• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Místo a čas Predator race vyhlášeno... zbývá otázka... jeden, nebo oba? :)
    SIRSPOOK
    SIRSPOOK --- ---
    tak snad bude aspon na pres rok ten ultra-beast, cekal jsem ho uz letos, ale nic z toho nebylo
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: přesně jak píšeš - ono je cílem vytáhnout co nejvíc lidí z kavalce a dokopat je k pohybu, což je v přímém rozporu s nějakým undrergroundem. A je fakt, že se jim to daří velmi dobře. Za sebe z toho mám velkou radost a těším se na dobu, kdy to bude regulérní sportovní disciplína. A že je to byznys? Kterej sport dneska není?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Proti masovým akcím nic nemám a masovka to byla už 2013, kdy na podzim v Bořeticích běžel Ben Cristovao :) Sprint byl, je a bude masová akce, i když je fakt, že hype křivka bude nejspíš 2015 ještě výš. Když to ale přitáhne pozornost lidí a víc si jich to vyzkouší, tím lépe. Punc undergroundu aspoň pro mě SR nikdy neměl. Pro tvďáky je tu pořád Super a Beast. V tom je marketingový koncept Spartanu geniální.
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    SIRSPOOK: to mi neuslo :) ale pristi rok to podle me bude o moc horsi, jediny, jak by se to dalo zlomit, je hodne pritvrdit, coz je z pohledu byznysu nahouby.
    SIRSPOOK
    SIRSPOOK --- ---
    SA_KRA_: nechci ti brat iluze, ale masova akce a rejzovacka z toho byla uz letos:-)
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    hm, ja se hlavne tesim jak se na tom projevi sponzoring Novy, to zas pobezi kdejakej jantar a vytrati se z toho punc undergroundu, pobezime ve stejny vlne jako Korantneng s Ladou Hruskou.
    Ve finisi kureci kuzicky, bude z toho akorat silene masova akce.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    TAURUS: v podstatě takový mírný pokrok v mezích zákona, v některých případech dohánění toho co je na jiných závodech standard (např. výsledek přes sms okamžitě po proběhnutí bránou). Perfektní je vznik tréninkových skupin a Spartan Kids - to je přesně spartan way of life, kterou ostatní závody postrádají a zůstávají a zůstanou tak jenom závody. Takovou sílu komunity prostě nezískají a při svém radiu a počtu závodů za rok ani získat nemohou. Proto je mi Spartan tak sympatický. Imho nejdůležitější je teď pro Spartan variabilita - závody co jsem absolvoval ve 2014 byly v podstatě stejné jako ve 2013. Více nových a zajímavých překážek a více variant závodů (slibují se možné zimní, military a hurricane heat modely) spartan potřebuje pro zachování drajvu. Uvidíme, jak se to v nové sezóně podaří.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Zmeny pripravované pre sezónu 2015 | Spartan Race Slovakia - Blog
    http://blog.spartanrace.sk/2014/10/31/zmeny-pripravovane-pre-sezonu-2015/
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    BUTTERFLY: Já příští rok stopro běžím Army zas, druhý ročník by mohl být o dost lepší :o)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: kopírka SR jak vyšitá.. a velmi povedená! doufám, že Army se taky zvedne, to vojenský téma se mi líbí
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Predator Race budou dva závody, 5+km, 20+ překážek a 10+km, 25+km.
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    ja uz si zacinam nabehavat (prihlasila jsem se na pulmaraton), tak bych to aji zkusila :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Resp. duben 2015
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: tři lidi z našeho týmu. Celkem jim závidím, ale pro mě je to z ruky.
    Nicméně tahle spartanská turistika mi přijde jako fajn směr.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: si dělaj spíš prdel ne? :) skládačky ať si nechají.. ani v americe z nich nejsou bůhvíjak vydřený, očekávám návrat ke klasice

    jede někdo do Maďarska?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    ... a novinky ze světa: https://twitter.com/SpartanRace/status/451045106846404608
    zajímalo by mě, jestli příští rok přijdou do CEE aspoň trifectové medaile. A nové překážky. Ty už jsou nutnost, za dva roky přibyly akorát kůly na rovnováhu? Come on!
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    První zprávy pro rok 2015. Ultra beast je jasná výzva
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam