• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    HAJCUK
    HAJCUK --- ---
    Maringotka - Cerhenice, Kolín - Sbazar.cz
    https://www.sbazar.cz/mogips.jm/detail/109098040-maringotka
    CUKI
    CUKI --- ---
    HENTAIRUSH: Do 3,2m stačí jen nahlásit cestu a oni ti jí schválí. Nemůžeš jet třeba v horších jízdních podmínkách, mlha, sníh,... Můžou ti změnit trasu. Jo a stojí to asi litr. Nepotřebuješ žádnej doprovod nic...
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    otázkou je, jestli to vůbec na těch 10km řešit...
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    to se tam prave vsechno doctes. zalezi na tom,jakou komunikaci to potahnes
    HENTAIRUSH
    HENTAIRUSH --- ---
    SUOTAM: na MDČR jsem koukal. Doufal jsem v lidskou radu :) Jde to celkem přes 4 obce jednoho kraje, tak jestli řešit někde vysoko, nebo stačí obejit 4 OÚ. :)
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    google?
    Ministerstvo dopravy ČR - Přeprava nadměrných a nadrozměrných nákladů
    https://www.mdcr.cz/...lnicni-doprava/Pozemni-komunikace/Preprava-nadmernych-a-nadrozmernych-nakladu
    HENTAIRUSH
    HENTAIRUSH --- ---
    Nevíte co všechno je potřeba k povolení nadrozmeru? Potřebuju převézt 3m širokou buňku asi 10km.
    SHAMOT
    SHAMOT --- ---
    kdyby nekoho zajimalo..

    Stavební bunky, kontejnery 74ks (Kontejner, Bunka) - Praha 1 - Bazoš.cz
    https://reality.bazos.cz/inzerat/117566298/stavebni-bunky-kontejnery-74ks.php
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    KCE: jasne,kazdy to ma jinak. Ja zilv dodavcd x let a obcas na zimu par mesicu, ale mam tam furt jen obyc kanystr na vodu a vylivam hrnec ven. O toalete se mi ani nesnilo,to spis ten destnik kdyz padaj trakare. Solar 20W-na mobil a baterky AA staci a bojler a sprchu? no to nemam ani doma natoz v autáku. Asi jsem dost punk koukam
    HAJCUK
    HAJCUK --- ---
    KCE: dobrý nápad z tou pěnou už jsem sehnal nové kola zadara :) chci ji převézt na podvalu dát dohromady a pak si ji vozit traktorem k řece
    KCE
    KCE --- ---
    CUKI: ehm. vysku resi zefee ktery chce prevazet vlakem. kola resi hajcuk, ktery se ptal na hmotnost a chce prevazet pravdepodobne na podvalu (proto resi hmotnost).
    navic nevim proc by to bylo svinstvo, kolum to vrati tvar a da se s tim manipulovat, treba traktorem. to se o maringotce bez kol rozhodne rict neda, tam pak nezbyva nez jerab/hydr.rameno.
    CUKI
    CUKI --- ---
    KCE: To je trochu dost svinstvo ne? Kola může úplně odmontovat a bude to nižší.

    Kolik se může převážet na dráze a kolik to koštuje?
    KCE
    KCE --- ---
    HAJCUK: jestli mas ko plaste a nemas v planu marinu prevazet po vlastni ose, prizvedni heverem a vyfoukej stavajici trosky pneu montazni penou ;)
    HAJCUK
    HAJCUK --- ---
    TSOH: to je dost jsem čekal min :) děkuji moc. náhodou kola nebo jen pláště na maringotku nemá někdo navíc??
    ZEFEE
    ZEFEE --- ---
    PHRASE: Díky moc, uvidím, co si za to řeknou...
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    ZEFEE: tak mě to vychází na nějakejch 310 a to mam ještě docela vyfouklý kola :)
    ZEFEE
    ZEFEE --- ---
    PHRASE: To bys byl hodnej, díky!
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    ZEFEE: to bude urco vic, muzu ti to zmerit
    ZEFEE
    ZEFEE --- ---
    Ahoj, mám podobnej dotaz, nevíte prosím jak je vysoká maringotka Orličan od spodku kol po konec střechy? Přemýšlím o koupi, dopravě vlakem a na nacenění dopravy potřebuju její vejšku. Dohledal jsem někde 2,3 m, ale přijde mi to málo. Díky!
    TSOH
    TSOH --- ---
    HAJCUK: cca 5T
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam