• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIMalá bydlení ☼ žijme nezávisle ♫♪☺◄◄ neobvyklá obydlí ►► Jak žít ve zdravém prostředí a hlavně, co s hovnama? ☼☺☺
    RODWY
    RODWY --- ---
    GREGI: me to trochu zmatlo a to jsou dve proti sobe.)
    skoda ze to neni v kuse...
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    GREGI: ty kravo!Mit ty prachy navic:)
    GREGI
    GREGI --- ---
    uplne vidim jak mi to sedi na vrcholu baraku;D

    Kabina lokomotivy řady 750, 753, 754 (3224799517) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/show_item.php?item=3224799517

    ROULOTTE
    ROULOTTE --- ---
    díky,s tím bojuju dneska nějak :D
    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    WOKO: Nebo tak:) a ono kdyz se tomu zakrejou kola a udela hezka strecha tak ani nebude poznat co to je a nakonec muzes mit obri barak kterej vlastne neni barak:)) ale stejne bych se tomu rad vyhejbal a spis si to stavel na podvozku ale bojim se ze by na to ted nebyl cas tzn prvni koupim celou
    WOKO
    WOKO --- ---
    GREGI: nebo můžeš dokupovat další maringotky. :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    BYC3R: jj taky to tak chci... teda osobne bych to prvni co udelam chtel pouzit jako "jadro" na ktere pak budu nastavovat dalsi "stavby".... Nejspis zacnu maringotkou ktera vyjde cenove a casove nejlip a navic je na kolech tzn neni to dum a nemusim resit vubec zadny povoleni a tak... a rovnou bych si k ni chtel z boku do L pristavit tak 3x5m dalsi prostor a v miste mezi marinou a timhle udelat zastresenou terasu s venkovni kuchyni:) tzn mel bych baracek 7x5 a to uz neni spatny, a pak casem se k tomu da dal dostavovat, tzn libila by se mi stavba ktera by se dala rozsirovat
    BYC3R
    BYC3R --- ---
    GREGI: jj, máš recht, taky to tak vidím. Mezitím ale potřebujeme někde být, takže v tom malém domku by jsme přebývali dočasně a postavili něco většího. Ten malý domek by pak navazoval a sloužil by později třeba jako pracovna. Nebo abych měl klid od rodiny, tak jej přestehuji na opačnou stranu pozemku ;)
    (říkáme tomu koncept rostoucího domu - přistavuješ dle aktuálního stavu a vztahů v rodině)

    77WHITE: izolace: slaměné panely SLAMAFLEX, Ekopanely (www.ekopanely.cz), konopi (www.konopna-izolace.cz), HOFATEX (přesné složení nevím), izolace z ovčí vlny ... je toho hodně, zjišťuji, poptávám, uvidím co z toho budu realizovat
    BERENIKEE
    BERENIKEE --- ---
    :)
    Bydlení, o němž si cvrlikají nejen vrabci na střeše – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/bydleni/tipy-a-trendy/299950-bydleni-o-nemz-si-cvrlikaji-nejen-vrabci-na-strese.html
    KAREN
    KAREN --- ---


    Jde to i bez hypotéky. V Čechách roste dřevostavba za 100 tisíc korun - iDNES.cz
    http://bydleni.idnes.cz/levna-drevostavba-032-/architektura.aspx?c=A130419_084431_architektura_web
    RODWY
    RODWY --- ---
    77WHITE: mineral,drevovlakno,konopi.)...slama
    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    BYC3R: Stolín teď dostavuje malinkou levnou dřevostavbu/ plnohodnotné bydlení, zatim ji nemá nafocenou na webu- http://www.stolin58.com/. Jinak ale malinký dřevěný domek dokáže navrhnout kdekdo. Jen mě zajímá, ten sádroš, lisovaný karton, polystyren, to myslíš nosnou konstrukci/ pohledový materiály? Protože pokud se bavíme o malých/ levných obyvatelných domcích, tak to musíš mít zaizolovaný a pokud drtí tu cenu hodně, tak v podstatĚ nezbejvá nic jinýho než polystyren :(
    GREGI
    GREGI --- ---
    BYC3R: myslim ze aby to splnovalo ty dve eko veci tak si to musis postavit sam;) aspon zedy nevim o levnych malych bydleni... a uz jen z podstaty prodeje veci ten kupovanej bude vzdy o dost drazsi tzn otazka jakej mas rozpocet
    BYC3R
    BYC3R --- ---
    Zdravím lidi. Scháním "Tiny Little House". Ví někdo o někom, kdo se zabývá seriózní výrobou malých - obyvatelných domků? (Defakto to nemusí být v ČR, ale klidně SK, AT, DE). Jde mi o dřevěný! výrobek, žádný sádrokarton, lisovaný kartony, polystyren atd.
    Našel jsem jen nějaké zahradní domky v Obi apod. a tohle: www.mobilehouse.cz - což mi nepříjde eko-logické, a ani eko-nomické.
    Díky za rady, odkazy...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam