• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    KABIS
    KABIS --- ---
    BUTTERFLY: mhm, nemam to az tak daleko, taky bych si tam mohla udelat vylet :)

    Nevim, tam bych rekla ze dat musis vsechno krom plaveckych, ale mozna bude odpoved ve faq. Me to laka od prvnoho okamziku a jsem rozhodnuta, ze jo :) ale vidim to na pristi rok. Doufam, ze tu najdu spolupachatele ;)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    KABIS: asi tak...naštěstí máme v Pardubicích aspoň Kunětickou horu - už si na ní brousim zuby :)

    Čím víc koukám na Tough mudder, tím víc mě láká...nevíte někdo jak to tam chodí s nezvládnutou překážkou? trest?
    KABIS
    KABIS --- ---
    BUTTERFLY: tam to chce fakt behat terenem a prokladat sprintama, silovyma vecma a tak. A kdyz jako ja nemas teren tak se hecnout a jet ten fartlek :)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    nevím, jestli maratonská příprava na takový závod bude to pravý ořechový - sám jsem pocítil teď na sprintu, že fakt, že 8 km zaběhnu bez pauzy za 40 minut nic velkýho neznamená - na závodě mě předběhl o 20 minut kamarád, co neběhá, ale hraje fotbal...a to krátce před startem zahazoval špačka od startky :) těsně za ním pak hokejista, který pro změnu zase před závodem seděl v hospodě...pak dlouho nic a pak my "lehce trénovaní"
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    ONASYS: jj kolega psal "na uběhnutí" :)
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    na 20km uz musis mit slusnej zaklad vytrvalosti. Za dva mesice natrenujes tak abys tech 20 km nejak ubehnul:)
    KABIS
    KABIS --- ---
    TAURUS: tak ja se na to budu tesit az v dalsich letech ;)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    TAURUS: Mohl bys ho poprosit o treninkovej plan?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    KABIS: hele na 20 km se dá prý natrénovat za 2 měsíce říká můj kolega maratonec. Celkem věřím. No nicméně stojí to dost a blbý je že ti nic nevrátěj ani za sebe nemůžeš poslat náhradníka.
    Plus cesta a ubytko samozřejmě. No ještě uvidíme. Zase by bylo na co se těšit :)
    KABIS
    KABIS --- ---
    TAURUS: chtela bych, ano nevis jak, ale tenhle rok to financne fakt nevychazi. Plus ta fyzicka, ale na tom se da pracovat :)
    A cesta a ubytovani?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Ovšem celková částka je 96,85 € (15 € povinné pojištění a navíc poplatek za transakci) = nějakých 2.500 Kč. To je docela soda.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Hm... kolega z práce by na Berlín šel. Mně se to taky děsně líbí. Přidal by se ještě někdo?
    KABIS
    KABIS --- ---
    Ja si nejdriv musim zvednout jeste silu, do toho jedu tabatu (plus trenink krav maga 2x tydne a 1x tydne plavani), az budu aspon trochu spokojena se silou tak zacnu premyslet nad vydrzi :o) ale je fakt ze sobotni fartlek na ty nasi rovince bych zaradit mohla par km - bez psa a s mp3 by to mohlo byt i ok (ja se totiz fakt nudim :D)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: je to fér i pro slováky...jen by mohli zařadit super, ať mám víc motivace trénovat :)
    KABIS
    KABIS --- ---
    TAURUS: rovnou teren idealne anebo po rovince fartlek, myslim ze to je ucelnejsi nez normal vytrvalost
    Tenhle rok though muddera jeste nedam (i financne i fyzicky), jinak ano, beha se v tymu, ale rozhodne to je v mym todo v horizontu blizkem, snad tak do tri let (stejne jako je v todo spartan trifecta ;) ) - kdyz mi rupne a sezenu nejake dalsi magory tak mozna i driv :))
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    IMOLOL: přesněji 16 - 18 km... a chladný říjen :D
    ach jo asi budu muset fakt začít pořádně běhat
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: vtipný je že ta Morava je z Prahy asi stejně daleko jako ten Berlín... jo u Brna to dává celkem smysl
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    překážky jsou orgastický, ale 20km je 20km :/
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: je fakt že Spartan oproti tomu vypadá fakt jako procházka růžovým sadem :))))
    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    to vypada super. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam