• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    A přitom to jde - Army, Predator - to jsou akce, kde je nápad vidět na první pohled. Nepočítám Bahňák, to je klasika, co tu byla ještě před SR a působí více než sympaticky. Nakonec i ten Gladiator se podle všeho celkem vydařil, i když to byla jedna z těch akcí, která mě ničím nepřitáhla. Akorát trochu fail s termínem v ten samý den, jako SR na Klínovci. U mě se navíc shodili tím, že se nestyděli na svůj web dát reference, kde lidi psali něco jako, že SR proti tomu byl o ničem. Lidi ať si píšou co chtějí, ale takhle ofiko to prezentovat? Tím si pojistili, že nepřijdu, přijde mi to hulvátský, dávat tyhle věci na web. Dost možná díky SR vůbec nějaký Gladiator vznikl, ale to už přemýšlím nahlas..

    Při hledání nových výzev mě docela inspirovala parta kolem Podfucka a jejich Cesta vlka. Mám totiž panickou hrůzu z výšek a špatně se mi dělá i z fotek. Po tom, co jsem si o nich přečetl zvažuju, jestli se tomu nepostavit a nejít třeba do lanového parku. Už teď vím, že na startu budu mít tlak minimálně 2x vyšší, než před prvním závodem na Monínci. A že tenkrát to byl solidní adrenalin, jak člověk netušil, co ho čeká.
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    naprosto trapna snaha se prizivit na komercnim uspechu SR, no :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: už to tu někdo v minulosti psal, ale totálně mě to nezaujalo, že jsem to ani nepřidal na nástěnku... přesně jak píšeš, navíc mám nedůvěru, aby byla překážky bezpečné, organizace ve mě důvěru rozhodně nevzbuzuje...
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Dnes jsem nějakým tajemným způsobem přišel na tuhle akci: http://www.herculesrace.cz/
    chystáte se někdo? Nepřeju nikomu nic zlýho, ale přijde mi to jako laciná kopírka SR, navíc naprosto bez nápadu. Nenašel jsem jediný důvod, proč bych se měl zvednout a jet tam. 100 přihlášených necelý týden před závodem tomu taky odpovídá. Jako vrchol nenápaditosti považuju použití fotek ze SR na vlastní promo. Stejně tak tomu bylo i u Spartakuse. To mi prostě hlava nebere.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    SA_KRA_: 29.9. davame neco co by melo byt naronejsi - setrim sily.
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    tady to nikdo nesrovnava.

    ONASYS: urcite je to subjektivni, navic podle me hodne zapracovaly nervy a to pocasi nebylo idealni, pry bylo desny vedro.

    PODFUCK: tos rikal i loni
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    SA_KRA_: je to asi subjektivni, ale B7 mi prisla min narocna nez maraton nebo skyrace zavod na 22km v dolomitech.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    B7 se neda s Spartanama a podobnyma zavodama vubec srovnavat. Pristi rok jdu.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    nebyl jsem, našel jsem tento "report" viz komentář pod videem

    Spartakus Race 2014
    https://www.youtube.com/watch?v=GqHd13bKNC8&feature=share&noredirect=1
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    byl jste někdo na spartakus race? prý to nebylo úplně povedený..
    TYCHOVRAHE
    TYCHOVRAHE --- ---
    já letos nešel, nějak jsem si včas nezajistil parťáka. a protože mě to teď o to víc mrzí, tak se rovnou zase začnu pídit.. někdo odvážný na příští ročník? .)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    no, to se nedivím :)
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    kamaradka se prave vratila z Beskydske sedmy.
    Letos si na SR dala Trifectu a k B7 napsala jen "ve tri rano jsem dorazila do cile. Bylo to TOTALNI PEKLO."
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    TRANQUILITY: no tak to jo!! a vem ty piva rovnou dvě :))))
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    TAURUS: uvidíme se tam;) Slíbila jsem zdenič, že na ni budu čekat v cíli s pivákem:)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: já jdu. Z těch sparatan-klonů mě zaujal nejvíc.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Jsme pozvany bezet a tocit Predator race, tak jsem zvedavej jaky to bude. Bezite nekdo?
    Predator race
    http://www.predatorrace.cz/zavod.html
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    11. 10. Sprint Varšava ..výlet? :)
    BARBORA_B
    BARBORA_B --- ---
    FB mi hlásí, že po vzoru tolika jiných se konečně i v Praze otevírají společné SR tréninky :) Potkám se tam s někým?
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    PODFUCK: vypadá to dobře, nebýt ten den v Donovalech, asi bych neodolal - aspoň bych se dověděl, co na to moje závratě
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam