• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    VASIL
    VASIL --- ---
    Zlatý časy kdy tonmu šéfovala Nikola. Tý se dalo na facebooku normálně zeptat ...
    VASIL
    VASIL --- ---
    Hlavně z toho pořád není 100% jasný, jestli rušej jenom ultrabeast nebo úplně všechno. Děti budou smutný, sliboval jsem jim v srpnu KIDS ...
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    VASIL: dík za info... ta komunikace je trochu nešťastná. Nejvíc info abys hledal náhodně po diskuzích na FB.
    VASIL
    VASIL --- ---
    Tak na FB spartan race právě ohlásili zrušení 15.8 a 16.8 :

    Patrik Waldhans A už se ví, co bude tedy toho 15-16.8 a 26.9. . za závody, nebo nebudou žádné ?
    Like · Reply · 3 hrs

    Spartan Race Czech Republic V tomhle termínu nebudeme pořádat žádný závod, budeme už připravovat Mistroství Evropy v Tatranské Lomnici.
    Like · 3 · 2 hrs

    Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Docela se ta reportáž povedla.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Běh: Spartan Race Czech 2015 — iVysílání — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani//10183677624-beh/215471291189101-spartan-race-czech-2015/
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Litovel, here we go! Jsme přihlášeni na 14:15, to bude bahenní lázeň!
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Netušíte někdo, kde by se dalo v Praze natrénovat to přebíhání kolíků?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Na to, že tam bylo fakt strašně moc lidí, tak to šlapalo dost dobře. Mně to taky nevadilo.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Za mě Liberec skvělý, velmi podobný Budapešti, jen bylo dvakrát tolik lidí - to bylo hodně kritizovaný, že je to moc masovka.. já si to naopak užívám, lidi mi nevadí a spíš vnímám tu atmosféru, kterou měl Liberec neporovnatelnou i mezi ostatními SR. Nějaké moje kecy ohledně závodu jsou na blogu, jako vždy, jinak na Ultra Beast pojedu, pokud bude
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Dobrý den, 
    s radostí vám oznamujeme, že se nám podařilo dohodnout navýšení limitu pro letošní Krakonošovu 100 na 550 účastníků. Dodatečné registrace budou spuštěny 5.5.2015 v 8:00. 
    Za pořadatele, 
    Josef Vejnar
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    ONDRASEEEK: Klasika facebookvá strána... buď přímo stránka, nebo v příspěvcích od lidí jejich vlastní fotky, někdy bývají docela dobré.
    PHLANX
    PHLANX --- ---
    ONDRASEEEK: neco bylo na fb v diskuzi hledej
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    Nevite nekdo, kde hledat nejaky ofiko fotky z toho Liberce?
    SIRSPOOK
    SIRSPOOK --- ---
    PODFUCK: pokud bude, mam ho v planu.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: Ani mě to tak dlouhý nepřišlo, přičítám to dobře udělané trati. S dětma jsem běžel obě trati, taky kvalitka.
    Tak si užij Bahňáka a poreferuj. Já letos nejedu, po Predatoru a Spartanu si chci dát chvíli odpočinek.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Ja bezel se spuntem tech 750 m a bylo to fajn. Se zenou potom Sprint, ale hrozne mi utekl, ze jsem si myslel ze je to jen 5 km. 8 km me prekvapuje.
    Prcka to chytlo, tak s nim budu objizdet zavody. Za Spartana si dam uz jen ten Ultra Beast.
    Tesim se na Bahnaka a jsem zvedavej jaky to bude.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Jo a provaz z vody bez uzlů, teda resp. jen se 2 uzlama dole. To byla slušná výzva, ale dali jsme.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Takže Spartan Sprint Liberec 2015: 8 km, 22 překážek. Takhle s odstupem hodnotím velmi vysoko, opravdu povedený závod, asi nejlepší sprint co jsem absolvoval (Monínec, Bořetice, Liberec, Jasná). Nové překážky - oštěp na provázku (dal jsem), dále ne-zcela-nové: balanc na kůlech, ponoření pod vodu, chain monkey bar (maso, to se skoro vůbec nedalo po těch plastových držáčcích), ninja-jump (který po cca hodině sklidili kvůli bezpečnosti), plavání ve vodě, zahnutá horolezecká stěna, tentokrát opravdu těžký Hercules Hoist (odhadem 40 kg). Bylo to dlouhé, pestré, počasí sedlo skvěle, areál vytížený na max, ale nikde to extra nedrhlo (akorát občerstvení jsme museli oželet).
    Spartan Kids v plné parádě (snad poprvé?), tři kategorie, propracovaná trať, bahno a oštěp included.
    Užili jsme si to parádně a mám podezření, že Liberec by se mohl stát takovou tradiční zahajovačkou české sezony.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PHLANX: slabota :) sem nahodím svoje ;)

    PODFUCK: předškoláci tuším 750 m

    PODFUCK: ne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam