• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIMalá bydlení ☼ žijme nezávisle ♫♪☺◄◄ neobvyklá obydlí ►► Jak žít ve zdravém prostředí a hlavně, co s hovnama? ☼☺☺
    BYC3R
    BYC3R --- ---
    Zdravím lidi. Scháním "Tiny Little House". Ví někdo o někom, kdo se zabývá seriózní výrobou malých - obyvatelných domků? (Defakto to nemusí být v ČR, ale klidně SK, AT, DE). Jde mi o dřevěný! výrobek, žádný sádrokarton, lisovaný kartony, polystyren atd.
    Našel jsem jen nějaké zahradní domky v Obi apod. a tohle: www.mobilehouse.cz - což mi nepříjde eko-logické, a ani eko-nomické.
    Díky za rady, odkazy...
    GREGI
    GREGI --- ---
    HUGORASTIS
    HUGORASTIS --- ---
    DIY home for less than $3500 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=UB-MhZkYVo8
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    GREGI: vertikální zahrady sou docela kumšt a hlavně to silně leze do miliónů :(
    GREGI
    GREGI --- ---
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    Tiny House Blog - Living Simply in Small Spaces
    http://tinyhouseblog.com/
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    Tiny Garage Converted To A 250 Square Foot Home | Inthralld
    http://inthralld.com/2013/04/tiny-garage-converted-to-a-250-square-foot-home/
    SWT
    SWT --- ---
    LUCYA: Super!
    LUCYA
    LUCYA --- ---
    LUCYA: ještě přidám poslední foto k tomuto příspěvku a tím už končím.) Na základě mailové komunikace se vynořila zřejmě předválečná fotografie. Pro mě je hrozně zajímavý to sledovat, je tam vidět, jak se třeba z chlívku na kozu stal regulérní domek apod.

    kdo by neveděl, jedná s o bývalou dělnickou kolonii, kterou začali stavět nelegálně a svépomocí dělníci z přidružené cihelny v roce 1929.
    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    :)


    trochu sem poupravil nazev diskuze, tak to muzete smerovat i timto semerem;)


    ..
    LUCYA
    LUCYA --- ---
    GREGI: ne, vůbec. Ještě na anglickém ebayi jako A VINTAGE WATERCOLOUR, "GERMAN ? VILLAGE SCENE", tak nevím, jak doputovala až tam. Našel ji jeden rakušák, kterého z nějakého důvodu zaujala a rozhodl se vypátrat, co na té kresbě je. Jak to udělal, nevím, každopádně vypátral a poslal email s odkazem na ebay, že by nás to mohlo zajímat.)

    77WHITE: jj
    GREGI
    GREGI --- ---
    LUCYA: heh tomu rikam nahoda... prodaval tu kresbu cech?
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    LUCYA: Kamenka v Brně?
    LUCYA
    LUCYA --- ---
    náhodně nalezená kresba na ebayi, zobrazuje oblast, kde bydlíme před rokem 1945

    tamtéž, sedmdesátá, osmdesátá léta

    a pro porovnání:

    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    DIDGENAUT: ha :).
    DIDGENAUT
    DIDGENAUT --- ---
    CAMELLA: nejen nepřípomíná, je to ono ;-)

    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    DIDGENAUT: mi připomíná jaro, léto, podzim, zima...a jaro od Kim Ki-duka :)
    LUCYA
    LUCYA --- ---
    DIDGENAUT: to jo, ten je parádní, u takovýho domečku to chce pořádnou verandu, ať je co zametat!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam