• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIMalá bydlení ☼ žijme nezávisle ♫♪☺◄◄ neobvyklá obydlí ►► Jak žít ve zdravém prostředí a hlavně, co s hovnama? ☼☺☺
    DIDGENAUT
    DIDGENAUT --- ---
    Jn, neoddělený záchod se mi také moc nezamlouvá. A ani to, že veškerá vlhkost z umývání se půjde do celého bytu.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    GREGI: to teda, je to dost nešťastný řešení. Na druhou stranu ale chápu proc to nechtěli oddělovat ani sklem. Jednoduše by šel hajzlík prohodit s vanou a obestavět, nicméně to by tam tu vanu asi už nenarvali, ledatak zabudovanou do podlahy s poklopem.
    GREGI
    GREGI --- ---




    GREGI
    GREGI --- ---
    KOUSICEK: tojo ale osobne chci zavrenej hajzlik i kdyz budu mit 10cm na nohy;)
    KOUSICEK
    KOUSICEK --- ---
    BURAN: Mas pravdu, ale na tomhle prostoru budes skoro vzdycky spat nebo varit 3 metry od hajzliku. Me spis nepasuje ten bidet do jine mistnosti nez hajzlik.
    BURAN
    BURAN --- ---
    GREGI: to se mi libi, akorat ten zachod tam v podstate uprostred bytu, primo nad nim kuchynska linka :D
    BIGGIE
    BIGGIE --- ---
    GREGI: tyjo dokonce koupelna s vanou a sprchou zvlast
    GREGI
    GREGI --- ---




    WIXIN
    WIXIN --- ---
    Treehouse uprostřed africké divočiny:)




    ZABAKOVA
    ZABAKOVA --- ---
    Ekovesnice učí ekolidi stavět a žít bez hypoték - Svět kolem nás
    http://www.svetkolemnas.info/...inky/zajimavosti/110-ekovesnice-uci-ekolidi-stavet-a-zit-bez-hypotek
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    77WHITE: ona to puvodne resila jako mobilni rekreaci, zemedelstvi jsem resil az pak jako obskocku..
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    T_MAX: před 15ti příspěvky to sem někdo postoval - 16m na zemědělský účely, 25m jsou obecný stavby
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    MUXX: No, mám pocit, že ta hranice neni 16m2 ale 25m2? Ona to má 8 x 2,5 m ..
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    77WHITE: detaily?
    MUXX
    MUXX --- ---
    T_MAX: Jak to ma velky? To je do tech 16 m2?

    Ja bych chtel nejakou zahradu, studnu a elektriku. Klidne budu zit v mobilhauzu 1+1. Zkusil jsem mesto, panelak, satelit i dedinu a ted bych chtel zkusit prirodu.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    EGGH: znám jeden případ z okolí a těm stavební úřad že ať si z nich nedělaj prdel, že se je snaží ošulit, takže tak:) Je to hrozně individuální, to byl zrovna projekt z kontejnerů a bylo to docela průhledný:)
    EGGH
    EGGH --- ---
    Jak může bejt ten "včelín" max. velkej? A zkoumaj, jestli tam ty včely fakt jsou?
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    T_MAX: včelín to dycky jistí :))
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    RODWY: Jo, ale tam musíš mít ty včely :) Když pěstuješ pampelišky na sušení do čaje, tak to neni tak prokazatelný (že je veskutečnosti nepěstuješ) :)

    Ale znám i případ o kterým mluvíš a týpek tam má regulérní 3+1 chatu a pár úlů :)
    RODWY
    RODWY --- ---
    T_MAX: jeste je dobrev vcelin+ zazemi.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam