• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Strašný. Organizátoři už na FB píšou, že nebude kde zaparkovat.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Liberec 6500 lidí, to bude mela...
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Predátor race 10+km Brutal - 26. 4. 2015
    https://www.youtube.com/watch?v=nDZ1Jj4SiVw
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    UGLUGF: Tak tak. Organizace slabší, překážky výborný. Délka tras údajně Dril - 8 km, Brutal - 15 km.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Tohle video pěkně ukazuje rozdíl na trase mezi sobotou a nedělí. Obzvlášť, co se bahna týká.

    Predator Race DRIL a BRUTAL 25-26.4.2015
    https://www.youtube.com/watch?v=pI7KYt3NwoY
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    mám volný flek na sobotu, start 12.00, cena 800.
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    TAURUS: My běželi v sobotu Dril a taky musim, že to byla slušná ždímačka. Těch deset překážek navíc oproti SP Sprint bylo znát. :) A navíc, jak řikáš - překážky velký a náročný.
    Závod super, poprvé v týmu a nejvíc jsme si to užili. Jen ve srovnání se SP pro mě trochu zklamání s organizačníma věcma jako - pokud vim, tak medaile stejný jako loni, bez datumu, navíc s označení Brutal, i když jsme běželi Dril, absolventský trička pro v.i.p. běžce stejný jako trička co šly koupit na stánku a opět bez uvedenýho roku účasti. Ale celkově spokojenost, ve srovnání s loňskym SP Sprint Liberec obtížnější, víc zaměřený na kick ass překážky než na trial běh. Uvidíme co přinese Liberec tuhle sobotu. :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Mapka obou závodů.

    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Tak Predator Brutal dostál svému jménu. Bylo to výživný. Snad 80 % trasy vedlo bahnem. Překážky velký a náročný. Když začalo v půlce pršet, byl jsem na tom psychicky dost bídně. Ale dali jsme to a já dal i závěrečnou Mega Vlnu, takže velká radost!
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BARBORA_B: okej... to je fakt prominentní. Já koukám, že mám až 360 :)
    BARBORA_B
    BARBORA_B --- ---
    TAURUS: Super! Mám prominentní číslo 8 :D, tak když mě uvidíš, chyť mě :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    STENNY: paintballová kulička
    STENNY
    STENNY --- ---
    TAURUS: Čistě ze zajímavosti, co se používalo na minulém ročníku jako střelivo do toho praku? Kamínky, matice, hopíky?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Hele já prak koupil ve čtvrtek a cvičím :D
    Jinak super že jedeš taky. Kdyby sis chtěla vyzkoušet střelbu z praku, tak kolem 9:15 budu na registraci.
    BARBORA_B
    BARBORA_B --- ---
    TAURUS: startujeme 20min pred vama, tak se dost mozna potkame az budu nabihat handicap po strelbe z praku :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Pojeďte někdo, saláti, ještě máme volné místo v týmu Special Office Forces. We leave no one behind :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: nejsou silový, jsou spíš na obratnost, mrštnost. Na sílu je nejtěžší vytáhnout sám sebe nahoru. Dávaly to loni i holky s náma, tak hádám, že bys to dal taky ;)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: viděl, vypadá to celkem krutě. Já tam nejedu, silově na tom nejsem zatím tak dobře a obíhat překážky na handicapech se mi tam nechce
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Četl jsem podobné reporty; paráda!
    já začínám být nervozní z Predator Race. Na FB teď uvolňují fotky překážek a jsou to pěkná zvěrstva. viděli jste to?
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Hlásím, že Hungaroring se povedl na jedničku. Sice to bylo de facto na rovině, ale bylo to hezky svižné, nové překážky, užíval jsem si to každým metrem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam