• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIMalá bydlení ☼ žijme nezávisle ♫♪☺◄◄ neobvyklá obydlí ►► Jak žít ve zdravém prostředí a hlavně, co s hovnama? ☼☺☺
    GREGI
    GREGI --- ---
    :)


    trochu sem poupravil nazev diskuze, tak to muzete smerovat i timto semerem;)


    ..
    LUCYA
    LUCYA --- ---
    GREGI: ne, vůbec. Ještě na anglickém ebayi jako A VINTAGE WATERCOLOUR, "GERMAN ? VILLAGE SCENE", tak nevím, jak doputovala až tam. Našel ji jeden rakušák, kterého z nějakého důvodu zaujala a rozhodl se vypátrat, co na té kresbě je. Jak to udělal, nevím, každopádně vypátral a poslal email s odkazem na ebay, že by nás to mohlo zajímat.)

    77WHITE: jj
    GREGI
    GREGI --- ---
    LUCYA: heh tomu rikam nahoda... prodaval tu kresbu cech?
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    LUCYA: Kamenka v Brně?
    LUCYA
    LUCYA --- ---
    náhodně nalezená kresba na ebayi, zobrazuje oblast, kde bydlíme před rokem 1945

    tamtéž, sedmdesátá, osmdesátá léta

    a pro porovnání:

    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    DIDGENAUT: ha :).
    DIDGENAUT
    DIDGENAUT --- ---
    CAMELLA: nejen nepřípomíná, je to ono ;-)

    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    DIDGENAUT: mi připomíná jaro, léto, podzim, zima...a jaro od Kim Ki-duka :)
    LUCYA
    LUCYA --- ---
    DIDGENAUT: to jo, ten je parádní, u takovýho domečku to chce pořádnou verandu, ať je co zametat!
    DIDGENAUT
    DIDGENAUT --- ---
    RODWY: jak jsem to viděl, hned jsem si vzpomněl na tohle

    RODWY
    RODWY --- ---
    RODWY
    RODWY --- ---
    RODWY
    RODWY --- ---
    od vedle...
    A Low Impact Woodland Home
    http://www.simondale.net/house/gallery.htm
    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    Velke male bydleni

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    PATRICIE_: no za sebe musim rict ze se mi libi to reseni schodu se skosenou kuchynskou linkou a ctenarsky koutek je vylozene super, ale celkove provedeni prilis zavani chudobou maskovanou za neotrely styl...
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    FURYAN: nojo máš pravdu. Spodek mi přijde ok ( škvíry=dveře) ale obzvlášť ty mezery u schodů sou divný, nevyměřený
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    FURYAN: mě se to také nelíbí - každá deska pseudodřeva jiná, mezery kolem schodů, namatlání různých tvarů k sobě v tak malém prostoru... No limitováno to bylo asi nejen finančně, ale i časově, jinak by se tím nikdo neprsil :c(
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    77WHITE: Me trklo tedy jako prvni do oci to strasne nekvalitni zpracovani, mezery mezi deskami, jiny material tri prvnich schodu od zbytku, a tak dale. Jinak i na tom tvaru by se asi dalo jeste zamakat, ale to uz je opravdu subjektivni - bych v malem prostoru preferoval spis sevetlejsi materialy nez imitaci dreva
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    FURYAN: Mně to přijde v pohodě, resp. tvarově. Materiál by mohl bejt rozhodně lepší, ale ceny masivu jsou trochu jinde než tyhle mdf desky nebo co to je.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam