• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    ROLEX: tak jemu slo asi o to jaka panenka.

    a ja dodavam, ze 2t jsem to nezvedl. pujcil jsem si nejakou 8t. ono to ani neni moc drahy.
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    TADEAS: Panenka a sada prken a tramku z tvrdyho dreva.
    TSOH
    TSOH --- ---
    TADEAS: Mam hydraulickou panenku 5T.
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    dotaz - cim prizvedavate maringotky napr. na nejaky sloupky, pri vymene kol, napr. nejakej hydraulickej zvedak, jak dimenzovanej - 2t, nebo 4t? dik.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    ROLEX: to mas recht. ja videl, co kupuju, i kdyz to ve finale taky bylo v trochu horsim stavu nez jsem se domnival.
    byl jsem dokonce i u svetskejch v predsini a mohl jsem posilhavat po zlatych kreslech a dalsich interierovych skvostech :)
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    KRALIK: Me svetskej marinu tahal a super. Ty jsi asi ale kupoval marinu, co jsi predem videl ne? Tady dal typek zalohu na neco, co jeste ani nestoji. Toho bych se bal..
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    ja kupoval od svetskejch, tvrdili ze nemaj klice od spodnich boxu, kdyz sem to pak po pul roce otevrel,tak sem tam nasel asi 40 pneumatik z nakladaku
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    ja taky kupoval maringotku od svetskejch (prijmeni Kočka). nejakou zalohu sem dal, pak mi to pretahli na dohodnuty misto a klice jsem dostal az jsem zaplatil zbytek. obavy byly, ale problemy zadny.

    dokud neni duvod, doporucuju bejt v klidu.
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    R6ANDREW: To se jim pak bude hodit na utreni slz.
    R6ANDREW
    R6ANDREW --- ---
    ROLEX: vid..ale dostali potvrzení;-)
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    ROLEX: hele, kdo chce kam..
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    R6ANDREW: Tve zalohu na maringotku nejakymu typkovi v teplakovce, kteryho neznaj. Tam bude jeste mrzeni..
    R6ANDREW
    R6ANDREW --- ---
    TBC: vid. Já říkal, že to snad postavím s kamosema sám, jenže ti kkti mu dali už zálohu..
    TBC
    TBC --- ---
    R6ANDREW: podle popisu asi nejakej svetskej....tak at to dopadne
    R6ANDREW
    R6ANDREW --- ---
    R6ANDREW: tak nakonec si o jednali něco od typka z Ústí. Že prý je to jeho koníček, stavení maringotek.. na místo, kde bude stát, se přijel podívat trojkovou oktávkou takovej vyzranej frajer v Adidas kombineze, tak uvidíme, co zbastli..
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    Pro zájemce jeden mobilheim k prodeji zde.

    FRUITS
    FRUITS --- ---
    SUOTAM: už to funguje dobře. asi stačilo fakt jen vypálit
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    zkusil bych vycistit komin
    FRUITS
    FRUITS --- ---
    SUOTAM: ne ne, stary, použivaný. Pravděpodobný mi přijde, že z těch peter jde žár do kouřovodu mnohem rychleji, a že se něco děje dál po cestě. Ale zatím jsem je zkusil jen jednou, třeba to přejde, protože potřebovaly zatopit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam