• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Jo a provaz z vody bez uzlů, teda resp. jen se 2 uzlama dole. To byla slušná výzva, ale dali jsme.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Takže Spartan Sprint Liberec 2015: 8 km, 22 překážek. Takhle s odstupem hodnotím velmi vysoko, opravdu povedený závod, asi nejlepší sprint co jsem absolvoval (Monínec, Bořetice, Liberec, Jasná). Nové překážky - oštěp na provázku (dal jsem), dále ne-zcela-nové: balanc na kůlech, ponoření pod vodu, chain monkey bar (maso, to se skoro vůbec nedalo po těch plastových držáčcích), ninja-jump (který po cca hodině sklidili kvůli bezpečnosti), plavání ve vodě, zahnutá horolezecká stěna, tentokrát opravdu těžký Hercules Hoist (odhadem 40 kg). Bylo to dlouhé, pestré, počasí sedlo skvěle, areál vytížený na max, ale nikde to extra nedrhlo (akorát občerstvení jsme museli oželet).
    Spartan Kids v plné parádě (snad poprvé?), tři kategorie, propracovaná trať, bahno a oštěp included.
    Užili jsme si to parádně a mám podezření, že Liberec by se mohl stát takovou tradiční zahajovačkou české sezony.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PHLANX: slabota :) sem nahodím svoje ;)

    PODFUCK: předškoláci tuším 750 m

    PODFUCK: ne
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Mate nekdo v planu Spartan Ultra Beast?
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    PHLANX: Jak to meli dlouhy predskolaci, nevis?
    PHLANX
    PHLANX --- ---
    tak oproti lonsku i kids docela mazec

    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PIP: jj my myslím běžíme v docela luxusní čas.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BARBORA_B: Tak jak hodnotíš závod? Myslím, že jsem tě zahlídnul u bobří hráze, ale možná jsem měl jenom vlčí mlhu.
    PIP
    PIP --- ---
    ...a ty fronty na překážkách.... My to snad ráno budeme mít ještě ok.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Strašný. Organizátoři už na FB píšou, že nebude kde zaparkovat.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Liberec 6500 lidí, to bude mela...
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Predátor race 10+km Brutal - 26. 4. 2015
    https://www.youtube.com/watch?v=nDZ1Jj4SiVw
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    UGLUGF: Tak tak. Organizace slabší, překážky výborný. Délka tras údajně Dril - 8 km, Brutal - 15 km.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Tohle video pěkně ukazuje rozdíl na trase mezi sobotou a nedělí. Obzvlášť, co se bahna týká.

    Predator Race DRIL a BRUTAL 25-26.4.2015
    https://www.youtube.com/watch?v=pI7KYt3NwoY
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    mám volný flek na sobotu, start 12.00, cena 800.
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    TAURUS: My běželi v sobotu Dril a taky musim, že to byla slušná ždímačka. Těch deset překážek navíc oproti SP Sprint bylo znát. :) A navíc, jak řikáš - překážky velký a náročný.
    Závod super, poprvé v týmu a nejvíc jsme si to užili. Jen ve srovnání se SP pro mě trochu zklamání s organizačníma věcma jako - pokud vim, tak medaile stejný jako loni, bez datumu, navíc s označení Brutal, i když jsme běželi Dril, absolventský trička pro v.i.p. běžce stejný jako trička co šly koupit na stánku a opět bez uvedenýho roku účasti. Ale celkově spokojenost, ve srovnání s loňskym SP Sprint Liberec obtížnější, víc zaměřený na kick ass překážky než na trial běh. Uvidíme co přinese Liberec tuhle sobotu. :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Mapka obou závodů.

    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Tak Predator Brutal dostál svému jménu. Bylo to výživný. Snad 80 % trasy vedlo bahnem. Překážky velký a náročný. Když začalo v půlce pršet, byl jsem na tom psychicky dost bídně. Ale dali jsme to a já dal i závěrečnou Mega Vlnu, takže velká radost!
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BARBORA_B: okej... to je fakt prominentní. Já koukám, že mám až 360 :)
    BARBORA_B
    BARBORA_B --- ---
    TAURUS: Super! Mám prominentní číslo 8 :D, tak když mě uvidíš, chyť mě :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam