• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VALORJak vydělat svůj první milion?
    STANDART
    STANDART --- ---
    PHAILO LUKEH: nechte mu jeho elán chlapci, každej z nás mnohokrát naletěl, ale sem tam se nějaká výjimka objeví. Když už jste někdo zmínili ten Amway, zrovna na ten nedám dopustit, jen kdyby neměli tak zkurvenej marketing a nedělali z prodejců vymývače mozků + kdyby nebyl tak předraženej.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    MORTE: A až vyděláš svůj první milion, nezapomeň se stavit.
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    MORTE: na nyx zase tolik blbců nechodí, takže to můžeš zkusit zase na facu.
    MORTE
    MORTE --- ---
    no nic.nemam v planu se tady bavit o nesmyslech. kdyby tady byl někdo kdo ví co to network marketing vůbec je a zajímali by ho výrobky firmy lavylites.která se šíří rychle jak lavina ať dá vědět
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    MORTE: To víš, že jo. Pobavils :-D

    P.S.: Kolik už jsi takhle vydělal?
    MORTE
    MORTE --- ---
    tohle je v hybridním binárním marketingu
    MORTE
    MORTE --- ---
    nesmysl.mlm je skvělej způsob jak vynálezci apod. můžou dostat svůj produkt na trh bez výdajů za drahou reklamu a navíc network marketing je milionkrát lepší než budování klasický firmy.. něco si o tom přečti
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    MORTE: Protože je to asi 856. produkt tohoto typu. Protože když je něco opravdu dobré, obvykle není zapotřebí prodávat to (výlučně) formou MLM. Protože je kolem toho budována klasická aureola tajemství a výjimečnosti. Protože...
    MORTE
    MORTE --- ---
    700lidí, plnej hotel. po čtyřech měsících co je firma na českym trhu
    MORTE
    MORTE --- ---
    předposlední byla v brně a byl tam skoro hodinovej prostor pro lidi z publika který se střídali na pódiu a mluvili o svých zkušenostech s tím)
    MORTE
    MORTE --- ---
    proč mám furt pocit že si ze mě děláte prdel? :D je to trochu scifi to jo.ale je to real. teď třetího března bude ta přednáška v praze od nejúspěšnějšího člověka ze slovenska kterou jsme zorganizovali tak se přijeďte podívat, vstupný je pouze 100kč .
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    MORTE: Vzal bych si paletu od každého.
    MORTE
    MORTE --- ---
    TODESKING: je tam lavyl LPH kterej kompletně vyčistí celej lymfatickej systém, lavyl full flex kterej v těle uvolní těžký kovy a cell cleaner kterej je pochytá a vynese z těla pomocí výlučových cest. Na to je ten vědec Tibor Jakobovics nejvíc hrdej
    TODESKING
    TODESKING --- ---
    MORTE: A na jaké bázi fungují ty detoxikační lektvary?
    MORTE
    MORTE --- ---
    ne. záleží na tom co máš na údu :D je tam toho víc, na různý vyrážky. kosmetika, věci na detoxikaci organismu a tak
    TODESKING
    TODESKING --- ---
    MORTE: A na kolik přijde ta vodička, popřípadně, děláte taky úvěry, kdybych na to hned neměl?
    MORTE
    MORTE --- ---
    TODESKING: tě pozvu do ty skupiny na facebooku.lidi tam o tom mluvěj jak o živý vodě.) Jsem tam jako Adam Mellivora. na ofiko web by ses dostal jenom kdybys měl registraci. firma ti tam pak otevře kompletní online kancl) a registrovat se samozřejmě nedá bez sponzora
    TODESKING
    TODESKING --- ---
    MORTE: To zní super, pošli link na ty machry, zatím mám jenom uhlíkovej filtr od Amway, sice mě zachránil od rakoviny, ale údy neumí
    MORTE
    MORTE --- ---
    společnost lavylites již v maďarsku přerostla všechny network marketingový společnosti který tam do teď existovali a rozrůstá se rychlostí laviny) udělali jsme skupinu na facebooku a po těch nějakých třech měsících je to tam uplně plné scifi příběhů od lidí z různých krajů republiky-) teď v březnu bude přednáška v praze.vešeré informace se posílají pouze mailem protože se o produktu nesmí mluvit jako o léčivu. Kdo bude chtít vědět víc ať mě kontaktuje.)
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    MORTE: Tak jo, tohle vypadá na velmi originální a dlouhou cestu. Tak hodně štěstí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam