• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIMalá bydlení ☼ žijme nezávisle ♫♪☺◄◄ neobvyklá obydlí ►► Jak žít ve zdravém prostředí a hlavně, co s hovnama? ☼☺☺
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    Co říkáte na Freedomky Marka Štěpána, máte s nimi někdo zkušenosti?
    GREGI
    GREGI --- ---
    77WHITE: parada... muj syn v 16 dostane dvouosej prives a hromadu dreva na stavbu:)) skoda ze ja to taky nedostal:D uz sem mohl bydlet:))
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    16 year old builds tiny home to guarantee mortgage-free future - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=HXDu2U-CmkI
    ZUBR
    ZUBR --- ---
    GREGI: tušim že kamna na saunu maj celkem vyšší výkon a tim že sou vnich ty kameny tak jejich stěhování nebude snadný . btw ted koncem roku dodělal maly kamna z tlakový nádoby a šrotu http://3y6p.rajce.idnes.cz/
    KUBIS_IN
    KUBIS_IN --- ---
    GREGI: ja zatim bydlim v kare, ale uz koukam po necem mensim nemobilnim s hezkym pozemkem. A casem si tam postavit prirodni domek, dle sebe.
    GREGI
    GREGI --- ---
    KUBIS_IN:
    GREGI: nebo krasnej vejhled na park:) proc ne... ale chce to zase hezky misto;) a je na kazdym jestli potrebuje zahradu
    KUBIS_IN
    KUBIS_IN --- ---
    taky mam rad bydleni v malych prostorach, je to utulny, nenarocny a jak tady jiz zaznelo, dulezity je vzdy ten pozemek, nebo okoli, ktery tomu "domecku" nalezi
    GREGI
    GREGI --- ---
    moc skvely napady! hlavne stul se sedackou, zidlema a vanou se mi moc libi

    Tiny matchbox apartment hides closet & bathtub in drawers - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cWnFgpiCrQo
    KUBIS_IN
    KUBIS_IN --- ---
    Washington DC Architects | Broadhurst Architects | Architectural Portfolio 1 | Maryland Architect | Residential Architecture | Virginia
    http://www.broadhurstarchitects.com/residentialarchitecture/architecture_04.html

    GREGI
    GREGI --- ---
    dobra kuchyne:)
    ZUBR
    ZUBR --- ---
    GREGI: dycky se da jit ven ne? bydleli sme s partnerkou v zahradnim domku cca 20m2 a bylo to fain všecko potřebný máš hned po ruce, nehromadiš věci který nepotřebuješ. jenže pak přišlo dítě a měli sme strach že nam spadne z příkrejch schodů spacího podkroví další opruz je sušení prádla v zimě nechtěli sme z mnoha důvodů jednorázový plenky. tim pádem vlhko kondenzuje tam kde je studená zed =plíseň. snad až děcka odrostou rad bych zase neky malý bydlení třba i mobilní idelaně postavený na zimu nekde pod střechou.
    GREGI
    GREGI --- ---
    prave sem premyslel jak udelat aby jedny kamna mohly vytapet jak saunu tak prostor... s tim ze by se daly v lete dat jen do sauny aby se nevytapel vnitrek a na zimu by se souply dovnitr a do sauny se daly jen na dobu saunovani... a pres leto kdby neprekazely a daly se schovat proc ne zejo:) nevidel nekdo podobne reseni?
    GREGI
    GREGI --- ---
    8Z4S: nemluve o tom ze si chci udelat obrovskou terasu zastresenou s malou saunou:))
    8Z4S
    8Z4S --- ---
    si nějak neuvědomujete,že Vy ve svý garzonce v krásným panelovým sídlišti máte jen svoje předurčený metry čtvereční,kdežto základní výhoda maringotky je pozemek,na němž stojí...

    ale bydlete si v králíkárně klidně dál :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: a ted tedy také už rok bydlím s partnerem v jednom pokoji, tj cca na 20m2, ve spolubydlení tedy, takže ještě je možnost byt v kuchyni, nicméně většinu času když jsme doma trávíme u sebe. A bydlet jsme spolu začali od 3 dne co jsme byli spolu. Zatím bez problémů.
    V každém případě nelze to doporučit každému, ale já osobně prostě tíhnu spíš k malým prostorům, mnohem větší psychické problemy jsem měla po přestěhování z malého bytu do velkého domu.
    SWT
    SWT --- ---
    CAMELLA: Buď ráda, rozhodně to není obvyklý výsledek.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    já jsem bydlela 13 let s máti a jejím partnerem v bytě 35m2, z čehož 10m2 byl balkon...a všichni jsme psychicky v pořádku :)
    SWT
    SWT --- ---
    GREGI: No tak to hodně štěstí, uvidíme, co budeš říkat za pár let až budeš mít nějaké praktické životní zkušenosti, za mě musím souhlasit s KLA.

    SYMAQ: Otázka je, co je to pár metrů čtverečních, a pokud je to opravdu něco malýho tak si gratuluj, že patříš k těžký menšině, která z toho nemá psychózy a rozvod/rozchod.
    SYMAQ
    SYMAQ --- ---
    KLA: no v tom musím dost nesouhlasit ... žijeme i s malou dcerkou v podstatě na pár metrech čtverečních a je to fajnové .... už řady let ....

    ... nemusíš mít mega prostory, aby si s někým mohla žít ... =´)
    SUMI
    SUMI --- ---
    GREGI: hrozně dobrý!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam