• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    VALOR: no tak to je voser...
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    poslední je na konci srpna, ale to je min. 22 km :D

    http://spartan-race.cz/zavody/vechec-spartan-beast-2013
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    VALOR: Posledni zavod je v srpnu nebo kdy ;)
    VALOR
    VALOR --- ---
    TAURUS: nejlepší byli ti týpci s tyčema před cílem ;)
    VALOR
    VALOR --- ---
    TAURUS: mám zánět šlach. Nemůžu trénovat. Teď mě to mrzí ještě víc když jsem viděl takový motivační videa. ;)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    VALOR: že jo :) proč až příští rok?
    VALOR
    VALOR --- ---
    TAURUS: hustý ;) příští rok jdu do toho taky
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    TAURUS: Pripravuj se na 8 ;) Dame si vedet.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: No to teda neslyším úplně rád. Běhání mě nebaví :) Kde trénuješ? Připravím se abych byl schopnej dát 5 km a pak se ozvu.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    TAURUS: Cti mezi radky ;) 5 km a vice, ve finale to bylo 8 ve slusnym terenu.
    Na muscle upy se vyser ty nepotrebujes zbytecne te budou vysilovat. Ten zavod je predevsim o behu. Vsechny prekazky se daji udelat krome tech ktery moc neovlivnis, napr. hod ostepem. To byly nejaky "kostata" a netrefil se skoro nikdo. Ostatni se da celkem v pohode. Tenhle zavod je predevsim o behu, bohuzel.
    30 je pealta? Ja mel pocit ze ta jich bylo 20 a kdyz jsi neplaval tak 40 nebo 50.


    KADLIK: Ok, tak az to bude aktualni tak mi dej vedet.
    KADLIK
    KADLIK --- ---
    PODFUCK: taky bych se rád přidal hlavně kvůli běhu ten nemam zrovna dobrej :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: jinak těch angličáků bych chtěl nacvičit aby člověk byl schopen dát 30 v řadě, což je penalizace za nesplněnou překážku
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: hele já a ještě tři kamarádi se chystáme na ten Monínec Sprint. Zatím se připravujem každej zvlášť. Jeden z nás je maratonec a udělá 1 shyb, já zase trénuju abych uběh pět kilometrů ale shybů dám 10. Takže každej na to jdem z jinýho konce :)

    ta příprava cos psal:
    "5mil beh, 100 anglicanu, 30 shybu, 30 kliku na bradlech, 30 spicek k hrazde a 3x ruckovani 15m: 1 hod. 6 min."

    vypadá velmi pěkně. Osobně plánuju něco podobnýho, mám vyhlídnutou Ladronku kde jsou stroje kde se dají dělat shyby, přednosy, muscle-upy, dipy i ručkování, takže moje představa je dát si 300 m běh a potom jednu dávku něčeho a tak dál - na tom sprintu je na 5000 m 15 překážek, tak ten model +- napodobit.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Kdyby se nekdo z Prahy chtel pripravovat se mnou, tak mi dejte vedet do posty. Moji sparingove padaji jak mouchy po desti a nakonec trenuju vzdy sam coz me tak nebavi kdyz nemam srovnani. Zacatek pripravy bych videl tak 2 mesice pred zavodem i kdyz je mi jasny ze to dopadne jako minule - 3 tejdny pred :D
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    TYCHOVRAHE: ještě k těm botám, jeden kamarád teď pořídil tyto: http://www.vivobarefoot.com/eu/mens/breatho-trail-lt-grey-red.html
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Takovouhle koupačku bych snad ani nemusel.

    Water Cross Malibu Spartan Sprint 12/2 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=S6RE4eib-6M
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Stal jsem se členem týmu dobrovolníků Spartan Race. Při přihlášení můžete použít kód na slevu 10 %: DSA13072. Platí pro jednotlivce i družstva.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    TL;DR verze:

    - Reebok se stal titulárním sponzorem Spartan Race (tedy bude uváděn u názvu závodu, viz nové logo níže
    - partnerství má být na několik let
    - Spartan Race bude součástí globální marketingové kampaně Reebok
    - na podzim 2013 má Reebok přijít se speciální řadou produktů pro překážkové běhy
    - zakladatel De Sena vyslovuje záměr dovést Spartan Race na olympiádu
    - Spartan Race měl ve 2012 350.000 účastníků, 2013 se očekává 500.000
    - Spartan Race má tabulky, světové bodování a světový šampionát s hlavní cenou 500.000 $ (=~10 mil. Kč)

    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Loni se Reebok spojoval s Crossfit, možná někteří pamatují: http://www.reebok-crossfit.cz/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam