• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    BUTTERFLY: ja nevim. Ta pasaz s "rekracnim bezenim"- ok, ne kazdy tam jde s cilem zautocit na tabulky, ale tohle je proste spatna vizitka organizatoru.
    Snad neni takovy problem popustit vlny nebo sehnat vic dobrovolniku, aby ty anglicaky ohlidali, pripadne kontrolovali vosirani prekazek.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    SA_KRA_: jj, s tím bych souhlasil s pohledu toho, kdo to nebral až tak moc vážne, já spíš chtěl poměřit síly s kamarády, takže celkový pořadí mě zas tak moc netrápilo. Jinak nechápu ty lidi, co podvádí, nepodvedou ani tak ostatní, jako sami sebe. Co z toho mají a proč tam jezdí?
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    BUTTERFLY: pry byla :)
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    BUTTERFLY: sem to odeslala a tvuj prispevek si neprecetla.
    Bezeckej zavod, ok, ale uz i Podfuck psal ze se na Sprintech podvadelo a tady zrejme taky.
    Unika mi pak vyznam poradani takovyho zavodu.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    ještě jeden dotaz: probíhala na monínci nějaká after party? odjel jsem v odpoledních hodinách, takže nevím, co se dělo večer, ale v Bořeticích budu přes noc, tak bych to tam rád oslavil...mezi lidma byla svělá nálada, takže to k tomu přímo svádí
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    MHO: koment Super od Hardcore treninky teamu (vyhrali team ve Sprintech i Super):
    "zpětně se ale téměř všichni shodujeme, že to byl organizačně špatně zvládnutý závod...snad to bude příště lepší a všichni "sportovci" si budou moci užít závod, který bude mít pro všechny stejný parametry a pravidla. Bude náročný komplexně a ne jen běžecky, nebude možné během závodu nic odfláknout, aniž by to nemělo vliv na konečné pořadí a nemyslím si, že by organizátorům díky startovnému chyběli prostředky na zajištění takových pravidel, které jsou ve světě standardní. Máme do toho co kecat a zrovna tak každý, kdo zaplatil organizátorům nemalé startovné. Ty co si to chtěli odběhnout rekreačně jsou spokojený, protože díky čekačkám a nehlídaným angličákům u překážek to nebyl žádný problém téměř pro nikoho, čím nechci absolutně snižovat výkony kohokoliv kdo závod běžel."
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    MHO: hezky a vtipně napsáno, jen jsem díky nadpisu ten článek přehlédl, aniž by mě napadlo, že jde o SR. Obzvláště typy lidí na trati mě pobavily a docela bych souhlasil, jakožto jasný Tester :)

    Už to tady bylo asi řečeno, ale taky vidím největší obtížnost toho závodu právě v běhu, ty překážky zas takový psycho (když nepočítám ostnáč) nebyly, takže to, že je to natažený "jen" během, je podle mě naprosto ok.
    S tou (ne)náročností překážek taky velmi souhlasím, protože díky tomu, že je to přijatelná výzva i pro lidi, co se ve sportu zatím nenašli, tak není problém sebrat bandu kamarádů v hospodě a jet - a s počtem lidí se ten zážitek násobí...na Tough Mudder bych je neutáhl, ani kdyby měl 5 km :)
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    super, rada vas potkam :)
    lanarim jeste nekoho kdo by "bezel se mnou", ale ja tak na 90% jdu.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    SA_KRA_: počítám že taky :)
    MHO
    MHO --- ---
    Dalsi clanek. http://xman.idnes.cz/...an-race-moninec-0rc-/xman-adrenalin.aspx?c=A130619_133709_xman-adrenalin_fro

    je zajimavy tim, ze jsou tam popsany pekne prekazky. A je z toho videt, ze Super byl natazeny vicemene jenom behem a pridano bylo opravdu minimum prekazek.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    SA_KRA_: já určitě
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    ja si ten sprint asi dam. Jdete jeste nekdo?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    KABIS: to není blbý dotaz... sleduju facebook stránku Spartan Race Czech Republic - tam se info objevuje nejdřív
    KABIS
    KABIS --- ---
    TAURUS: blby dotaz, kde tyhle informace beres? na ofiko strankach nic nevidim.
    Jinak ja jeste uvidim, priznam se, ze na placku se mi moc nechce, ja beh neterenem fakt nemam rada :o)

    Ale pristi rok planuju super a kdyz ho dam, tak chcu rok na to taky trifectu :o) ale to abych fakt uz zacala behat :))
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    "Oficiálně potvrzeno 28. 9. 2013 se můžete těšit - SPRINT v Bořeticích - Kraví Hora..."
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    BUTTERFLY: Kravak je fakt celkem placka. Jen si tam ten zavod neumim predstavit ani nahodou.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    jelikož jsem společenskej typ, tak to dopadne taky asi sprintem (navíc super nikdo zatím nesliboval), ale příští rok chci trifectu...

    jediný co jsem se zatím dozvěděl je, že to bude v září na moravě (kraví hora) - kamarádka bydlí asi 2 km od toho místa a prý tam žádný velký kopce nejsou, takže to bude oproti monínci pohodička - monínec byl krpál :) a to bylo sakra dobrý!
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    SA_KRA_: zjistete to nekdo nez se zacnu tesit, dik.
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    zarijovy sprint, coze? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam