• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: zdroj pro ten Army run? na FB ani www jsem to nenašel
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    2. 5. Liberec Sprint
    27. 6. Army Run Lipno
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BTW ten zimní sprint bude vůbec první zimní Spartan na světě a má na něj přijet i Joe de Sena.
    Začíná to být skutečně lákavé :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Nový medaile na 2015, budou údajně i v Evropě a první už na tom zimním sprintu.

    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: to jo - po letošku jsem ale zvyklej, navíc je po cestě sranda, takže to uteče. A ten pocit, že budu u prvního zimního SR ever za to stojí :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    tvl 6 hodin cesty...
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    https://www.facebook.com/events/786298748104390/
    Zimní SR bude 24. 1. na Slovensku.. já jedu určitě
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Dík za info, přidal jsem, i když se taky nechystám. Kamarád tam loni byl, a říkal, že dobrý. Ale Predator nakonec hodnotil jako nejlepší.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Někde jsem zahlédl i termíny na Gladiator, myslím, že je to stejně a na tom samém místě, jako loni. Tam ale nepojedu, nejsou mi sympatičtí.

    Chodíte do nějaké tréninkové skupiny SR, co jsou ve větších městech?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    1071 Kč 10km, 891 Kč 5 km
    PIP
    PIP --- ---
    TAURUS: na kolik vyjde startovne na jednoho za tym?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    tak mám přihlášen 9 členný tým na Predator Race Brutal... k tomu oznámen termín Bahňáka 2015. Pomalu začít s přípravou na novou sezónu :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Registrace na PR: http://www.predatorrace.cz/vip

    Enjoy
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Místo a čas Predator race vyhlášeno... zbývá otázka... jeden, nebo oba? :)
    SIRSPOOK
    SIRSPOOK --- ---
    tak snad bude aspon na pres rok ten ultra-beast, cekal jsem ho uz letos, ale nic z toho nebylo
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: přesně jak píšeš - ono je cílem vytáhnout co nejvíc lidí z kavalce a dokopat je k pohybu, což je v přímém rozporu s nějakým undrergroundem. A je fakt, že se jim to daří velmi dobře. Za sebe z toho mám velkou radost a těším se na dobu, kdy to bude regulérní sportovní disciplína. A že je to byznys? Kterej sport dneska není?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Proti masovým akcím nic nemám a masovka to byla už 2013, kdy na podzim v Bořeticích běžel Ben Cristovao :) Sprint byl, je a bude masová akce, i když je fakt, že hype křivka bude nejspíš 2015 ještě výš. Když to ale přitáhne pozornost lidí a víc si jich to vyzkouší, tím lépe. Punc undergroundu aspoň pro mě SR nikdy neměl. Pro tvďáky je tu pořád Super a Beast. V tom je marketingový koncept Spartanu geniální.
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    SIRSPOOK: to mi neuslo :) ale pristi rok to podle me bude o moc horsi, jediny, jak by se to dalo zlomit, je hodne pritvrdit, coz je z pohledu byznysu nahouby.
    SIRSPOOK
    SIRSPOOK --- ---
    SA_KRA_: nechci ti brat iluze, ale masova akce a rejzovacka z toho byla uz letos:-)
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    hm, ja se hlavne tesim jak se na tom projevi sponzoring Novy, to zas pobezi kdejakej jantar a vytrati se z toho punc undergroundu, pobezime ve stejny vlne jako Korantneng s Ladou Hruskou.
    Ve finisi kureci kuzicky, bude z toho akorat silene masova akce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam