• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    CUKI
    CUKI --- ---
    TRIP: Za tu cenu si tam postavíš hyper ultra marinu :-)

    Jak je to tam s legislativou ale netuším.
    TRIP
    TRIP --- ---
    Ahoj nemáte někdo zkušenost s dovozem maringotky do Španělska? Ať koukám kde koukám oni to tu neznají a naprodej nemají...
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    GESTO, HEINZZ: Uz je zabrana. =_(
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    INVESTIČNÍ MARINGOTKA!
    GESTO
    GESTO --- ---
    Ta cena je asi fake a ve skutenosti bude jinde anebo nevim jak si to jinak vysvetlit..

    Prodam maringotku - Liberec - Bazoš.cz
    https://auto.bazos.cz/inzerat/129208583/prodam-maringotku.php
    CUKI
    CUKI --- ---
    SUOTAM: tak tím tedy už rovnou vytápíš a nemusíš používat kamna :-D
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    TSOH: to urcite, ale i pres to vyprodukujeme ve trech 4l vody denne, ktera se predtim srazila na parotesce a zatekla kdovi kam
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    PHRASE:https://www.mall.cz/pece-vzduch/electrolux-exd16dn4w?gclid=CjwKCAiAq8f-BRBtEiwAGr3DgcRbHCsmxBWwJERA37vDT7bK1Sasr3CHX1_M-0twuU-57BrT6r8VLxoCcdAQAvD_BwE

    je docela tichej,ale spat bych vedle nej nechtel v jedny mistnosti, takze v noci bezi v kuchyni, ve dne v loznici. a dava dobre. plus ma funkci suseni pradla, takze ho das vedle susaku a za par hodin mas pradlo suchy.

    udrzuje vlhkost na 50% (muzes si nastavit) takze eliminuje roseni oken,plisne atd
    CUKI
    CUKI --- ---
    SUOTAM: jako elektrickej kondenzační?
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    SUOTAM: jakej mate? Ted taky resim boj s vlhkosti a taky sem si poridila pristroj,ale sere me ten hluk z toho, takze to zapinam, kdyz nejsem doma
    TSOH
    TSOH --- ---
    Jinak k tomu nasávani vzduchu z venku jak píše CUKI. Mít plechovou maringotku a nebo Sušice (uzavřený umakart), tak bych se tam asi fakt trochu bál.. Nejen kvuli CO2, ale že i kamna vysají v uzavřeném prostoru vzduch zevnitř...
    TSOH
    TSOH --- ---
    SUOTAM: Na tu vlhkost bude mit prave i vliv pokud kamna nasavaji vzduch zevnitr ne?
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    TSOH: jj
    TSOH
    TSOH --- ---
    SUOTAM: v maringotce?
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    vyresilo to ale vsechny problemy, vcetne kondenzovani vody na medenejch trubkach
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    ad vlhkost, koupil sem za bura odvlhcovac a vylejvam z nej jednou za 24 h 4 litry vody. docela me to mnozstvi prekvapilo teda
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    HEJSEK23: fklidu, vnímám ho tu už pár let, občas mi to nedá a zapojím se. nejvíc, když mi obočí leze až na zátylek při postoji: nic o tom nevím, ale rozdávám odborné a zaručené rady.
    CUKI: takže ste si na chalupě znefunkčnili komín a proto to svádíš na inverzi, aha. díra 4x4cm pod kamnama (v maringotce) to řeší, nemusíš mít celou noc okna dokořán.
    CUKI
    CUKI --- ---
    DOKKTOR: Ne o komínech a topeništím opravdu moc nevím. Ale ten špatný tah komína vs netěsnící kamna je u mě prostě loterie. Stalo se mi to na chalupě po tom co jsme (proti mé vůli) předělali komín na jednoplášťový nerezový. Co to dokázalo udělat z tahem kamen, které jinak velmi dobře hořeli. Bál jsem se s těmi zapálenými kamny jít spát. Prostě jak to netáhne je jakákoliv netěsnost strašně znát. musí se furt strašně větrat (což není na škodu, ale v noci nic moc). Což nebylo problém na chalupě, kde ta místnost s kamny byla větší než můj dům, ale v marinotce je to náramně znát.

    A co se té statistiky nevím víc. Jen jsem odpověděl na otázku. Wavky bych z toho ale vyloučil, ty nehoří právě pomocí vnitřního vzduchu...

    Kamna jsem s venkovním přívodem jsem viděl asi za 8k Kolik stojí bez něj 5?
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    DOKKTOR: kdyby sis toho lumena vyfiltroval,zjistil bys že se takhle projevuje ke všemu a tak by tě už asi nepřekvapila ani tahle jeho poslední histerie :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam