• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Dvojčata a vícerčata
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    V neděli to bylo 4 roky. Šílený.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Simon musi jeste na vyndani dratu, takze do skoly az pristi rok

    JUGI
    JUGI --- ---
    Fotily se moje holky. V září jdou do třetí třídy. Každá naprosto jiná.

    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Letí to. V září jdou do školy...

    PASTEL
    PASTEL --- ---
    Imho se dvojčata daji nosit obě v satku jen prvnich par měsíců. Pak uz je s tim člověk jak tank.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    ELIS: tak na šátek pro oba jsem si zas netroufla já :-) jezdila jsem sama s kočárem a sundávala a tahala obě korby, jezdila jsem sama autem a nosila obě vajíčka, ale na dva kousky do šátku jsem nikdy nenašla odvahu. A jak jsem je na nošeni nezvykala, nechtěli pak být ani jednotlivě v manduce po starším synovi.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ja jezdila s dvojkocarem sama a slo to i v zime na snehu. Jen ty schody byly peklo, ale dalo se :)
    ELIS
    ELIS --- ---
    LORAIN: Právě autem s vajíčkama je to v pohodě, ale nebude auto a asi ani druhá osoba na pomoc.
    Jedno dítě nejspíš hodím do šátku a s monokočárem to snad nějak umanévruju. Nebo natrénuju úvaz obou, ještě jsem s oběma v šátku nikde nebyla, ale abych je ještě vůbec unesla :))
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    ELIS: myslím, že tam přimo na rohu mají pár parkovacích míst, takže jsem tam jezdila autem, a pak jsem chodila jen s vajíčkama. Naposledy jsme tam byli, když byly klukům dva a to už si z auta došli sami, i když to trvalo.
    ELIS
    ELIS --- ---
    SUCUBIS: Jdem tam právě kvůli očkování. No paráda, tak uvidíme. Koho napadlo to dát do tak blbě přístupné části areálu, když tam logicky bude chodit dost lidí s více dětmi...
    Každopádně dík za info.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ELIS: myslim, ze jo. Davali nam tam ockovani i posuzovali vyvoj po roce a dvou letech. Ale primo ckp jsme tam nenavstevovali.
    ELIS
    ELIS --- ---
    SUCUBIS: omg, to je tam, jak jsou rehabilitace? Tak to už vím :/
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ELIS: musite od vratnice po chodniku stale dal a dal az na konec budovy a tam to je na rohu. Dovnitr vede schodiste a dostava se tam extreme debilne. A stejne se kocar musi nechavat za dverma.
    ELIS
    ELIS --- ---
    Chodil jste někdo do Podolí do Centra komplexní péče? Kde to tam najdu? Dá se až ke dveřím s kočárkem, čeká se tam dlouho...? Zavolám si tam, ale divím se, že jsem to ani na jejich stránkách nenašla. Budu tam muset s dvojčaty sama s kočárkem a budu klidnější, když půjdu najisto, ať se tam nemotám jak blbec :) Díky
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    Už dva krát nemocní a po ránu lámu prstíky, aby mě pustili. Ale jinak dobrý :)

    https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/...135326_n.jpg?oh=86d3089c09be461eec41e0980513f00a&oe=5A57389C
    HANELA
    HANELA --- ---
    SUCUBIS: tak jak to vypadá?
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    SUCUBIS: taky ji nevidím
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    To mi jen přijde, nebo ta fotka kluků zmizela ? Mám strašný strach, jak to tam zvládnou. Každý bude v jiné třídě a Vojta jen na dopoledne tento rok a já musím nastoupit alespoň na měsíc s ním. Ale dát to musíme.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam