• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIMalá bydlení ☼ žijme nezávisle ♫♪☺◄◄ neobvyklá obydlí ►► Jak žít ve zdravém prostředí a hlavně, co s hovnama? ☼☺☺
    8Z4S
    8Z4S --- ---
    si nějak neuvědomujete,že Vy ve svý garzonce v krásným panelovým sídlišti máte jen svoje předurčený metry čtvereční,kdežto základní výhoda maringotky je pozemek,na němž stojí...

    ale bydlete si v králíkárně klidně dál :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: a ted tedy také už rok bydlím s partnerem v jednom pokoji, tj cca na 20m2, ve spolubydlení tedy, takže ještě je možnost byt v kuchyni, nicméně většinu času když jsme doma trávíme u sebe. A bydlet jsme spolu začali od 3 dne co jsme byli spolu. Zatím bez problémů.
    V každém případě nelze to doporučit každému, ale já osobně prostě tíhnu spíš k malým prostorům, mnohem větší psychické problemy jsem měla po přestěhování z malého bytu do velkého domu.
    SWT
    SWT --- ---
    CAMELLA: Buď ráda, rozhodně to není obvyklý výsledek.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    já jsem bydlela 13 let s máti a jejím partnerem v bytě 35m2, z čehož 10m2 byl balkon...a všichni jsme psychicky v pořádku :)
    SWT
    SWT --- ---
    GREGI: No tak to hodně štěstí, uvidíme, co budeš říkat za pár let až budeš mít nějaké praktické životní zkušenosti, za mě musím souhlasit s KLA.

    SYMAQ: Otázka je, co je to pár metrů čtverečních, a pokud je to opravdu něco malýho tak si gratuluj, že patříš k těžký menšině, která z toho nemá psychózy a rozvod/rozchod.
    SYMAQ
    SYMAQ --- ---
    KLA: no v tom musím dost nesouhlasit ... žijeme i s malou dcerkou v podstatě na pár metrech čtverečních a je to fajnové .... už řady let ....

    ... nemusíš mít mega prostory, aby si s někým mohla žít ... =´)
    SUMI
    SUMI --- ---
    GREGI: hrozně dobrý!
    KUTIL_TIM
    KUTIL_TIM --- ---
    77WHITE: tiez sa o architekturu zaujimam a davnejsie som take knizky ako pises celkom pravidelne kupoval. mam ich sice rad aj po tom co som si ich niekolko krat poprezeral/precital, no nedavno som si zacal uvedomovat, ze napriklad knizky typu tashen su mi ozaj dost zbytocne. prave takyto maly domek by ma donutil veci este drastickejsie redukovat a verim, ze by to bolo len na dobro veci. ak si ale v takychto knizkach rada listujes znova a znova a pravidelne sa k nim vracias tak to potom samozrejme nie. len sa mi zda, ze o plno knizkach si hovorime jo k tomu sa este urcite niekedy vratim a pritom nam je dost jasne, ze sa to asi nestane.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Majitel UAXu bydlí v tomto.

    Studio UAX na Kojetíně :: Kamil Mrva Architects
    http://www.mrva.net/stavby/kojetin.html

    NTR23
    NTR23 --- ---
    KLA: Protože se třeba nechce obklopovat majetkem, ale čerpá energii a štestí z něčeho jiného.
    GREGI
    GREGI --- ---
    KLA: on se totiz clovek se svym partnerem musi videt co nejmin aby se nerozesel.... ano predstav si ze budeme spolu
    KLA
    KLA --- ---
    GREGI: a to budete pořád v jedný místnosti? Skvělý recept na rozchod
    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    KUTIL_TIM: záleží co čteš. Jestli to je nějakej klasickej konzum bestselleru, tak mi to nevadí. Ale mě třeba zajímá architektura a to nejsou 1)levný knihy 2)knihy na jedno přečtení. Žádný vyhazování, žádný omezování.
    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    KLA: ne ve dvou... a nechci ten uplne nejmenci baracek co se dela... spis tak neco kolem 3x8 metru min
    KLA
    KLA --- ---
    KUTIL_TIM: Nevím co mají najednou všichni s minimalismem.
    Knížky jsou skvělý a pokud si nepořídím pět nových měsíčně tak je něco špatně
    GREGI: takhle málo knížek bych si vybrat neuměla
    GREGI: takže chceš bydlet sám?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam