• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek

    V prvni rade pro ty, kteri se chteji castecne vymanit z okovu otrokarskeho systemu, pro kutily i zahradkare, divky i chlapce, podiviny i samotere. Maringotka jako domov. Tuning, tipy a triky, kazdodenni tvrda drina a pocity sladke, kysele i hořké. Vitejte doma, lide z maringotek.

    nastenka: Pruvodce nakupem maringotky (resp. prednakupem) ...aneb nekupuj zajice v pytli

    related: [ Malá bydlení nejenom mobilní ]

    rozbalit záhlaví
    TBC
    TBC --- ---
    ITCHYHEAD: je to teda přímo u letiště, ale komu to nevadí tak je to imho super nabídka, pokud si to paní po půl roce a zvelebení nerozmyslí :o)
    NYA
    NYA --- ---
    :) loni NYA:
    NYA
    NYA --- ---
    SIEMENZ: za málo. kontakt na něj je i tady na nástěnce. akorát ta cena 20 Kč/km, co je taky na nástěnce, byla tak před deseti lety :)

    aktuální cena je podle toho, co jsem {reply psala loni|52758186} 35 Kč/km
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    NYA: diky
    NYA
    NYA --- ---
    SIEMENZ: to bude Rücker z Velkého Oseka https://odtahmirek.osoba.cz/
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    Ahoj.
    Muzete mi prosim poslat nekdo do posty kontakt na toho starsiho chalpika s velkou odtahovkou ze strednich Cech, kterej tady uz premistoval mariny, navesy, polovraky kdekomu..!? :)
    OLI__VA
    OLI__VA --- ---
    Zdravím! Nevěděl by někdo o možnosti transportu maringotky na plzeňsku? Technicky je v dobrém stavu, ale fakticky na silnici nesmí, takže bych asi spíš brala někoho s návěsem, aby pak nehrozila mega pokuta. Konkrétně by šlo o převoz z Útušic k Mladoticím, tj, nějakých 50 km. Případně budu ráda za vaše nápady a tipy, jak na to nejlépe a nejlevněji :) moc díky!
    TBC
    TBC --- ---
    LUMAX: je to trochu ot, ale na to bych videl idealni malej lodni kontejner - i diky bytelnosti atd.. napr.: https://dum.bazos.cz/inzerat/133673409/lodni-kontejner.php
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    HEINZZ: :D aha tak to zas ne...ani zadarmo
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    Ahoj,

    nemáte někdo tip na nějakou levnou boudu na kolech, která třeba už není vhodná na bydlení, ale co bych mohl předělat na sklad na vodácký vybavení. Představa je tak 2x5m nebo něco podobnýho. Papíry ani pojízdný to být nemusí, Případně sháním nějaký starší vlek, plato nebo cokoliv na čem se budka postaví.

    Případně sháním pracanty k vodě.
    [ OFFERING WORKNABÍZÍM PRÁCI: Řidič/ka nebo telefonista/ka do půjčovny lodí / Jižní Čechy / 1500 CZK ]

    Díky za pozornost.)
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    8Z4S: čort vie. První odkaz v googlu řiká 4300kg plastová 7m bez vybavení. Jak moc je to relevantní, to nevim.
    http://agroseznam.cz/cz/agrobazar/detail-inzeratu/46126-maringotka-7m-plast-bez-spz.html

    Ale tady třeba 10t panenka stojí 600,-, tak bych osobně asi ani nešpekuloval.
    Hydraulický zvedák, nosnost 10t, výška 230 - 460mm — Heureka.cz
    https://autonavijaky.heureka.cz/hydraulicky-zvedak-nosnost-10t-vyska-230-460mm_13/
    8Z4S
    8Z4S --- ---
    KOOTCHA: kolik to muze vazit? To ma vic jak 4t?
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    KOOTCHA: Aha jo jasne:) mame 6t.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    ROLEX: tak jemu slo asi o to jaka panenka.

    a ja dodavam, ze 2t jsem to nezvedl. pujcil jsem si nejakou 8t. ono to ani neni moc drahy.
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    TADEAS: Panenka a sada prken a tramku z tvrdyho dreva.
    TSOH
    TSOH --- ---
    TADEAS: Mam hydraulickou panenku 5T.
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    dotaz - cim prizvedavate maringotky napr. na nejaky sloupky, pri vymene kol, napr. nejakej hydraulickej zvedak, jak dimenzovanej - 2t, nebo 4t? dik.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    ROLEX: to mas recht. ja videl, co kupuju, i kdyz to ve finale taky bylo v trochu horsim stavu nez jsem se domnival.
    byl jsem dokonce i u svetskejch v predsini a mohl jsem posilhavat po zlatych kreslech a dalsich interierovych skvostech :)
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    KRALIK: Me svetskej marinu tahal a super. Ty jsi asi ale kupoval marinu, co jsi predem videl ne? Tady dal typek zalohu na neco, co jeste ani nestoji. Toho bych se bal..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam