• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BIOHStruktury dřeva
    BIOH
    BIOH --- ---
    ted me bavej kombinace
    Image and video hosting by TinyPic
    BTW soustruh jsem vytřídil, kdyby měl někdo zájem tak za 1500 si ho může vzít, foto do PM
    VIS
    VIS --- ---
    JOSEF_K: to je super =)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Tohle dřevo mě vyloženě baví. Včera jsem zase na chvíli pustil soustruh, a když se to přestalo točit, překvapilo to i mě:)





    LUCKILL
    LUCKILL --- ---
    REDSNAKE: zkus na zacatek vercajk od narexu, u dlat maji slusny kousky (ty s umelohmotnou rukojeti), dostal jsem na ne tip od tesaru z radneho cechu, udajne nejlepsi pomer cenaXvykon pokud nechces kupovat japonskou, nebo nemeckou kvalitu za hromadu zlata...
    BIOH: eben vypada taky slusne, to teda. Diky.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    BIOH: Tak hlavně mi jde o peníze, žejo. A zas neplánuju velké nasazení, ale to co říkáš dává smysl, asi by mi stačilo dlát méně ale kvalitní.
    BIOH
    BIOH --- ---
    REDSNAKE:
    extol má něco dobrýho něco ne, tyhle neznám ale typnul bych si že to hude k ničemu, podle mě po pár řezech ztratí ostří, takže budeš víc brousit a leštit než dělat, máš nějaký konkrétní důvod že chceš sadu? já bych začal jednim dlátkem a jednim nožem co nejkvalitnější vzhledem k tomu kolik chceš investovat, EBENI měli docela slušný výprodeje
    Dláta-EBEN.cz - dláta a rydla ručně kovaná
    Dláta-EBEN.cz - dláta a rydla ručně kovaná
    http://www.dlata-eben.cz/Cenik.htm
    nože cena asi na dotaz
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Bude mi tahle startovací sada i k něčemu jinému než jen ke vzteku? Neplánuju řezat osmimetrové sochy, ale spíš dlábnout již nahrubo otesanou lžíci a pod. Co myslíte?
    viz www.kamody.cz/extol-premium-dlata-rezbarska-sada-12ks-8812405-47259?gclid=CMuYtPuQ-bwCFeFe2wodLY8AWg
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Nemáte náhodou někdo zkušenosti se získáním rydel na řezbu rybiny na zbraních a podobně?
    BIOH
    BIOH --- ---
    BIOH
    BIOH --- ---
    BIOH
    BIOH --- ---


    BIOH
    BIOH --- ---
    tak jsem po delší pauze zase zapnul soustruh
    BIOH
    BIOH --- ---
    BIOH
    BIOH --- ---
    LUCKILL
    LUCKILL --- ---
    Akát, stojánek na tužky a malý poznámkáč (vytvořeno pro kuřáka jako stojánek na e-cígo, ale tabák asi knockoutoval...)




    BIOH
    BIOH --- ---
    další stoleček pod bonsai, napouštědlo a jachtlak se osvědčili


    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    připravoval jsem si střenku na nůž. neni to nic extra v porovnání tady s věcma, ale to dřevo pro mě má takový osobní kouzlo. Je to ořech, po kterym jsem lezl od tý doby, co jsem se udržel na větvi, když jsme ho káceli (protože nenesl žádný ořechy, jen hromady listí) tak jsem plakal a schoval jsem si z něj dva malý špalíky, který jsem nechal na chatě sušit. Přemejšlel jsem nedávno s mamčou jak dlouho je ten strom pokácenej a podle okolností (tehdy ještě byla babička naživu) jsme snadno vypočetli, že se to sušilo nejméně 17 let a tedy mě bylo max 10 let, když jsem si řekl, že to nechám vyschnout, že se to třeba jednou hodí :)

    BIOH
    BIOH --- ---
    uvažuju že pořídím spodní frézku, to by to pa padalo jedna báseň
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    BIOH: to je jasný no :-)

    každopádně se těšim na příspěvky ... (mám doma docela pár kamenů ... a už před docela dobou jsem myslel, že jim udělám dřevný podstavce, původně jsem chtěl něco vyřezávanýho, ale koukám některý jsou úplně jednoduchý a vypadá to úplně kouzelně :-) )

    / :-))) ježiš, prej oběvil :-))) /
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam