• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1zmhWDMATK5-4-hEClgQhp17xDgPtnubjYIFL-yrMyBo/edit#gid=1666225237



    Spartan Race a další terénní překážkové běhy: Predator Race, Army race, Gladiator race, Spartakus race, Bahňák, Tough Mudder atd.

    Absolventi:
    Vechec Sprint 2012: PODFUCK
    Monínec Sprint 2013 (7,2 km): KABIS (1:41), TAURUS (1:29), IMOLOL (1:30), MAD_ (1:31), SARKUF (1:23), SPECS (1:18), VAMPYRCIK (2:12), LORD_WANG (2:12), BUTTERFLY (1:40)
    Monínec Super 2013 (12 km): MHO (1:47), JAKKILLER (1:48), SIRSPOOK (2:12)
    Bořetice Sprint 2013 (7,5 km): LIBUSHKA (1:06), TAURUS (1:06), SPECS (1:04), SIRSPOOK (1:01)
    Vechec Beast 2013: SIRSPOOK (3:32)
    Liberec Sprint 2014: TAURUS (1:41), PIP (1:11), BUTTERFLY (1:31), KUHL (0:57), UGLUGF (0:58)
    Klínovec Super 2014: TAURUS (3:32)
    Valča Super 2014: BUTTERFLY (3:21)

    nejobsáhlejší mapa veřejných i neveřejných míst k tréninku
    http://goo.gl/maps/VGW8V - veřejná mapa míst k tréninku
    Workout Playgrounds - mapa míst k tréninku v přírodě

    Poměrně nové sportovní odvětví, které v posledních letech zaznamenává prudký nárůst oblíbenosti. Od klasických extrémních běžeckých závodů se liší hlavně sadou fyzicky náročných překážek, které je po cestě třeba překonat (přelézání zdí, ručkování, šplhání, plazení bahnem pod ostnatým drátem, přeskok ohně).

    http://www.spartanrace.com/
    http://www.spartan-race.cz/
    http://www.bahnak.eu/
    http://www.toughmudder.com

    Překážky, příprava, trénink.

    14. 01. 2017 - Spartan Winter Sprint Dolní Morava - CZ
    11. 02. 2017 - Gladiator Winter Race Josefov - CZ
    18. 02. 2017 - Spartan Winter Sprint Svit - SK
    rozbalit záhlaví
    SIRSPOOK
    SIRSPOOK --- ---
    TAURUS: registrovali jsme se uz v lednu a na nedeli, ktera je levnejsi a vyslo to na 50€. Ze ses mimo republiku nevadi, postaci, kdyz budes v okoli berlina...:-)

    Ze chci trifectu mi bylo jasny hned po Muninci, ale s prihlaskou na Vechec jsem dost vahal. Nakonec to nebylo vubec tak zle a dalsi metou je ted Ultra-Beast. Doufam ze ho letos u nas nebo na slovensku zorganizuji
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    SIRSPOOK: trifecta :)
    Na kolik vyjde nákladově ten Berlín? V tu dobu budu mimo republiku, ale výhledově bych Tough Mudder rád dal.
    SIRSPOOK
    SIRSPOOK --- ---
    Hoj, prosim o pripdani na nastenku absolventu:
    Moninec2013 Super - 2:12
    Vechec2013 Beast - 3:32
    Boretice2013 Sprint - 1:01

    Zaroven mame tym na cervencovy Tough Mudder do Berlina, kdyby mel nekdo zajem se pridat, je vitan!
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Tak se budu s největší pravděpodobností hlásit i na Klínovec. Bacha, levnější registrace končí v pondělí.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Zdravíme všechny milovníky extrému a bahna,
    pro obrovský zájem spouštíme 2. kolo registrací, ve kterém jsme pro Vás uvolnili dalších 80 míst.
    V případě zájmu neotálejte a zaregistrujte se.
    Na viděnou 16. a 17. května

    Za organizační tým
    Jan Fedorko
    ONeSA Sokolov, o.s.
    tel.: 606 703 717
    www.bahnak.eu
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: tvl hlavně že jsem psal že se to rychle plní ;) TAURUS
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    SA_KRA_: jo, naštěstí :) ale upřímně jsem se bál odpovědi ve stylu "nevíte, co to obnáší, tak držte hubu a buďte rádi, že to tu máte", jak bylo dřív zvykem, ale z toho už naštěstí vyrostli...doufám :)
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    BUTTERFLY:
    BUTTERFLY: trat uz vyhovuje? :)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Hm super, tak registraci na Bahnaka jsem projel. Pokud nekdo mate a z nejakeho duvodu nepojedete, tak mi dejte vedet. Diky.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    hlas lidu :)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    tak nakonec si toho vyslechli tolik, že ten super v bořeticích bude :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: my v 11:00, což jsem celkem rád, v Bořeticích se minule běželo dobře v brzkém čase, zas tu totálně rozbahněnou trať nemusím. Tentokrát jsem ukecal pár kamarádů co váhali, tak nepoběžím na čas, ale s nima a budu je povzbuzovat :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Super je myslím 21. 6. na Klínovci? Uvažuju o něm. Jinak samozřejmě chápu. Tohle nasere.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: nevim, ale naštvali mě - ukecal jsem do toho lidi, měl jsem team na trifectu a teď z toho nic nebude, pokud nebude náhradní super

    TAURUS: startujeme ve 13.30
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Jinak - jsem přihlášen na 31. 5. na Liberec. S kým se uvidím? :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: těžko říct jaké jsou interní důvody... je dost možné, že by jim to traťoví inspektoři neschválili pro Super, tak se rovnou rozhodli udělat to takto
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    docela podraz od Spartan crew...právě na fb napsali, že..

    "Z důvodu velkého ohlasu po SPARTAN RACE SPRINT v Bořeticích jsme se rozhodli Vás vyslyšet a místo SPARTAN RACE SUPER Vám nabídneme 27.9 2014 SPARTAN RACE SPRINT."

    žádnej extra ohlas jsem nezaznamenal...což by potvrzovalo, že hned pod to napíšou:

    "Omlouváme se, ale trať by 100% nesplňovala parametry SUPER."

    wtf??
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    ja ty jarni terminy nejak vubec nestiham, priprava uplne v haji, diky stehovani celkem resim prachy a nejak me to ted zacalo pripadat nedulezity :D kamaradka me lanari na Super, ale zase- nejsem blba, ze.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: tuším nějakou druhou nejhorší kategorii... beru to osobně jako zajímavou opičí dráhu pro pobavení, nechci běžet na čas... i když je mi jasný že jak vyběhnu tak to bude jinak :)

    PODFUCK: Hele asi normálně trailový běžecký boty, elasťáky nad kolena, bez trička... zvažuju nějaký nesmekavý rukavice. Ale spousta lidí běží i bez nich.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    TAURUS: Ted koukam na video z roku 2013. V cem pobezis?
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    TAURUS: Za kolik si dal ze to ubehnes?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam