• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    tak nakonec si toho vyslechli tolik, že ten super v bořeticích bude :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: my v 11:00, což jsem celkem rád, v Bořeticích se minule běželo dobře v brzkém čase, zas tu totálně rozbahněnou trať nemusím. Tentokrát jsem ukecal pár kamarádů co váhali, tak nepoběžím na čas, ale s nima a budu je povzbuzovat :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Super je myslím 21. 6. na Klínovci? Uvažuju o něm. Jinak samozřejmě chápu. Tohle nasere.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: nevim, ale naštvali mě - ukecal jsem do toho lidi, měl jsem team na trifectu a teď z toho nic nebude, pokud nebude náhradní super

    TAURUS: startujeme ve 13.30
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Jinak - jsem přihlášen na 31. 5. na Liberec. S kým se uvidím? :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: těžko říct jaké jsou interní důvody... je dost možné, že by jim to traťoví inspektoři neschválili pro Super, tak se rovnou rozhodli udělat to takto
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    docela podraz od Spartan crew...právě na fb napsali, že..

    "Z důvodu velkého ohlasu po SPARTAN RACE SPRINT v Bořeticích jsme se rozhodli Vás vyslyšet a místo SPARTAN RACE SUPER Vám nabídneme 27.9 2014 SPARTAN RACE SPRINT."

    žádnej extra ohlas jsem nezaznamenal...což by potvrzovalo, že hned pod to napíšou:

    "Omlouváme se, ale trať by 100% nesplňovala parametry SUPER."

    wtf??
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    ja ty jarni terminy nejak vubec nestiham, priprava uplne v haji, diky stehovani celkem resim prachy a nejak me to ted zacalo pripadat nedulezity :D kamaradka me lanari na Super, ale zase- nejsem blba, ze.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: tuším nějakou druhou nejhorší kategorii... beru to osobně jako zajímavou opičí dráhu pro pobavení, nechci běžet na čas... i když je mi jasný že jak vyběhnu tak to bude jinak :)

    PODFUCK: Hele asi normálně trailový běžecký boty, elasťáky nad kolena, bez trička... zvažuju nějaký nesmekavý rukavice. Ale spousta lidí běží i bez nich.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    TAURUS: Ted koukam na video z roku 2013. V cem pobezis?
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    TAURUS: Za kolik si dal ze to ubehnes?
    KABIS
    KABIS --- ---
    Tak z financnich, osobnich a zdravotnich duvodu se trifecta odklada na pristi rok. Aspon budu moct natrenovat a treba se pak nekdo prida :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Tak jsem přihlášen na Bahňáka.
    Bacha registrace se dost rychle plní.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    registrace na Liberec už je v provozu...
    KABIS
    KABIS --- ---
    TAURUS: s tim ja taky tak uplne nepocitam :D
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    KABIS: no jako držím palce... Beast bude fakt masakr... taky o něm uvažuju, ale těžko bych ho celej běžel :)
    KABIS
    KABIS --- ---
    TAURUS: dik a dik. no, u me fakt bohuzel zalezi dost na tom jak si dam dokupy koleno po ty sedmicce :) nechci si ho zrusit trvale, takze tomu radsi dam cas. kazdopadne doufam, ze to letos vyjde :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    KABIS: ještě nejsou... zatím jen BAHŇÁK
    KABIS
    KABIS --- ---
    Ty boretice, to je kde presne? T nejak nemuzu uplne najit :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam