze a kolik to koštuje?
    KCE
    KCE --- ---
    HAJCUK: jestli mas ko plaste a nemas v planu marinu prevazet po vlastni ose, prizvedni heverem a vyfoukej stavajici trosky pneu montazni penou ;)
    HAJCUK
    HAJCUK --- ---
    TSOH: to je dost jsem čekal min :) děkuji moc. náhodou kola nebo jen pláště na maringotku nemá někdo navíc??
    ZEFEE
    ZEFEE --- ---
    PHRASE: Díky moc, uvidím, co si za to řeknou...
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    ZEFEE: tak mě to vychází na nějakejch 310 a to mam ještě docela vyfouklý kola :)
    ZEFEE
    ZEFEE --- ---
    PHRASE: To bys byl hodnej, díky!
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    ZEFEE: to bude urco vic, muzu ti to zmerit
    ZEFEE
    ZEFEE --- ---
    Ahoj, mám podobnej dotaz, nevíte prosím jak je vysoká maringotka Orličan od spodku kol po konec střechy? Přemýšlím o koupi, dopravě vlakem a na nacenění dopravy potřebuju její vejšku. Dohledal jsem někde 2,3 m, ale přijde mi to málo. Díky!
    TSOH
    TSOH --- ---
    HAJCUK: cca 5T
    HAJCUK
    HAJCUK --- ---
    Ahoj prosím radu kolik váží maringotka nevybavena 7, 5m dlouhá palubkovana s pulkulatou střechou?? Budu ji mít za odvoz takze paráda :)) díky
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Kdo je legerfeld?
    KCE
    KCE --- ---
    MAHUTA: jo, ale ono taky zalezi jak casto a jak daleko tou feldou jezdis, jednou za tyden do kauflandu to asi staci...
    to samy bydleni v marine(a pod.) - kdyz to mas na vikendy nebo par mesicu v lete, je to vlastne neco neobvyklyho a verim ze si to i uzivas. kdy bydlis celorocne nekolik let, je to o necem jinym. navic tak jednoduchy veci jako vytahnout odpad ven, pridat par sol.panelu, bojler, sprchu, hajzlik... nikdo nerika ze to musi byt zrovna od legerfelda
    KCE
    KCE --- ---
    PANPOSPA: asi tak..

    ja treba bydlim v nakladaku proto ze jsem rad v prirode, rad cestuju atd. ale urcite ne pro to abych si svitil svickou, ntb chodil nabijet do mekace, kazdej den vynasel kybl brecky a chodil srat v holinkach a s destnikem, kdyz zrovna padaj trakare.
    kazdy dle sveho, kdyz mu to tak vyhovuje, prosim. ja radsi komfort ;)
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    MAHUTA: může to tak mít.. ostatně spousta lidí to má v punku a žije.. ale nepíšou o tom návody na internet
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    KCE: kybl jsem měl pod umyvadlem i doma jestě nedavno-ted mam rouru zkrze zed a pada to do obyč drenáže.Nemam ani teplou vodu a koupelnu. Za mě neni problem a borec za mě uplně ok. Dnes chce kazdej hnedka rolsroys pritom felda jezdi taky....
    FOSSIL666
    FOSSIL666 --- ---
    SUOTAM: Nadherny!!!!!
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    pokracovani po zime :




    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    jen odkládám
    Prodám Cirkusovou maringotku 7 metru - Dobrochov, Prostějov - Sbazar.cz
    https://www.sbazar.cz/fink.roman/detail/103813588-prodam-cirkusovou-maringotku-7-metru
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam