• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    Sice to není přímo maringotka, ale to řešení je vcelku sympatický a implikovat by šlo i do maringotky,)
    Tiny House wird ganz groß – mit Klappwänden | STERN.de
    https://www.stern.de/digital/technik/tiny-house-wird-ganz-gross---mit-klappwaenden_31718862-31718854.html
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    HOMBR: ja muzu nabidnout 606191114 Evzen - taky odtahne asi vsechno (at mas moznost vyberu) :-)
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    HOMBREEE: +420 728 782 973, jeden svetskej, co odtahne vse. Tahal maringotku nam a kamosce a dalsi bude tahat na jare. Je to fakt sveraz ale odtahne vse a lepsi cenu mi nikdo nenabidl.
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    HOMBREEE: zkus poptat tady - 602444344
    jsou z prahy a zatím nám odtáhli všechny blbosti, co sme potřebovali
    HOMBREEE
    HOMBREEE --- ---
    Ahoj, prosím o radu, potřebuji převézt maringotku z Prahy (Satelice) k Mladé Boleslavi a sháním někoho schopného, kdo by mi to převez. Zkoušel jsem kontaktovat p.Ruckera, ale je po mozkové mrtvici, tudíž s autodopravou skončil. Předem dík za typy..
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    Wohnen im Zirkuswagen mitten im Schwarzwald | SWR Room Tour
    https://www.youtube.com/watch?v=IoK4m_qRegg
    CUKI
    CUKI --- ---
    JEZINKA: Já byl dneska po dlouhý době v Praze, to je taky takovej včelí úl :-D

    Proč potřebuješ na maringotku stavební povolení? Protože součástí toho procesu je i územní řízení dle platného územního plánu. Kdyby to tak nebylo, dopadlo by to pro hodně míst tragicky.
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    Btw moje máma je přesně typ kdo to ocení,tak sme ji to chtěli koupit k narozeninám a na příští rok mají poslední dva volné termíny. Asi to funguje
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    HEELENA: a proč ne? někomu to stojí za to strávit dvě noci v "biopoli" včel, pravděpodobně lidem, co poslouchají žvásty jardy duška a spol. mě by z toho asi jeblo, ale proti gustu.... já v tom nevidím problém, nechápu, proč by vůbec mělo na maringotku být stavební povolení a když to někdo umí takhle vyřešit a vydělat na tom, good for him.
    CUKI
    CUKI --- ---
    HEELENA: Už jsem to psal vedle [CUKI @ Ekologické, nízkonákladové a nízkorozpočtové stavby (max do milionu Kč)]
    dávám malé plus alespoň, že tam ty včely vůbec jsou :-)
    Nedávno jeden včelín tady v okolí odváželi. Úřednici došla trpělivost po tom co k tomu postavili komín a připojili na el síť.
    HEELENA
    HEELENA --- ---
    SUOTAM: Minimalni rezervace dve noci, cena za noc 4900-5900..to chces!
    Je to krasnej business plan - je to vcelin, nepotrebujes stavebni povoleni a muzes kasirovat..
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    RODWY
    RODWY --- ---
    23NAUTILUS: kdyby jsi pocital treba 1000h prace budiz za 25e/h tak je to 25000e.)
    CUKI
    CUKI --- ---
    23NAUTILUS: No vidíš, a pokud by to prodával, tak do toho započti min 8x 40k za práci, spíš víc. A hned budeš mnohem vejš než ta co se ti nezdála.

    A to dost pochybuju, že někdo kdo umí udělat klempířinu na takovém oblouku (popravdě by mě zajímalo jak a z čeho to dělal), a vyvařil ten uhnilej rám by bral tak málo.

    Prostě práce dneska něco stojí. A to je dobře.
    23NAUTILUS
    23NAUTILUS --- ---
    ADAM_SKIN: delal to 6 mesicu, s toho 2 mesice mu pomahal kamarad. hodiny nepocital, stavel to pro svoji ex a spolecnou malou dcerku :)
    23NAUTILUS
    23NAUTILUS --- ---
    XSTANG: koupil je uz takhle naohybane
    FEEX
    FEEX --- ---
    XSTANG: jeste se to da vyriznout z desky a slepitdve tri vrstvy
    XSTANG
    XSTANG --- ---
    23NAUTILUS: Paradni ...celkem by me zajimalo, jestli ty stresni prohnuty tramky koupil nebo sam ohybal. Nevis?
    KAEL
    KAEL --- ---
    Kdyz uz jsme u toho, potreboval bych poradit jak pokracovat ?
    Na marine mam hotovou podlahu ve slozeni z venku: prkna, terak ,6cm xps mez tramky, terak, 22mm osb.
    strecha: plech a nem nem ipa zelena, puvodni palubka,terak, 4cm xps mezi tramky.
    steny: puvodni palubka, terak 4cm xps mezi tamky. Z venku chci dat jeste jednu vrstvu palubek. Je nutna folie mezi puvodni a nove palubky a jaká? A jakou folii pouzit uvnitr pod palubky?
    Topeni a chlazeni planuju, jak tu prbehlo nedavno klimou. To vypada zajimave, pro moje ucely asi staci. Ale nevim jestli to vytopi ne vetsi zime , poripade jakej zvolit vykon..
    Dikes.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam