• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: Tohle byl hlavně test na to jestli uběhnu aspoň 8 km a koleno vydrží. No a po rovince mi to prostě nedalo běžet pomalu. O víkendu pokud bude slušný počasí půjdu na Ladronku a dám si tam 5 km proložených posilkem. Vyzkouším tu tvou sestavu, vypadá jako dobrej benchmark.
    KABIS
    KABIS --- ---
    TAURUS: tak kdyz je to takhle, tak se s radosti pridam ;)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    TAURUS: Zadny posilovani do toho? Davej aspon po 500 metrech 10 anglicanu.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: no jo když to byl běh po rovince, to na Spartan Racu moc nebude :-)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    TAURUS: To jsi nejakej rychlej. Komu tim chces prospet? :D
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    KABIS: jasně, rádi tě přiberem. Zatím tam mám 3 adepty co budou chtít závodit, do závodu družstev se počítá čas nejrychlejších 4, tak nebude tlak na ostatní aby nějak makali ;)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    JAROUSH: Zkusím zjistit.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Tak já se taky pochlubím, v neděli jsem dal na Ladronce 10 km za 58 minut. Potřeboval jsem vyzkoušet jak reaguje koleno při delší zátěži a teda od 5. km nic moc. Ale to se spraví!
    KABIS
    KABIS --- ---
    Mam bohuzel fyzicku furt dost zoufalou... Ozvu se mu, dik :)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    KABIS: Hele mam to podobne. Svy stavajici treninky proste jednou tydne prolozim behanim. Tesne pred zavodem budu behat trochu vic. O zazitek a zabavu jde predevsim, zadnej stres.
    KABIS
    KABIS --- ---
    PODFUCK: tak uprimne krom normalniho cviceni co delam na to nebudu cilene trenovat, spis si to pojedu zkusit a pro zabavu. Takze nevim jestli by to nebylo blby abych byla vzlozene pritezi
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    Může se člověk teď přihlásit a až později se přidat k nějakému týmu? Nebo je nutný mít tým už při přihlašování?
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    KABIS: Se prihlas do druzstva co dela Taurus. Urcite je lepsi jet nebo i bezet ve vice lidech.
    KABIS
    KABIS --- ---
    Tak rozhodnuto, doma se prihlasim... Akorat bez druzstva jsem na to zvedava, ale mozna se mi podari nekoho ukecat :) abych tam mela aspon s kym kecat :))
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    TAURUS: Namakanej jsem ale v jinych oblastech nez je behani :) Mista volim podle casu a nalady - Ladronka, Stromovka nebo jedno min proflakly kdyz nejsem zvedavej na ocumujici zensky. Hvezda taky neni spatna. Proste nekde kde se da behat plus tam jsou nejaky mucidla.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: seš nějakej namakanej! Kde běháš?
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Letosni prvni behani: 5 km beh, 50 anglicanu, 20 shybu, 20 kliku na bradlech, 10 spicky k hrazde, 10 sed leh hlavou dolu - 40 minut.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    ofiko plakát :)

    KABIS
    KABIS --- ---
    TAURUS: noprave.. Uvidim uvidim, ale zacinam byt vice nez silne nalomena :)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Jasne, vyhrat to stejne neprofesionalni sportovec nema sanci, tak neni potreba to hrotit. Ja chci bezet i Beast i kdybych to mel dojit do cile po ctyrech.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam