• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Doporučuju Predator Drill v Jeseníkách, teď přesunuli na srpen a je to jen 5 km, bude to určitě velmi fajnovej závod.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    VASIL: Kids se začínají dělat i jako samostatné závody, stačí sledovat, určitě ještě něco mimo ohlášené závody bude..

    co se týká UB, tak to zamrzí, ale jsem i trochu rád, že si dám do příštího roku pořádně do pucu koleno.. a místo UB už jsem regnul RedBull 400, který jsem loni nedal také právě kvůli kolizi se SR
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    VASIL: no já bych z formulace "nebudeme pořádat žádný závod" jasně usoudil, že nebude vůbec nic
    VASIL
    VASIL --- ---
    Zlatý časy kdy tonmu šéfovala Nikola. Tý se dalo na facebooku normálně zeptat ...
    VASIL
    VASIL --- ---
    Hlavně z toho pořád není 100% jasný, jestli rušej jenom ultrabeast nebo úplně všechno. Děti budou smutný, sliboval jsem jim v srpnu KIDS ...
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    VASIL: dík za info... ta komunikace je trochu nešťastná. Nejvíc info abys hledal náhodně po diskuzích na FB.
    VASIL
    VASIL --- ---
    Tak na FB spartan race právě ohlásili zrušení 15.8 a 16.8 :

    Patrik Waldhans A už se ví, co bude tedy toho 15-16.8 a 26.9. . za závody, nebo nebudou žádné ?
    Like · Reply · 3 hrs

    Spartan Race Czech Republic V tomhle termínu nebudeme pořádat žádný závod, budeme už připravovat Mistroství Evropy v Tatranské Lomnici.
    Like · 3 · 2 hrs

    Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Docela se ta reportáž povedla.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Běh: Spartan Race Czech 2015 — iVysílání — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani//10183677624-beh/215471291189101-spartan-race-czech-2015/
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Litovel, here we go! Jsme přihlášeni na 14:15, to bude bahenní lázeň!
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Netušíte někdo, kde by se dalo v Praze natrénovat to přebíhání kolíků?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Na to, že tam bylo fakt strašně moc lidí, tak to šlapalo dost dobře. Mně to taky nevadilo.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Za mě Liberec skvělý, velmi podobný Budapešti, jen bylo dvakrát tolik lidí - to bylo hodně kritizovaný, že je to moc masovka.. já si to naopak užívám, lidi mi nevadí a spíš vnímám tu atmosféru, kterou měl Liberec neporovnatelnou i mezi ostatními SR. Nějaké moje kecy ohledně závodu jsou na blogu, jako vždy, jinak na Ultra Beast pojedu, pokud bude
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Dobrý den, 
    s radostí vám oznamujeme, že se nám podařilo dohodnout navýšení limitu pro letošní Krakonošovu 100 na 550 účastníků. Dodatečné registrace budou spuštěny 5.5.2015 v 8:00. 
    Za pořadatele, 
    Josef Vejnar
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    ONDRASEEEK: Klasika facebookvá strána... buď přímo stránka, nebo v příspěvcích od lidí jejich vlastní fotky, někdy bývají docela dobré.
    PHLANX
    PHLANX --- ---
    ONDRASEEEK: neco bylo na fb v diskuzi hledej
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    Nevite nekdo, kde hledat nejaky ofiko fotky z toho Liberce?
    SIRSPOOK
    SIRSPOOK --- ---
    PODFUCK: pokud bude, mam ho v planu.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: Ani mě to tak dlouhý nepřišlo, přičítám to dobře udělané trati. S dětma jsem běžel obě trati, taky kvalitka.
    Tak si užij Bahňáka a poreferuj. Já letos nejedu, po Predatoru a Spartanu si chci dát chvíli odpočinek.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Ja bezel se spuntem tech 750 m a bylo to fajn. Se zenou potom Sprint, ale hrozne mi utekl, ze jsem si myslel ze je to jen 5 km. 8 km me prekvapuje.
    Prcka to chytlo, tak s nim budu objizdet zavody. Za Spartana si dam uz jen ten Ultra Beast.
    Tesim se na Bahnaka a jsem zvedavej jaky to bude.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam