• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    MARA1113
    MARA1113 --- ---
    WASHO23: ...jj,uhelný brikety na noc dávám.....zkoušeli jsme i uhlí,cca týden přes noc v zimě a beze změn opakovaně několik sezon.... ( nejsme v autě nonstop,topí se 2 - 5 dní na výjezd v zimě)....šamot,sklo i rošt drží,kontroluju to,návod udává samozřejmě pouze dřevo ....
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    WASHO23: Da. Vedle sousedi to maj vyzkouseno z prvni zimy bez zatepleni;)
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    koukám ty prity mini maj uvedený palivo jen dřevo/dřevěný brikety. dá to i uhelnou briketu? zkoušel to někdo? z mejch zkušeností to na noc je lepší protože ta uhelná holt vydrží dýl, i celou noc když máš vychytanej přívod vzduchu vs klapka, kdežto dřevěná ani náhodou
    MARA1113
    MARA1113 --- ---
    DA_ANDRACKA: ....taky max.spokojenost...máme je ve V3Sce a v zimě je to na trenky :-) .... kupovaly jsme je tak cca 5 let zpátky a zatím žádnej problém ...... ( někdy to topí až moc ) ....
    DA_ANDRACKA
    DA_ANDRACKA --- ---
    ROLEX: mam prity miny v kamenym baraku a jsem a nima spokojena na max. lepsi nez vesti krbovky z Evy, co mam ve vedlejsim pokoji. Maji skvely tah, teplo je hned a vejdou se tam velky polena. ...a jak pise Heinzz, taky mi nedolehaji dvirka:))
    DA_ANDRACKA
    DA_ANDRACKA --- ---
    SUOTAM:; 63 tis. euro ci dolaru je silena cena
    TRIP
    TRIP --- ---
    Ahoj mate nekdo zkušenost s koupí maringotky ve spanelsku?
    VALDIK
    VALDIK --- ---
    pred lety jsme potkali na cestach

    https://www.facebook.com/carromatoteatro/

    jejich maringotku utlaci dva lidi, jsou tam celorocne mama a tri dcery, slepice, koza a pes
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    asi to byla otazka casu :)

    Ikea partnered with a tiny home maker to create Escape Vista Boho XL - Business Insider
    https://www.businessinsider.com/ikea-partnered-tiny-home-maker-unveil-its-tiny-home-project-2020-11
    CUKI
    CUKI --- ---
    KOOTCHA: vidíš to mě nenapadlo. Źe, tam na frendu a nebo abalaku bude něco kvalitnějšího mi je jasné, ale ten rozdíl je fakt propastný.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    CUKI: Jakýkoliv lezecký třeba?
    CUKI
    CUKI --- ---
    ETERNITE: Pokud to má nosnost 4t tak z marinou která nemá ani půlku po kolech to musí jít i do slušnýho kopce ne? Jen nechápu jaké 6mm lanko má nosnost 4t???
    ETERNITE
    ETERNITE --- ---
    GASPODA:hejbeme 8 tun hupcukem. 1 muž, 1 strom, de to. Ale chce to něco zpřevodovanýho s pevnym lanem, tohle by to nedalo, to je jen o páce. si vždycky půjčujem od někoho, ale určitě maj i v půjčovně
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    nebylo by taky dobry mit v marine maly tepelny cerpadlo vzduch vzduch? nejaky ty daikiny stojej cca 10t, coz je za polovic co kamna a zas tak to nezere.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    Nemam s tim nic spolecneho, ale prislo to nejak v soubehu
    https://www.facebook.com/marketplace/item/340626883690409/
    TSOH
    TSOH --- ---
    GASPODA: asi bych vzal hupcuk..
    FRUITS
    FRUITS --- ---
    GASPODA: To by mě taky zajímalo, sám jsem chěl hejbat maringotkou pomocí normálních ráčen co se používaj v autě nebo na slackline. Myslím, že by to mělo jít v klidu (po rovině), když to zabereš za nějakej strom třeba.
    TSOH
    TSOH --- ---
    FIYAH: zajimava myšlenka..
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    FIYAH: myslim vne, z venci uz se tu neco resilo, nemam na mysli. Proste tu stenu ztlustit a tim ubrat na kapacite horiciho drivi, mohla by se s tim zvysit i celkova akumulace. Nevim, jen me zajima hokus pokus:)
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    Uz tu nekoho napadlo si samotovymi deskami predsadit stavajici samotovy prostor v kamnech, aby se snizil kw vykon, samozrejmne s ohledem k celkovemu tahu kamen? Tj jen po bocich nebo v zadni casti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam