• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Tak asi bude ještě jeden spartan v září - osobně se přimlouvám za moravskou lokalitu, v čechách to bylo teď..a to nejsem z moravy :)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    TAURUS: Chci!
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    názvy překážek jsou fakt kreativní http://toughmudder.de/hindernisse/?lang=en
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Berlin je uplne v pohode. Vazne nad tim uvazuju.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: tady je Berlín 19.-20. 10. 2013. Mnichov je zatím v režimu pre-register...
    Berlin: 19. Oct & 20. Oct 2013 | Tough Mudder Deutschland
    http://toughmudder.de/events/berlin-2013/?lang=en

    z Prahy kousek dál než do Brna

    vypadá to skvěle, až uběhnu 20 km tak do toho půjdu :)

    TAURUS
    TAURUS --- ---
    KABIS: viď :) já měl práci s tím sehnat do kupy ostatní, i tak mi 2 nepřijeli. Tak základ je uběhnout 13 km po rovince... pak bych přidal terén. Nebo rovnou v terénu?
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    TAURUS: Nahod link. Pokud to bude rozumny datum, tak bych do Mnichova zaletel. Akorat je blby ze musi bezet minimalne dva co jsem slysel.
    KABIS
    KABIS --- ---
    TAURUS: nj, chce to pristnejaky info kde a kdy se vsichni potkaj :) ale urco se mnou pocitej, plus sprint mozna pobezim dvakrat jestli to pro me bude dostupne - jednou na lepsi cas a jednou s pritelkyni na zkousku :))
    A taky musim natrenovat, ale behani me fakt nebavi tak to bude zajimave :)) kdyby aspon kolem byly kopce... :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    KABIS: Sprint i Super! To je slušný. Je fakt že mě 2 dny po Sprintu už nic nebolelo, takže rezervy jsou :) Akorát bych musel teda dost naběhat, abych dal těch 6 km lesem navíc.
    No tak já příští rok budu nejspíš zase sestavovat tým na spartana, tak se ozvi, třeba se tentokrát uvidíme ;)
    KABIS
    KABIS --- ---
    TAURUS: jak behani nerada tak tyhle terenni prekazkovy se mi fakt libej - jde tam hrozne i o vuli a to me desne laka :) treba bahnak vypada pekne, ale zkusila bych si ho jednou a stacilo by, zato treba spartana chci pristi rok pokorit znova a tentokrat sprint i super :) asi je to pro me vic motivujici, kdyz je to takhle narocny :)

    Tak treba se za par let podari ziskat fyzicku a slozit tym ;)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    KABIS: docela masakr :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    KABIS: Taky jsem koukal, ale je tam hroznýho běhání (asi 20 km) a nejbližší je někde v Mnichově... ovšem překážky vypadaj lákavě :)
    KABIS
    KABIS --- ---
    Jak me ten spartan nakopl, tak jsem koukala i na though mudder.. Za par let bych si to hodne rada zkusila :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    KEYA: už se těším :) Když jsme se myli po Spartanu v rybníce, tak ji tam kluci zmiňovali, že si tam asi každý trochu loknul :)
    KEYA
    KEYA --- ---
    TAURUS: Tak ta plazivka s vodou je dost dobrá... jak se ti líbí?
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    TAURUS: :D bry.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Bahňák 2013 - promo - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=j4iOAUMIZKo


    SA_KRA_: no bubny a zpomalený záběry tam nejsou... :)
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    bahnak je skvělej a hype mu chybi kvuli drsnymu jmenu a youtubevideu s bubnama a zpomalenejma zaberama :)
    Doufam ze se tu echo o registraci objeví, jsem schopna to pozapomenout.
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    hm, taky mám L místo M, alespoň má ženština nový pyžamo :D
    KABIS
    KABIS --- ---
    TAURUS: hmm, tak me to utvrzuje pristi taky zkusit elitku :) oproti tem nasem zacpam... :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam