• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    CUKI
    CUKI --- ---
    FEEX: Já odpovídal před tím než zde bylo uvedeno to sezónní využití. Jinak i to vybavení je spíš pěkné retro, než něco pro denní použití. proto jsem psal pěkné hlavně na fotce.
    CUKI
    CUKI --- ---
    SUOTAM: Jako ty? Z Prahy skoro do Krkonoš? :-D To těch papírů budeš muset mít fakt hodně... Až to budeš převážet udělej pár fotek z akce. Na to jsem fakt zvědavej.
    Kamaráda chytly s vozejkem 450Kg, kterej neměl technickou ale pojištění ano. A dopadlo to nějak bídně...
    FEEX
    FEEX --- ---
    CUKI: nerozumím, jak to myslíš, ze premyslis nad využitím? Prijde mi ti teda dost použitelné na pobyt.
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    na silnici muzes,pokud mas technickou. kdyz ji nemas,tak je logicky dobry mit co nejvic papiru ,kterejma policajty ukecas,at te nechaj jet. samo jim reknes ze jedes z vedlejsi vesnice a za dva kilaky jses v cili.
    CUKI
    CUKI --- ---
    SUOTAM: A to že to máš pojištění tě opravňuje jet s tím po silnici?
    Já nevím.., jen se ptám?
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    tak tam jde spis o papir proti pripadny prude fizlu
    CUKI
    CUKI --- ---
    SUOTAM:
    ETERNITE: Otázkou je jestli v případě pojištění bude i nějaké plnění? Protože na silnici je to podle mě nezákonně. To pojistit tě v tom problém není to tě pojistí, ale aby to bylo k něčemu.
    CUKI
    CUKI --- ---
    KOOTCHA: Pěkně vyřešená koupelna vs. rozvody vody, řemeslně super až na nějaké detaily jako je ta šňůra od lampy, která dost hyzdí velmi kvalitní práci. Ale marně přemýšlím nad použitím. Je to pěkná fotečka na FB nebo instáč, ale trochu upozadněné využití stavby, což je škoda.
    ETERNITE
    ETERNITE --- ---
    SUOTAM: ja prave v kooperative byla na doporuceni, ale nedali mi to. asi tam budu muset nějaký číslo vybouchat
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    ETERNITE: kamos ted bude taky jednu stehovat a ma domluveny s kooperativou, ze mu daj pojistku na cislo podvozku. zadny papiry k tomu nema.
    tak tam zkus nekde naky cislo najit. taky to ted budu zkousetl
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    SCHIFFI: Tak teď je to primárně pro ubytování sezónních návštěvníků nedaleký sklárny, takže se to nemuselo řešit, ale zateplený to je lněnou izolací a jestli si tam pak někdo dá oleják, přímotop, nebo s udělá prostup pro komín, to už je na něm.
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    KOOTCHA: jak se tam topí?? nikde nevidím kamna ani žádné jiné topidlo krom el.plotýnky...
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    ZA tim mikrobojlerem je ještě sprcha a záchod. A sorry za plachty. Stáhnul jsem to z fb a neupravoval.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Kámoš dodělal tu marinu, jak jsem před časem dával, a rovnou jí prodal. Tady je výsledek.








    ETERNITE
    ETERNITE --- ---
    CUKI: nevim, prý to jde...
    CUKI
    CUKI --- ---
    ETERNITE: pokud nemá technickou, tak asi těžko ne?
    ETERNITE
    ETERNITE --- ---
    Jak pojistit maringotku na prevoz(chlapík by nam ji odtahl za tatrou,ale chce na tech 5 km pojištění), když nemá ani výrobní číslo, natož technickou? Prý to jde jako přívěs,ale v pojišťovně mi řekli,ze ani náhodou... máte někdo zkušenost?
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    hlavne to bude dost chabe zaizolovany, takze to stejne bude chtit vytrhat a predelat... ale vypada to pekne
    KCE
    KCE --- ---
    ZETOR_13: zapomen ze ti to cirkusak necha za 50k, spis tak 200k, a klidne jeste 2x tolik, podle situace na trhu maringotek.. je to ulet, ale holt dnesni realita, nejvic se vyplati postavit si to sam cely..
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    ZETOR_13: podle me to bude 'divne smrdet' a pomuze jen to, kdyz to cely vyrves, zaizolujes a predelas k obrazu svemu, vic jak 50k bych za to nedal. nevim kolik stojej materialy v cechach, ale ja sem svepomoci predelaval trailer v kanade a stalo to cca 10-12 cad.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam