• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIMalá bydlení ☼ žijme nezávisle ♫♪☺◄◄ neobvyklá obydlí ►► Jak žít ve zdravém prostředí a hlavně, co s hovnama? ☼☺☺
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    PATRICIE_: Ty sloupky sou kravina, ukrejvaj se ve stěně. Kresli to se skutečnou šířkou stěny, aby sis mohla rozmyslet i detaily oken, je to důležitý. Nevím, co je za konstrukci nad tím, ale rozpon 6 metrů neni nic spešl a můžeš použít trámy klidně na celou dýlku. Nebo to můžeš řešit taky prodloužením stěny mezi chodbou a kuchyní. Vznikne ti tak obrovskej úložnej prostor z obou stran a zbavíš se pro mě nepříjemnýho obložení stěn tunou nábytku. Díky tý nosný příčce zmenšíš rozpon = menší trámy = míň peněz za dřevo a víc úložnýho prostoru :)
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    77WHITE: dřevostavba
    Jediná vnitřní zeď je ta v koupelně, jinak jde o jednu místnost izolovanou převážně zvenčí stavby (právě kvůli prostoru). Jo, s dveřma (vstupníma i do koupelny) se ještě bude hýbat... To je plánek z roku 2010 co jsem si sama dělala, abych to dokázala někomu vysvětlit
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    PATRICIE_: to neříkej, stačilo posunout dveře o 10 čísel a šlo to prozrcadlit, ostatně není neobvyklý že jsou dveře do koupelny zakrytý vstupníma dveřma. Jinak ty stěny jsou strašně uzoučké i jen na čistou izolaci s centimetrovou překližkou, co to je za konstrukci že tam máš sloupy?
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    FIYAH: 40m² ti připadá velké? Mě tedy ne :c)
    Teď jsem pět let v pokoji, který má 3,5 na 2,5m a krom koupelny a kuchyně tam mám vše... Chce to hodně hrát tetris a být hubená, jinak je to překážková dráha od dveří k oknu a zpět.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    PATRICIE_: To ale moc male bydlení není ne...
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    nad vanou bude asi mini střešní okénko a nad WC nástěnné okénko a už jsou takhle udělané odpady...
    takhle se to muselo udělat kvůli otevírání dveří od koupelny...
    s tím souvisí chodbička - on tam náznak je... místo dveří nějaký závěs až k zemi. Jinak to tam prostě udělat nešlo
    BURAN
    BURAN --- ---
    77WHITE: nepopiram. muj duvod je jak jsem uvedl teplota te zdi, osobne bych preferoval vanu u vnitrni steny misto u okna, nekdo to muze mit naopak :)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    BURAN: ale zase vana u okna je stokrát příjemnější než naopak
    BURAN
    BURAN --- ---
    PATRICIE_: tu vanu s hajzlikem bych prohodil, at neni vana u vnejsi zdi (studena). nejakou chodbicku by to imho taky chtelo, at si v zime nevetras obyvak, kdyz otevres dvere ven :)
    _MIKI_
    _MIKI_ --- ---
    I Didn't Know That - Concrete Tent - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=Vb1pdvvoVoQ
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    PATRICIE_: ..zásoba bananů na soudnej den!
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    ROBOOTEK: nojo, sežeň na netu obrázek postele z ptačí perspektivy - bylo jenom tohle :c)))
    hele ale funguje to - hned jsi poznal, že jde o postel a ne o čtverec s menšíma čtverečkama :c)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    PATRICIE_: pěkný povlečení!! :)
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    U mě to jednou bude vypadat zhruba takto...
    toto je prozatimní přízemí, výhledově v plánu nová střecha a ložnice v podkroví.
    Plánek jsem si dělala sama v roce 2010 - ne fakt nejsem projektant :cDDD

    NAMORNICEK
    NAMORNICEK --- ---
    u kamaráda na zahradě ..
    CHANTALLL
    CHANTALLL --- ---
    CHANTALLL
    CHANTALLL --- ---
    CHANTALLL
    CHANTALLL --- ---
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    GREGI: petka nemá zrovna na tohle dobrej tvar. Vyskládat kopuli a voblepit to blátem, to by šlo líp :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    77WHITE: nechci to delat jen me to napadlo:(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam